Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Тренінги, Семінари, Практикуми
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення MOTOR »

а тепер зовсім нічого не розумію :idea:

Якщо порахувати всі заходи клубу за рік - приблизно 20-21 день це 3-4 страхівки по 4 дні, і нехай 8 денних.
Ітого - 4*40=160 грн і 8* 30=240 грн ( я думаю якщо на 4 дні 40 грн то на 1 день не буде коштувати 10 грн) разом 400 грн, а 10Кбабосів чи рубосів - явно кідалово :shock:
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення Khimik »

10 тис - то покриття, тобто виплата страхової у в випадку смерті, а річний платіж 270.
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Можу зробити 29 грн.-5 днів, відповідальність страховика 10000.00 грн. За перелом однієї кістки від 500 грн.(в залежності якої). Кого цікавлять деталі по всіх пошкодженнях пишіть, вишлю інформацію в приват.
З.І. "Втрата статевих органів 50% страхової суми, тобто 5000 грн." :D
Мушкетеру зроби на яйця, він ще мало пацанів настругав :D
Сонця всім!...
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення myshketer »

А на год можешь сделать?
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Можна, автоспорт- річна-1104 грн.
Офісний працівник- річна- 200 грн.
Страхова сума в обох випадках - 10000.00 грн.
Сонця всім!...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення Volodymyr »

Що потрібно що б отримати ліцензію водія
  1. Звернутись в місцевий осередок (Львів): Євгенія Єженкова +38 (067) 940 43 75, galicia@e-mail.ua або безпосередньо в ФАУ (Київ).
  2. Заповнити заявку на членство в ФАУ.
  3. Заповнити заявку на отримання ліцензії водія.
  4. 2 фото 3х4.
  5. Оплатити річне членство ФАУ 100 грн. та ліцензію «ДЛ» 100 грн. Ітого 200 грн.
Отримання Ліцензії водія
«ДЛ»: Дійсні для участі у національних та клубних змаганнях, включених у Календарний План автомобільних змагань України (ПАЗ)
Вимоги до водіїв, які претендують на отримання ліцензії групи «ДЛ»:
  1. наявність посвідчення водія категорії «В»;
  2. водій повинен відповідати медичним критеріям придатності для участі у автомобільних змаганнях (бути володарем чинного Медичного Сертифікату придатності);
  3. водій повинен надати підтвердження своєї кваліфікації одним з нижченаведених способів:
    • мати в минулому ліцензію відповідної категорії, або міжнародну ліцензію аналогічної категорії;
    • пройти атестацію щодо знання вимог «Національного Спортивного Кодексу ФАУ» та «Правил чесної гри ФАУ».
«ДК»: Дійсні для участі у одному конкретному клубному змаганні, яке включене у Календарний План автомобільних змаганьУкраїни (ПАЗ). Володарі ліцензії групи «ДК» не мають права на отримання залікових очок в багатоетапних змаганнях.
Вимоги до водіїв, які претендують на отримання ліцензії групи «ДК»:
  • наявність посвідчення водія категорії «В»;
  • водій повинен пройти інструктаж стосовно правил змаганьз автомобільного спорту та необхідності дотримання заходів безпеки під час участі у змаганні.
Бланки заяв можна скачати на сайті ФАУ - http://www.fau.ua/rus/documents Бланки заяв -> Заява на вступ в члени ФАУ та Заява на отримання ліцензії водія

Перелік необхідних документів та речей для участі
  1. Заповнену заявку на участь у змаганнях.
  2. Ліцензію водія та членство ФАУ на кожного члену екіпажу.
  3. Медичні документи (один з двох варіантів)
    • Медична довідка для клубних змагань — оформлюється уповноваженою медичною установою про придатність до участі у автомобільних змаганнях
    • Медичний сертифікат — бланк видає місцевий осередок на підставі заяви про членство в ФАУ та внесеного відповідного внеску за нього. Медичний сертифікат придатності до занять автомобільним спортом заповнюється лікарсько-фізкультурною установою за місцем проживання водія (м. Львів, вул. Коновальця).
  4. Страховий поліс від підвищених ризиків на час проведення змагання на кожного члену екіпажу на суму 10 000 грн.
  5. 2 фото 3х4 — для кожного з учасників для ідентифікаційної карти.
  6. Справний транспорт засіб що відповідає технічним вимогам (шоломи, аптечка та вогнегасник) тієї залікової групи в котрій ви плануєте взяти участь.
  7. Захисні шоломи на всіх членів екіпажу (2 особи).
  8. GPS навігатор, кабель даних.
  9. Цифровий фотоапарат, додаткові карти пам'яті, зарядний пристрій, кабель даних.
  10. При наявності лебідки — корозахистна стропа.
  11. Резервну каністру з пальним.
  12. На автомобілях всіх залікових груп в обов’язковому порядку з обох боків наносяться написи на крилах або задніх бокових вікнах автомобілів: прізвище, ім’я водіїв, група крові, резус фактор та репродукція державного прапора. Висота шрифту не більше 50 мм для написів на крилах, та не більше 100 мм для написів на вікнах.
  13. Учасники на квадроциклах в обов’язковому порядку наносять написи на шоломі з висотою шрифту від 15 мм до 50 мм: прізвище, ім’я водія, група крові, резус фактор водія та репродукція державного прапора.
Додаткова інформація

Ліцензія учасника (необхідна якщо для того що б заявити екіпаж та представляти його інтереси)
Учасник — будь-яка юридична чи фізична особа, яка бере участь у будь-якому змаганні і обов'язково є володарем ліцензії учасника ФІА виданої ФАУ
  • «УО» - національна індивідуальна (для фізичних осіб, які беруть участь у національних або клубних змаганнях);
Ліцензія командна] (необхідна якщо для того що б заявити команду у командному заліку)
  • «УК» - клубна командна — (для команд, які беруть участь у клубних змаганнях);
  • «УН» - національна командна (для команд, які беруть участь у національних або клубних змаганнях);
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення Volodymyr »

В суботу 19.01.2013, по закінченню семінару з медицини можна буде оформити членство ФАУ та ліцензії водіїв, отримати консультацію що до участі у змаганнях, оформлення документів та підготовки техніки.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення Микола STARyy »

Як зробити мені (Тернопіль)?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення myshketer »

А я тут НСК читаю, и есть у меня вопрос к специалистам - разъясните такой момент:
Жодне змагання в Україні, яке є або претендує бути частиною Чемпіонату,
Кубку,Трофею (Серії), не визнаної ФАУ не може бути включено до Календарного плану
автомобільних змагань.

Жоден водій, учасник або інший власник ліцензії не може брати участь в
автомобільному змаганні на території України, яке не включено до Календарного плану
автомобільних змагань України та/або Міжнародний спортивний календар ФІА.
Собственно, из текста понятно, что соревнования не-под ФАУ будут закрыты для всех, кто приобретет лицензию? :?
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення MOTOR »

myshketer писав:
Собственно, из текста понятно, что соревнования не-под ФАУ будут закрыты для всех, кто приобретет лицензию? :?
Так тут стукачів нема, можна ганяти :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення myshketer »

Дело не в стукачах, а в том, что я не правильно понял, скорее всего - как-то очень глупо получается...
Рома с молдованки
Повідомлень: 53
З нами з: 23 лютого 2012, 19:45
Ім'я: Роман
Авто: SJ410

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення Рома с молдованки »

Все правильно получается, но пока достаточно лояльное отношение к данному пункту.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення myshketer »

Знакомый рассказал, что если ты в одном байкерском клубе состоишь, то с другими клубами кататься нельзя...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення автобат »

Volodymyr писав:В суботу 19.01.2013, по закінченню семінару з медицини можна буде оформити членство ФАУ та ліцензії водіїв, отримати консультацію що до участі у змаганнях, оформлення документів та підготовки техніки.
Може вартує створити на форумі десь в легкодоступному місці тему з об"явою і, взагалі, об"явити та провести 2-а суботних або в робочі дні централізовано в місцевому осередку клубу перед першим етапом заходи по реєстрації, вступу До ФАУ. Щоб за ціх два заходи всі могли прийти , спробувати здати ці хренови бумажки і фотки з грошами. Це буде вже не говорильня, від якої запитань і непоняток стає дедалі більше, а конкретна робота, яка дозволить людям або стати членами, або їми не стати.
Також, потрібно вирішити ипитання з іногородними учасниками. Це, як я розумію можна вирішити електронним шляхом і оплату провести на карточку або рахунок?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Семінар для спортсменів - 12.01.2013

Повідомлення Katonych »

myshketer писав:Дело не в стукачах, а в том, что я не правильно понял, скорее всего - как-то очень глупо получается...

Почему глупо? Как-раз очень выгодно (для ФАУ). Это и было основным камнем преткновения лет 10 назад, когда клуб только появился и было неясно - прогнуться и платить оброк ФАУ/ГАК или идти своим путём.
Всё ты правильно понял, да.
Главная дорога та, по которой едет танк
Закрито