Відкриття страйкбольного сезону 8-9 травня.

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Відкриття страйкбольного сезону 8-9 травня.

Повідомлення Bravo »

Печальні новини від УАЗа. Розбирання заклинившого на днях двигуна показало, що ремонт стане в таку ціну, що краще купити Б/У двигун від Волги. В будь-якому випадку УАЗ не зможе прийняти участь в відкритті страйкбольного сезону, запланованого в нашому календарі, і це недобре, бо оффроудна машина прописана в сценарії гри.

Нарід, хто хоче прийняти участь в бойових діях і відчути себе водієм БТР-80, відгукніться ! :)

Завчасно попереджую - це абсолютно безпечно, їздити по траншеях не треба, лише по грунтових дорогах. Страйкбольні кульки не причиняють шкоди машині. Людям теж, при наявності захисних окулярів.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Відкриття страйкбольного сезону 8-9 травня.

Повідомлення Katonych »

Bravo писав:Печальні новини від УАЗа. Розбирання заклинившого на днях двигуна показало, що ремонт стане в таку ціну, що краще купити Б/У двигун від Волги. В будь-якому випадку УАЗ не зможе прийняти участь в відкритті страйкбольного сезону, запланованого в нашому календарі, і це недобре, бо оффроудна машина прописана в сценарії гри.

Нарід, хто хоче прийняти участь в бойових діях і відчути себе водієм БТР-80, відгукніться ! :)

Завчасно попереджую - це абсолютно безпечно, їздити по траншеях не треба, лише по грунтових дорогах. Страйкбольні кульки не причиняють шкоди машині. Людям теж, при наявності захисних окулярів.

Офф. А чем так двигло загнули-то ?
Он. Акция, как я помню - закрытая (так стоит в календаре). Потому спрашивать надо сугубо по своим.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: Відкриття страйкбольного сезону 8-9 травня.

Повідомлення Bravo »

Katonych писав: Офф. А чем так двигло загнули-то ?
Да поломка не особо страшная, посыпался один из поршней и осколками заклинило. Но разбор движка показал, что он уже доживает последние дни, шестерни с покоцаными зубами, поршни не соотвествуют номерам, то есть ШПГ собиралась из того что под рукой было, коленвал прошел конечное кол-во шлифовок, то есть следующей быть уже не может, некуда дальше шлифовать просто... ну и.т.д
Katonych писав:Он. Акция, как я помню - закрытая (так стоит в календаре). Потому спрашивать надо сугубо по своим.
У меня на работе приказом начальства аську коллективу отрубили. Теперь сложно лично к каждому обращаться :(
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Відкриття страйкбольного сезону 8-9 травня.

Повідомлення Katonych »

Bravo писав:Да поломка не особо страшная...
"Какой смышлёный бультерьер", ф смысле "Какой хороший капремонт" был... мда...
Грустно.
Katonych писав:Он. Акция, как я помню - закрытая (так стоит в календаре). Потому спрашивать надо сугубо по своим.
У меня на работе приказом начальства аську коллективу отрубили. Теперь сложно лично к каждому обращаться :([/quote]
:(
go.icq.com ? Или просто нельзя юзать ?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: Відкриття страйкбольного сезону 8-9 травня.

Повідомлення Bravo »

Katonych писав: go.icq.com ? Или просто нельзя юзать ?
Если поймают то будут большие проблемы. Я правда подаю завяление что мне нужна для производственных нужд ;) , но это решится не раньше чем через месяц.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Відповісти