Фарбування автомобіля upol-raptor

Підготовка до бездоріжжя, оптимізація, переробки
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення Olexiy »

Ахахах, я свій раптором буду красити, але Миколайовича варіант більш до вподоби))))(
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення krust »

Коли буш то робити?
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення Olexiy »

Восени. Надіюсь. Зараз розложений по гвинтикам в гаражі.
По уазам, на скільки я розумію, 4 комплекти раптору вистачає, разом з силовими і рамою.
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення krust »

Хм меньше треба. 8 лiтрiв норм буде, чим грубше слой, тим гiрше тримаеться та херня)
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення Olexiy »

То ще краще). А що, дійсно херня? Мені пофіг чим красити, аби не сильно царапалось, бо я люблю по корчах поїздити
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення krust »

Вот помию корча заiду покажу. Царапаеться норм але меньше нIж лак. ВсякI пiстулети можу дати.
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення марік »

Вуваза можна і короїдом перетянути і буде норм :) :) :)
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення Olexiy »

марік писав:Вуваза можна і короїдом перетянути і буде норм :) :) :)
Патруля теж, чим не перетяни - норм корито буде ))))
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення Olexiy »

krust писав:Вот помию корча заiду покажу. Царапаеться норм але меньше нIж лак. ВсякI пiстулети можу дати.
О, найс. Куди заїдеш? Я теж туди заїду))
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення robosol »

купив банку раптора для тестової викраски в колір. хотів спробувати різні типи шегрені, подивитися якого насичення можна добитися по кольору і перевірити наскільки стійка.
по результату царапається дуже гарно. раз дротянкою тернув, таке враження що шкуркою довго тер. гарний міцний матовий лак показує кращі результати в естетиці при царапинах. текстури получилися від шліф-шкурки до грубо залитого. як на мене найгарніше виглядає під дрібну шкурку, але об таку поверхню можна пятки полірувати :) мабуть якщо залити якимось стійким лаком з матовою добавкою, то може вийти не погано.
по кольору вийшло що при різному зерні міняється відтінок. але в цілому так і не попав в колір який подобається. мабуть все діло в малій допустимій кількості пегменту. для глибокого кольору треба робити декілька підборів і викрасок. з чорним звісно простіше, в раптора є готовий чорний.

залишившись незадоволеним по кольору і міцності покриття. почав дивитися в сторону плівок.
погонний метр плівки ( 1,5х1 )коштує біля $10. рахував ціну матеріалів на свою, то раптор і плівка вийшли десь в одну ціну. щоб нормально ліг раптор машину треба перетирати. під плівку обезжирити.
візуальна складова поцарапаної плівни набагато краща ніж фарби чи тим більше раптора.

для підвищення стійкості поверхні і покращення візуального вигляду після рубання в кущах, дивився би в сторону керамічних лаків з матовою добавкою або автомобільної плівки.
баранік-стайл раптор може забезпечити на всі сто, але стійкості особливої не слід чекати. якщо освіжити колір раптором і додати "шороховатості" але залити тим же керамічний матовим лаком - може вийти достойно. але чи це буде краще ніж звичайну фарбу з тим же лаком - під питанням.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення climber »

отже line-x це то що треба по міцності... але дорого...
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення robosol »

по міцності мабуть можливо.
але маю роздуми на цю тема:
шершава поверхня до якої можна ногті зточувати мабуть цікава але на любителя. і ще цікаво як мити таку машину. до прикладу раптор покладений "шершаво" пачкається дуже гарно а вот витерти не реально, вимивати лише керхером повільно і впевненно :)
хоча чистий жип - позор хозяїна :lol:

дивився каталог робіт київського представництва лайн-х, підмітив для себе що з кольорами таж історія. чорні або яскраво забарвлені. мабуть "глибокий" колір для лайн-х також проблема.

правильно сфотканий лайн-х.
Зображення
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення марік »

Olexiy писав:
марік писав:Вуваза можна і короїдом перетянути і буде норм :) :) :)
Патруля теж, чим не перетяни - норм корито буде ))))
PATROL чим не малюй всеодно буде PATROL :)
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення krust »

Вот вже три місяці машину не мив, ше як піісля кордону. Верх чистий, них та брудніший, але не таке брудне як було в лаку. Чорний лак, паро днів поїздити і все ппц.
Царапини є, і треба красити то чим меншою тою структурою, тоді царапини просто невидно.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фарбування автомобіля

Повідомлення robosol »

раз підняли тему, то підготовив невеликий дослід на тему раптора.
пропоную переглянути мій власний експеримент стосовно кольорованого екземпляру. можливо цей досвід буде комусь корисним.
моя історія. попередньо замовив безбарвний літр раптора з затверджувачем.
Зображення

на підборі фарби взяв пігмент який мене цікавить. це був самий темний синій, принаймі так сказали на підборі.
Зображення

задув цілу купу тестових взірців. бляшки, ворота, навіть фанера попала під роздачу :) .
Зображення

метою експерименту було спробувати різні способи нанесення з досягненням різної зернистості. та подальша перевірка на міцність покриття. також мене цікавив колір, який вийде при добавлянні пегменту. чистий синій пегмент мене не задовільнив. хочеться трохи до фіолетового. але то особисте :)
а ось тести стосовно витривалості покриття і його очистки. можливо чорний раптор буде відрізнятися в результатах тесту, але демонструю те що вийшло особисто в мене. змішування сумішей проведена згідно інструкції.

після кількох місяців чекання проведемо тести. на відео представлене серднє зерно, можна задути більше або менше ширшаво.

потерли дротянкою
https://youtu.be/-gp6rIk7KJQ

пройшлися викруткою
https://youtu.be/q4Xq5Ods6dI

потерли шматкою в спробі відчистити
https://youtu.be/L8-zNid7EuI

потерли з водою в спробі відчистити
https://youtu.be/xov6cmqqbuA

я не намагаюсь бути останньою інстанцією у випробуваннях раптора. виставляю на огляд громади свої результати. бути чи не бути раптору - вирішувати кожному особисто, можливо комусь його буде вдосталь. як на мене, це покриття не є достатньо стійким. при збілшенні "шершавості" поверхні - її важче мити. при зменшенні - єфект від поверхні мені особисто не до вподоби. по візуальному вигляду, менше зерно більше царапається ( більше видно ). можливо якщо шершаву раптор паверхню залити лаком до буде досить цікаво. але таких експерементів наразі не проводив. по власному досвіду на матовому лаку менше видно подряпини, навіть менше ніж на рапторі.
будемо думати і експерементувати далі, та і ви діліться своїми наробками :)
Відповісти