"Памір" на суботу (29-30.10.2011)

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
shypuch
Повідомлень: 63
З нами з: 02 травня 2010, 15:11
Ім'я: Андрій
Авто: Mitsubishi L200, Peugeot 307SW
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

"Памір" на суботу (29-30.10.2011)

Повідомлення shypuch »

Так як поломали ми трохи Паджеро минулої покатушки (але холєра до гаража доїхав нормально, япошки звичайно молодці), то ...

ПРОПОНУЮ (!!!) - нормальну, не надто бездоріжню, сімейну оглядову поїздку на "Памір" на суботу. Повний привід всеж потрібно, а от все решта думаю ні, навідь гуми шосейки мало б вистарчити. Маршрут загалом десь 400 - 600км, залежно де їхати. Можна за день все оглянути, можна розбити на два дні, залежно від бажання оточуючих.
Зголошуйтесь!
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: "Памір" на суботу (29-30.10.2011)

Повідомлення khoma »

Ай, не ппобачив теми раніше. Якщо ще не поїхали, а , можливо, перенесли - -готовий приєднатися.
Аватар користувача
shypuch
Повідомлень: 63
З нами з: 02 травня 2010, 15:11
Ім'я: Андрій
Авто: Mitsubishi L200, Peugeot 307SW
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Памір" на суботу (29-30.10.2011)

Повідомлення shypuch »

..... відчутна різниця в дорозі з часу нашої останньої сюди поїздки в літі. Краєвиди - інші, небо зовсім не таке, осінь бере вже своє. Місцеві "викосили" дорогою на гору купу дерев, їх вивезли, а гілки палять, то доводиться їхати товстенним шаром гілок і вогнем - не об"їдеш. Місцями дорога замерзла, їхали проламували лід на калюжах, трохи машину зносило на серпантині, подекуди було щось надто схоже на сніг, вище трохи болота, далі сухо.

Зображення

Зображення

На горі нікого нема, дорогою єгерська служба попереджає про полювання, але кажуть на самій горі не стріляють :shock:
Зображення

Зображення

Шашлик суб"єктивно смачніший, коли до нього "пертися" майже 300км (!), рекомендую.
Зображення









Зображення









Зображення

Два навігатори, і комп"ютер в машині всю дорогу показували різну висоту.
Зображення

Тут без змін ...
Зображення

... прикордонники дакують кожному особисто за візит, і бажають щасливої дороги.
Зображення

А ще була Путила, (їдьте сюди, коли пропонують) з суперовими краєвидами, скалами, лісами, забрані водою мости, дико питляюча річка Путилка, переправи, місцями навідь асфальт (!), ... і все це ми не побачили, бо як писав вище, осінь бере своє, темніє рано.

Реально - дуже гарно! Хто був докладайте фото, хто не був ЗАЗДРІТЬ!!!
Аватар користувача
shypuch
Повідомлень: 63
З нами з: 02 травня 2010, 15:11
Ім'я: Андрій
Авто: Mitsubishi L200, Peugeot 307SW
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: "Памір" на суботу (29-30.10.2011)

Повідомлення shypuch »

khoma писав:Ай, не ппобачив теми раніше. Якщо ще не поїхали, а , можливо, перенесли - -готовий приєднатися.
... хотів, Вам, особисто приватне написати, по старій дружбі, так як їхав елькою, а то Вам "близько" :roll:
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: "Памір" на суботу (29-30.10.2011)

Повідомлення khoma »

shypuch писав:... хотів, Вам, особисто приватне написати, по старій дружбі, так як їхав елькою, а то Вам "близько" :roll:
На наст. раз - обовязково кличте. Завжди радий з земляками розділити ... якусь роздовбану колію :D
Відповісти