этно-трофи-рейд "Єднання"

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
romio traveler
Повідомлень: 9
З нами з: 01 квітня 2014, 21:45
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 469

этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення romio traveler »

Зображення

Прес-реліз
Сайт

Важно, что-то делать в жизни стоящее... Что-то, что позволит нам сказать: мы не остались в стороне, мы попытались сделать и сделали это.
Когда по СМИ пролетели первые имена погибших на Майдане я ужаснулся: сколько же прекрасных людей погибло, сколько судеб покалечено, сколько семей разорванными остались! Непостижимо и дико все это было... но это уже было.

Мы за это непростое время научились многому и вспомнили многое. Мы вспомнили слова гимна и научились любить свою Родину и ценить друг-друга!

Потеряв очень многое, мы приобрели очень важное - единение. Но прошло не так много времени и что-то стало разрушаться... те невидимые нити единения как буд-то кто-то нарочно резал. Между востоком и Западом появилась пропасть в которую безумцы сбрасывают все ценности и добродетели. И эта пропасть, словно чудовище из детских сказок, питается ними и с ужасающей скоростью разрастается. Как же остановить все это безумие?

Что я могу для этого сделать? Я ведь много путешествую по Украине, много общаюсь с людьми разных социальных уровней, много узнаю... и ведь я могу рассказать, что и как на самом деле. Могу ли я оставаться в стороне? Конечно же нет!

Проведя несколько бессонных ночей, я подумал, что нужно организовать этно-трофи-рейд "Єднання". В голове столь ясно все нарисовалось и стало очень важным. Важным, проехать по западной Украине и собрать по крупицам истории людей которые так же любят как и мы, так же говорят как. мечтают о том же, плачут по тем же причинам. Но поехать это одно... я не умею даже водить машину.

Я позвонил своему другу Николаю в Каменец-Подольск и поделился мыслью и спросил не знает ли он авантюристов, готовых к такому делу, ведь оно несет колоссальные затраты, не взирая даже не спонсорскую помощь. На что получил вполне ожидаемый ответ: "Ты, что?! Конечно я знаю таких людей... один сейчас с тобой говорит! Когда стартуем и что нужно для этого?"

Когда тебя окружают такие люди, то ты понимаешь, что мир не лишен человечности и нужно бороться за него до конца!

Подготовка пошла полным ходом. Сколько всего нужно приготовить... и как я рад, что ребята такие же путешественники как и я, на ресурсе "Харьков-Турист" выразили огромное желание помогать, участвовать...

Мы, вместе сделаем это! Мы вместе расскажем, что мы Единая Украина и никто и никогда нас не разделит!

Мы не профессиональные автопутешественники, но у нас за плечами опыт в велотуризме, пешем, яхтинге. И у нас огромное желание сделать этот проект! Пока нас только один экипаж и возможно присоединяться харьковчане к нам.

Обращаюсь к вам ребята за помощью, а возможно кто-то захочет присоединится к нам. Сейчас мы работаем над маршрутом, но нам много чего нужно будет: это и лебедка, и канистры и т.д. Вобщем, будем рады любой помощи и советам. Планируем выезжает из Каменец-Подольска 28 апреля.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення pooh »

Хтось, щось зрозумів з того??? :? :? :?
Планируем выезжает из Каменец-Подольска 28 апреля.
Що планіруєм? Хто виезжает? Куда? На скільки? На чому?
Аватар користувача
romio traveler
Повідомлень: 9
З нами з: 01 квітня 2014, 21:45
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 469

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення romio traveler »

Планируем ехать на УАЗ 469 вчетвером... секунду дописываю. Выпал форум(((( не успел дописать.
Вобщем суть такова: проехать по маршруту (по ходу возможно будут корректировки) Каменец-Подольск - Хотин - Черновцы - Верховина - Ворохта - Терева - Усть Чорная - Комсомольск - Воловец - Стрий - Львов. Во время движения снять видеофильм о людях которые живут в Карпатах, их быт, истории...
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення robosol »

мероприятие не однодневное? какие даты проведения?
хотелось бы больше "технической" инфы относительно мероприятия.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення pooh »

Так, Роман, давай більше інформації.
Аватар користувача
romio traveler
Повідомлень: 9
З нами з: 01 квітня 2014, 21:45
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 469

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення romio traveler »

Многодневное... вот маршрут.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jppdhotfmcjaexqn
С датой выезда пока определяемся... планируем выехать с 28 апреля, ну и попробовать вложиться в 7-10 дней. Ночевки в палатках. У нас цель снимать видео, поэтому думаю будем в день 2 часа на это тратить. Вот насколько это реально?
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення s.pal »

По ходу попадаете в дни Карпатского Кордона,много людей будут там и возможно в другихместах но в том же направлении. Возможно стоит присоеденится или перенести на другие даты. ИМХО. Если че поправте.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
romio traveler
Повідомлень: 9
З нами з: 01 квітня 2014, 21:45
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 469

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення romio traveler »

s.pal писав:По ходу попадаете в дни Карпатского Кордона,много людей будут там и возможно в другихместах но в том же направлении. Возможно стоит присоеденится или перенести на другие даты. ИМХО. Если че поправте.
Это как раз и нужно))) Мы хотим, чтоб люди увидели, что никаких "бандерлогов" нет! Что все это ерунда придуманная кем-то... зачем и почему, думаю понятно. Мы хотим как можно больше показать людей и рассказать о их быте. Так что если есть интересные места куда стоит завернуть - буду рад подсказке =)
Востаннє редагувалось 01 квітня 2014, 23:18 користувачем romio traveler, всього редагувалось 1 раз.
radiys
Повідомлень: 9
З нами з: 01 квітня 2014, 22:48
Ім'я: Андрей
Авто: ваз 21115

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення radiys »

Вітаю всіх читачів теми!
Прошу жорстко нас не кретикувати ))
Ми ранніше по карпатам ходили або пішки, або іздили на велосипеді, зараз перше неможливо, бо багато вантажу, а друге бо маю травму
...чому вирішили на авто, а тому багато причин і писати про них довго...

Прошу висловити конкретику, які кого цікавлять деталі маршруту, снаряга і т.д і т.п запитуйте ;)

По мені так сама складна ділянка буде вздовж кордону, хтось там взагалі їздить?
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення s.pal »

По поводу КК следите за темой здесь http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=36&t=5434 Sashko подскажет что сможет, а вот по поводу кордона скажет больше Гена Толстяк, его темы Европа-Центр и другие http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=43&t=1519, Гена очень много знает всяких интересных мест, да и другие ребята могут подсказать интересные маршруты, просто еще не все успели почитать тему. План действий свой расскажите, может к примеру хотите погулять в центре Львова, сделать какое то мероприятие.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
radiys
Повідомлень: 9
З нами з: 01 квітня 2014, 22:48
Ім'я: Андрей
Авто: ваз 21115

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення radiys »

s.pal писав:По поводу КК следите за темой здесь http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=36&t=5434 Sashko подскажет что сможет, а вот по поводу кордона скажет больше Гена Толстяк, его темы Европа-Центр и другие http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... 1%82%D1%80 , Гена очень много знает всяких интересных мест, да и другие ребята могут подсказать интересные маршруты, просто еще не все успели почитать тему. План действий свой расскажите, может к примеру хотите погулять в центре Львова, сделать какое то мероприятие.
спасибо, будем собирать с "мира по нитке" ))

по мероприятиям пока конкретики нету, но наш специалист в этом деле Роман, возможно что-то решит
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення Volodymyr »

Я би з Воловця пішов на Перечин і на Львів через Турку та Ст. Самбір. Так набагато колоритніше.
Долучатись можна?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення AM »

radiys писав: По мені так сама складна ділянка буде вздовж кордону, хтось там взагалі їздить?
Наскільки розумію йдеться про ділянку вздовж румунського кордону починаючи від села Руська до Красноїльська. На жаль не допоможу із цим. Але на всяк випадок скажу (якщо раптом раніше не їздили туди) що та частина треку, яка іде від Колочави до Комсомольська ніби по дорозі насправді йде по річці із доволі великими каміннями. Дороги там як такої немає.
Аватар користувача
romio traveler
Повідомлень: 9
З нами з: 01 квітня 2014, 21:45
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 469

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення romio traveler »

Volodymyr писав:Я би з Воловця пішов на Перечин і на Львів через Турку та Ст. Самбір. Так набагато колоритніше.
Долучатись можна?
Звичайно можна)) Хотілося у Львові пару днів провести, бо завжди маючи пару годин між потягами повертаючись з Карпат, дуже багато не побачиш. Це буде видно, як скоректуємо маршрут і буде зрозуміло скільки часу знадобиться для подолання його. Від цього вже буде більш ясності.

По місцевості: ми в Карпатах були на горі))) тобто пройшли їх але по хребтах, навіть на веліках теж перлися на верх... то гадаю, що місцевість по долинам буде для нас цікава, бо не мали нагоди там то й бути. Навіть Мармароський масив свого часу вийшов виключно по вершинами і тільки зверху дивися не села зо внизу. Але то формат мандрівок такий. Зараз мета - спілкування з людьми і зняти про них фільм і розповісти у східних регіонах. Бо в нас тут така пічалька з інформацією про захід, хлопці, що можете собі уявити, що там думають(((((

Вчора познайомився з редакцією журналу "КАРПАТИ", то хлопці висловили не аби яку цікавість і допоможуть по розміщенню у Ясінях. Нажаль National Geographic Ukraine відмовився, бо начебто не їх тема. Але нічого)))) Я впевнений, що ідея гарна і до неї будуть долучатися більше людей... ми ось з хлопцями з нашого дніпропетровського яхт-клубу на цих вихідних плануємо провиси невеличку регату-акцію в підтримку єдності))))

Зараз маю надію долучити партнерів - зокрема паливо, хоча б частково, мастило, їжу... по спорядженню, свого в нас вистачає, оскільки туризмом займаємося багато років і влітку і взимку))

Всім дякую за допомогу! =)
Аватар користувача
romio traveler
Повідомлень: 9
З нами з: 01 квітня 2014, 21:45
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 469

Re: этно-трофи-рейд "Єднання"

Повідомлення romio traveler »

На цей час наш екіпаж виглядає так (що було зрозуміло і як знайомство чи що):
Роман Неділько (це я) - ідейний куратор, зв'язок зі ЗМІ, спонсорами ті інші орг моменти. Режиссер нашого фільму про мандрівку. Про себе так: багато років займаюсь велотуризмом, пішоходним, яхтингом. Тож складні умови то таке))))
Андрій Жданов (radiys) - мій друг і наш штурман, який займається розробкою маршруту і всіма питаннями пов'язаними зі страховками, погодженнями та дозволами. Як і я в нього за плечами є досвід прибування в складних природних умовах.
Миколай Ізотов - людина за якою я поділився цією ідею і яка купили машину для цього)) Звичайно не мегакрутецьку а УАЗ 469 і займається ним, що б він був готовий до випробувань. Наш водій. Досвід з автівками в нього досить великий. Ще він один з організаторів феста "Республіка" =) буде організовувати відпочинок)))
Дмитро Панков - наш оператор і продюсер студії "MOON RUNNER" на базі який все буде монтуватися і яка купу відео та фото техніки нам видає.

наша машинка частково забрендована спонсорами які надали невеличку поміч. Маю надію на днях, домовитись з паливною компанією за генерального спонсора для всієї команди автівок.

Зображення

Всі ми з Полтави, окрім Коляна - він Кам'янець Подільська. Ось така в нас команда авантюристів))) Ще є хлопчина, Сашко, він з Чернигова, але без машини. Такщо як буде місце у когось було б гарно його взяти. Він буде писати про це, разом зі мною... вести публікації у неті на час мандрівки. До того ж є хлопець з Харкова, має владнати сімейні моменти і згодом дасть точну відповідь.
Відповісти