Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Відповісти
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення Volodymyr »

Шановні колеги,

Інформуємо, що за результатами всеукраїнського семінару, який проведений 21 квітня 2016 року в Києві та проведених інспекцій сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки для спортивних автомобілів у відповідності до п.7 «Тимчасового положення про облік та контроль відповідності каркасів безпеки, які виготовляються та встановлюються на спортивні автомобілі».

До переліку внесені виробники/установники каркасів безпеки, які відповідають вимогам Тимчасового положення та при отриманні відповідної ліцензії підтвердили:

- знання та зобов’язання дотримуватись у повному обсязі без виключень регламентуючих документів FIA та FAU щодо розробки, виготовлення, омологації, установлення та реєстрації каркасів безпеки спортивних автомобілів;

- володіння технічними та виробничими можливостями для виробництва каркасів безпеки і установлення їх на спортивні автомобілі відповідно до вимог Додатку “J” МСК FIA та технічних регламентів FAU;

- зобов’язання вести реєстрацію виготовлених та/або установлених каркасів безпеки та видавати на кожний каркас безпеки заповнений належним чином сертифікат, встановленої FAU форми;

- що в їх розпорядженні є омологаційні форми та/або маємо належним чином оформлені дозволи володарів омологації каркасів безпеки, випуск та встановлення яких передбачається в раках використання ліцензії (при необхідності);

- зобов'язання за запитами FAU брати участь у розслідуваннях обставин і причин пошкоджень каркасів безпеки, виготовлених на підставі Ліцензії, а також у встановленні справжності виробів і документів, що мають ознаки приналежності до виготовлених за виданою нам Ліцензією;

- добровільне прийняття на себе відповідальності за якість виготовлення та установлення каркасів безпеки, а також за достовірність інформації про технічні характеристики каркасів безпеки, склад і властивості матеріалів, що застосовуються при їх виробництві, за зміст виданих сертифікатів каркасів безпеки та ідентифікаційних табличок, встановлених на ці каркаси безпеки, і згодні, що відмова від відповідальності може бути причиною дострокового відкликання Ліцензії;

- готовність прийняти, за рішенням FAU, для перевірки виробництва каркасів безпеки, уповноваженого фахівця або комісію FAU в узгоджений термін. При проведенні процедури перевірки виробництва зобов'язуються надати для перевірки креслення і технологічну документацію, за якими проводиться виготовлення каркасів безпеки і продемонструвати в дії виконання будь-якої з технологічних операцій, передбачених представленою документацією.

Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки для спортивних автомобілів можна знайти на офіційному сайті FAU в розділі «Документы -> Спортивные документы -> Документы по спортивной технике».
http://fau.ua/news/12152/
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення MOTOR »

А якщо каркас зварить хтось інший ?
Недопустять до ЧУ?
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення Katonych »

Я так розумію _поки-що_ допустять. А потім заднім числом заборонять.
Ну і механізм "ліцензування на рік виробників каркасів" теж багато про шо говорить.
Цікаво, а чому в ФАУ не було ніякої люстраціі чи чогось подібного?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення Volodymyr »

Katonych писав:Цікаво, а чому в ФАУ не було ніякої люстраціі чи чогось подібного?
Це громадська організація.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення марік »

Топто якшо карказ зроблений правельно но не в тих майстрів то він не проходе ?
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
AntikvAr
Повідомлень: 8
З нами з: 19 квітня 2015, 12:36
Ім'я: Микола
Авто: Buggy

Re: Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення AntikvAr »

марік, все проходить я варив каркас вже в не одній машині котрі їздять раллі і дріфт під егідою ФАУ. Каркас дивляться комісари і видають сертифікат відповідності якщо звісно він відповідає вимогам.
п.с. до речі на тріалі мені було трохи смішно з того що мені говорив той дядько що розподіляв по класах стосовно нашого баггі і каркасу в цілому :)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення myshketer »

AntikvAr писав:[п.с. до речі на тріалі мені було трохи смішно з того що мені говорив той дядько що розподіляв по класах стосовно нашого баггі і каркасу в цілому :)
Смішно, що вас взагалі допустили до змагань з автомобілями :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
AntikvAr
Повідомлень: 8
З нами з: 19 квітня 2015, 12:36
Ім'я: Микола
Авто: Buggy

Re: Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення AntikvAr »

myshketer, насправді це сумно що клас утв не назбирується і ми змушені їхати з завідомо слабшими автомобілями :)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Сформовано Перелік визнаних FAU виробників/установників каркасів безпеки

Повідомлення myshketer »

AntikvAr писав: myshketer, насправді це сумно що клас утв не назбирується і ми змушені їхати з завідомо слабшими автомобілями :)
Саме тому ніхто і не протестував та не оскаржував результатів. Сподіваюсь, що ви підштовхнете цей клас власним прикладом!
Відповісти