Ssang Yong Kyron тюнінг?

ЛуАЗ, Opel, Isuzu, Suzuki, Jeep, LandRover, Mercedes, Daihatsu, ARO, SsangYong
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення автобат »

Ігор, я не дуже розібрав на фото, але ми на виїзді говорили ніби про ті проставки. Якщо це під пружини, я б радив точити із металу. Подзвони Тарасику Verta- він людина технично грамотна. Порадить і зробить по адекватній ціні. Моя машіна, Жесті, Мушкетера і багато іншіх обвішувались і робляться в нього. Я задоволений шалено руками і головами тіх людей, які там працюють.
Ще дуже класно роблять на сервісі у Андрія Polo. Там Ігорко, Гренадер мае золоті руки та голову. Але в них ходова, трансмісія..
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення ОМЕЛЯН »

автобат писав:Ігор, я не дуже розібрав на фото, але ми на виїзді говорили ніби про ті проставки. Якщо це під пружини, я б радив точити із металу. Подзвони Тарасику Verta- він людина технично грамотна. Порадить і зробить по адекватній ціні. Моя машіна, Жесті, Мушкетера і багато іншіх обвішувались і робляться в нього. Я задоволений шалено руками і головами тіх людей, які там працюють.
Цілком правильно, я в Тараса все роблю, але почути думку інших людей теж не зле.
З.І. Фотки збільшив!
Сонця всім!...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення автобат »

Від добра добра не шукають. Нормальний вибір.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення AM »

Моє їмхо - я б з поліуретану не брав - трошки можливо замягкі. Точені з суцільної сталі прікольніше, але важкі. Мої пропозиції - або взяти чашки під пружини з іншої машини і наростити їх поверх рідних чашок (сам брав для себе з БМВ Х5 + 3см полоса стальна), а на перід ставив синтетичні (типу пластмасса, але міцна і лега).
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення tad100 »

К моему мнению можно не прислушиваться, ибо машина новая. Но лучше резать арки - если шины не влазять, или менять пружины. Суть проставок - компенсировать сжатие пружины от нагрузки, увы это борьба с последствиями. Может где можно взять более жесткую пружину? А материал проставки должен быть таким, чтоб был способен выдержать силу, которую передаёт пружина на место крепления. Если он эластичный то несомненно это плюс. А ещё проще переварить нижнее крепление аморта, дёшево и сердито, а эффект тот же.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення myshketer »

Кайрон порезать? Мясники...
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення ОМЕЛЯН »

tad100 писав: Но лучше резать арки - если шины не влазять, .

Все гуд, 32"-гі стали і не затираюті нігде, провірено. Проставки потрібні для компенсування кліренсу в результаті ваги додатковгого обвісу, та збільшення тогож клір. до максиьально розумного.
myshketer писав:Кайрон порезать? Мясники...
:lol:
Сонця всім!...
Аватар користувача
polo
Повідомлень: 9
З нами з: 09 серпня 2007, 17:26
Ім'я: Андрій
Контактна інформація:

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення polo »

Десь 1,5 роки тому ставили Jeep Grand Cherokee на підвіску Rancho+проставки фірми Skyjacker. вони були теж з поліуретану але Америкоси в більшості випадків роблять його твердим( близько 90 од по Шору) Росіяни роблять поліуретан або аналог резини 65-70 од або теж в районі 90 од (В нас жовтий м'ягше, червоний жорсткіший).
Виробник цих проставок з Новосибірська не вказує твердість, можете уточнити в них і якщо вони жорсткіші - можна брати, ніфіга їм не буде..
П.С. Передні можна виточити з капролону чи второпласту.. Задні - колись на Патруль купували на ринку Торпедо танкову резину чи щось на неї схоже висотою 3-4 см. Нормально ходить..
www.vtulka.net.ua
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення автобат »

Саш, звідкі так добре розбираешся в поліуретанах: Це якось пов язано з роботою,чі ерудіція
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Взяв ось такі на перед, метал.
Зображення
На зад підходять звичайні вазовські, але ще будем думати, можливо моміняю пружини.
Сонця всім!...
Аватар користувача
polo
Повідомлень: 9
З нами з: 09 серпня 2007, 17:26
Ім'я: Андрій
Контактна інформація:

Re: Ssang Yong Kyron тюнінг?

Повідомлення polo »

Сьогодні з tad100 думали-гадали як там можна ще ту проставку вліпити (міняли амортизатори Передні на Rexton II). висновок - тільки така проставка як на фото.. Єдине якщо це метал її можна облегшити трохи..
П.С. Амортизатори мене звичайно потішили..такі короткі та малі.. :)
www.vtulka.net.ua
Відповісти