Забуті Карпати. 22-27.09.2012

Трофі-рейди Карпатами

Модератор: Толстяк

Аватар користувача
ISLAND
Повідомлень: 109
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:13
Ім'я: Вадим
Авто: ГАЗ-69
Звідки: Вінниця

Re: Забуті Карпати. 22-27.09.2012

Повідомлення ISLAND »

Всегда готов :D
ЖИЗНЬ ДЛЯ ТОГО ЧТОБЫ ЖИТЬ
Аватар користувача
Slonstorm
Повідомлень: 124
З нами з: 18 березня 2011, 12:58
Ім'я: Юрій
Авто: ТЛК-80 "Кузя-4"
Звідки: Ужгород

Re: Забуті Карпати. 22-27.09.2012

Повідомлення Slonstorm »

Ну шо всі дома,все прошло я по маслу.Ч.Черемош підкорений...
http://www.youtube.com/watch?v=TRAS4riM2Ww
Делать то,что любишь-СВОБОДА
Любить то,что ты делаешьСЧАСТЬЕ
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Забуті Карпати. 22-27.09.2012

Повідомлення AM »

Пріколкно! Тільки трохи на початку камера зашвидко знімала карпати, і тряслась. А взагалі - душевно!
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Забуті Карпати. 22-27.09.2012

Повідомлення Толстяк »

Всім привіт. Проїхали все без жодної лебідки всі! Погода сприяла, компанія була просто чудова! Я недарма попереджав про якісну підготовку машин. Бомба - тойота на шишиговських мостах справді бомба, але занадто широка і трохи ще сирувата. Постійні підкачування подушок, то з однонго боку , то з другого, відривання заднього стабілізатору кілька раз, і на кінець лопла пневмоподушка оскільки не розрахована на такі крени і камінці з грязючкою. 80-ка з Одеси зламала одну з поздовжніх тяг заднього моста, яку заварили завдяки припасеній мною зварці-півавтомату і штурману Славіку. Потім штурман БобДефа Робі демонтував, відмив змастив підшипники і шруси переднього моста, які вийшли з ладу завдяки халатності працвника СТО на якій міняли мости заради блокіровок. Той мудрий майстер залишив здорові дірки десь 22 мм. без датчиків швидкості на поворотних кулаках у які залилося стільки піску та багнюки що як раз вистачило для кончини нових ШРУСів. Потім ще ручнік залишився без троса і рульова колонка всцялася імпортною гідравлікою, яку по ходу поповнювали, а потім всяким гімном бо все скінчилося. А ще Романів дефендер зламав рульову тягу, вірніше зігнув пополам, але накладена шина аля монтіровка примотана скотчем забезпечила боєздатність техніки. Потім, ще була пригода біля г. Чивчин з хрестовиною, яка насвистуючи підказала, що голчасті підшипники вже і не голчасті... були танці з перепресовкою, але завдяки Робію та Славіку, котрі при допомозі молотка, зубила і згвалтованої мамаші все поміняли.
А у Русліка з Коломиї АКБ поздихали, добре, шо лебідку не довелося користувати...
Ну от так ми їхали. Вдпочивали, грибочки збирали, пиячили трохи. Але проїхали все, як планували, шкода тльки втрьох - я, Руслік із Ганькою, та Роман із Робійом. Найбільші враження були, коли заїжджали на Чивчин, просто по схилу дуже крутому, бо доріг ніяких не було. Далі їхали собі по кордону, доречі старанно зораному, акуратно з боку щоб не натоптати. Потім так вдало заблукали, що якимось чином оминули заставу у Шибеному і виїхали біля Стога на Щавник не побачивши жодного пограничника. Потім спустилися на нічліг біля Бальзатула де я з хлопцями і розпрощався.
Трохи моїх знимків:
http://tolstiak4x4.io.ua/album563626
067 З12 4З З6
Відповісти