СТО - гарні і погані відгуки

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
StE@LtH
Повідомлень: 55
З нами з: 04 січня 2015, 12:40
Ім'я: Антон
Авто: Pajero Wagon III 3.2 DiD
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення StE@LtH »

Привіт! Ну я знаю вже двох таких талантів :) просто не все можливо і зручно робити в гаражі.

Проблема в тому що боло куплено машину з невідомою історією обслуговування. Відповідно я збираюся міняти всі масла (не зручно в гаражі робити). Ще треба зробити ходову але спочатку треба провести діагностигу - лазили в яму але там всього не побачиш - треба підйомник, скинути колеса ітд. Ще в ідеалі провести комп діагностику хоча на Боші сказали що повноцінно це можуть зробити тільки на Ніко і РікАвто (рідкісний протокол а по OBD2 там мало інформації читається). Ще треба мотор послухати на предмет необхідності заміни розхідників ГРМ ітд. (По мотору вже порадили до Рекса)

В мене раніше була Шкода і я 8 років обслуговувався на одному СТО. Мав там супер знижки, супер стосунки зі всіма. Дуже до мене ставлення було "гнучке". Я знав чого від них очікувати, порядок цін і інше. Вони впринципі не проти і мого міцика глянути але є певні незручності - по перше вони на ВАГ групі машин спеціалізовані, по друге далеко вони знаходяться і не зручно трохи ну і я не впевнений що в них є відповідні зйомники, преси та інше розраховане на такі деталі як в жипах стоять :). От я і шукаю альтернативу їм - де я б міг записатись на той чи інший ремонт на зручний час, за адекватні гроші, з хорошою якістю, щоб майстри людьми були нормальними а не баранами як іноді це трапляється.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення автобат »

Доброго ранню!
В кожній бошці затичка я. Люблю попідколювати деколи, але теперка буду повністю серйозний.
1. Якщо по двигуну, послухати-погрюкати - безперечно до Рекса.050 триста патнадцять 8791. Звіско Ігор. Знаходиться в р-ні Пасічної. На перший погляд суворий байкер, насправді чарівна людина, філософ і професор своеї справи.
2. Є таки речи, які не обов"язково робити у моториста. Наприклад заміна ремнів-роліків. Значно дешевше, як що чесно і не меньш фахово зроблять Марік 097 шістьсот три 1904 біля Штурму, або Ігорко Гренадер 067 сімсот тринадцять 4796 ( в Ковирях).
Також в ціх двох людей можна робити без страху ходову і трансмісію машини, підварити і т.п.
Всі три СТО працюють швидко, адекватно і якісно. Саме те, про що ви мріете.
3. Є ще одна людина. Тарасік Верта. Фахівець з цікавою інженерною думкою. Злипити з гімна коника - легко. Виготовлення і встановлення обвісу, ремонт ходової. Єдине, можна троха в часі залипнути, але якщо не спішно, то можна теж машину довіряти. Це в районі Щурата.
4. Хочетет нормального електрика, Володя Слонік в р-ні Рогатки 067 сім три три 5650.
При тому всьому хочу нагадати, що всі вони люди і похібки на людський фактор не треба сприймати, що це вже все погано. Хоча всі майстри казли -це знауть усі :lol:
Може хтось думає про них інакше, але особисто я їм повністю довіряю свого Буцефала, люблю їх.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
StE@LtH
Повідомлень: 55
З нами з: 04 січня 2015, 12:40
Ім'я: Антон
Авто: Pajero Wagon III 3.2 DiD
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення StE@LtH »

Ого!!! Величезне Вам дякую за таку довідку по толкових майстрах. Обовязково собі запишу і скористаюся при нагоді.

Враховуючи що в цій темі афігенні затримки появи повідомлень я вже загнав машину на 911 на діагностику ходової і заміну масел. Відпишу потім чи були якісь нюанси. По грошах нарахували ІМХО досить адекватно завдяки чому одразу і вирішив залишити в них автівку на проведення даних робіт. На черзі поїздка до Рекса оскільки я незнаю чи мені треба щось з мотором робити. Може і до електрика звернусь оскільки не працює круіз (а може і самі в гаражі поковиряєм :)).
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення автобат »

Ще одна порада.
Якщо історія життя авто невідома, не пожмотіться і поміняйте ремені з роліками. Троха накладно, але ... Міціковськи дізеля мають таку бомбочку всередині. Ремінь балансирного валу має особливість не витримувати пробігу 80 000, заявлені виробником. Він може порватись і попасти під ремінь ГРМ. Зривання ремня ГРМ обірваним ремінем балансирного валу веде до гнуття клапанів, рокерів з наступними роботами в 15-2 тис амеріканських грошей.
На 2,5 літровому на Л 200 це існує. Наскількі я знаю, на трохлітрових та сама історія. На всяк випадок почитайте форуми, порадьтеся з тими, хто має давно ці машини, думаю, що не ввожу вас в оману.
Особисто у себе мав такий випадок - чисто заканало, при чому двічи. Не знаю, як мені так повезло. Тому для себе прийняв рішення: або раз на 30 тис міняти ремінь балансирів, або просто каструвати його і іздити до наступної заміни всіх ременів без нього. Уже практикував. Все в порядку. 40 тис без того ремня.
До речі, по запчастинах у нас є Андрійко Танкіст. Авторинок на бувший Артема, 6 павільончик. Приємно купляти в цієї людини.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
StE@LtH
Повідомлень: 55
З нами з: 04 січня 2015, 12:40
Ім'я: Антон
Авто: Pajero Wagon III 3.2 DiD
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення StE@LtH »

Ну все. Забрав я свого тазіка з «СТО 911»

Отже масла поміняли (перевірити це неможливо). З 26 літрів масла повернули 5 літрів не розпакованих коробочного масла і 2 банки відкриті. Сказали що в автоматі неможливо поміняти всі 9.5 літрів (можливо але треба щось знімати і це ризиковано). Довелося повірити на слово.

По ходовій написали мені список. З одного боку він корисний бо там речі які важко було побачити в гаражі а з іншого боку там нема речей які в гаражі ми побачили. Ще було приємно чути що майстри знають саме Паджерівську підвіску і коли я питав про те що бачив в гаражі відповідали зі знанням що і як там зроблено. Ну але невідповідність того що вони побачили і що побачили ми в гаражі викликає питання. Коли буду робити ходову обовязково збережу всі старі частини і звірю з списком який вони мені дали.

Майстер-приймальник справив позитивне враження як з точки зору роботи з клієнтом так і з професійної (хоча з моїм рівнем знань лапші мені можна було навішати багато). Пояснив що і для чого треба міняти по ходовій, як воно впливає на їзду ітд.

Короче я не шкодую що зїздив туди і не викреслюю дане СТО зі свого "списку".

По цінах як на мене теж адекватно - приблизно так само як і я раніше платив на офіційному СТО Шкоди.

Ще цікавий момент. В Лютому 2014го року на питання Робосола про знижки для клубу вони відповіли що передбачені. Коли я дівчину на ресепшені спитав про знижки для Офроад клубу то вона сказала що "не знає".
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення max »

Є ще по колесай спеціаліст.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення автобат »

Так. По колесах у нас Андрійко. Андре і Олько. Ці козаки з лохміття колесо роблять.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
StE@LtH
Повідомлень: 55
З нами з: 04 січня 2015, 12:40
Ім'я: Антон
Авто: Pajero Wagon III 3.2 DiD
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення StE@LtH »

Так от хлопаки! Не все так просто вийшло. Збирався я вчора з роботи їхати а ручка переключення передач туга ніби засохшою фарбою залита. Ну, думаю, може масло не розійшлось чи ше шось. Зранку мав малого на заняття везти, прогрів машину, всадив малого в крісло, рушати а ручка ще тугіша. Ледве включив Драйв а вона не їде - ніби на нейтралці. Заняття малого накрилися мідним тазом. Подзвонив на СТО. Сказали що не вони але підїдуть і допоможуть включити передачу щоб на СТО заїхати. Поки я їх чекав помітив що коли Драйв включаю то на панелі одночасно світяться лампочки Нейтралки і Драйва. Вирішив я ручку трішки дотиснути в напрямку Драйва і "о чудо" включився драйв. Заїхав на СТО. Кажуть що заміна масла в коробці на це не впливає і проблема з селектором. Може вони і праві але я до того 3 тижні їздив і передачі переключав легенько двома пальцями а тут така шняга. Короче маю ще в 3й до них їхати дивитися селектор. З одного боку вони дуже позитивні, ввічливі ітд. З іншого боку перший візит і вже нюанси. Відпишуся як буде результат. Заодно може якийсь знавець коробок автомат підкаже що це може бути і як заміна масла могла таке спричинити бо ця машина для мене надто новий досвід: перший дизель, перший 4х4, перший автомат.
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Khimik »

Масло в коробці тут точно ні до чого.
Трос селектора або від старості почав підклинювати, або коли лазили там, то могли його зачепити.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення robosol »

Рекламне оголошення "Нова станція технічного обслуговування «СТО 911»" видалено на підставі закінчення терміну дії проплаченого періоду для комерційної реклами, обговорення перенесено. Пропоную продовжити відгуки в даній темі.
Вибачте за незручності.
Аватар користувача
StE@LtH
Повідомлень: 55
З нами з: 04 січня 2015, 12:40
Ім'я: Антон
Авто: Pajero Wagon III 3.2 DiD
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення StE@LtH »

Khimik писав:Масло в коробці тут точно ні до чого.
Трос селектора або від старості почав підклинювати, або коли лазили там, то могли його зачепити.
Вчора ввечері знову був на СТО 911. Підняли машину. Відєднали трос і перевірили "верхній селектор" і трос - все супер. Потім перевірили "нижній" селектор (той що на коробці) - от там і проблема.

Сьогодні я з Робосолом акуратно подивилися маркування масла. В результаті виявив приміточку що "не допускається" його застосування в коробках, які вимагають масло SP-II, SP-III. А результаті продавець в магазині помилився маркуванням а я провтикав прочитати що пише на банці. Порівнювали характеристики в"язкості - вони відрізняються. В числах відмінність не значна але це якісь індекси і фіг його знає наскільки це велика відмінність в реалі.

Ще одна причина чому я схиляюсь до масла бо є значна залежність від температури. Поки машина холодна то ручка ледве рухається і не включається Драйв і іноді Парк. Коли машина прогрівається до майже робочої температури то все починає пахати і ручка ходить трошки легше.

Отут цікаві питання:
1. При заміні масла на те що треба все масло не злиється полюбому. Чи не буде проблем від змішування масла з різними характеристиками які згідно документації не взаємозамінні?
2. Чи не завдасть шкоди їзда на машині поки масло не поміняне? Завтра має приїхати фільтр масла коробки і я буду шукати де зробити цю процедуру із заміною масла в максимальному обємі.

Якщо ця гіпотеза вірна то по великому рахунку СТО тут нідочого окрім того що вони теж не звірили допуски масла (по мені видно що я чайник :)). Ну і вони побоялися знімати піддон щоб злити додатковий обєм масла (хоча якщо проблема в маслі то це і добре :) ).

Далі буде ...
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення krust »

Без масла в коробці їздити не можна.
Доречі про тугість передач, я мотул залив отой шо ХД, то при морозах файно він затягує, а коли вже трошки прогріється то дуже легко ходить.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення автобат »

Я б казав, якщо масло не відповідаєтому, що потрібно бути в КПП, не потрібно їздити на ньому. Сама коробкадорого коштує. І ще, я б Маріку подзвонив і поговорив. Шарящий козак. Віні підскаже і все правильно зробить.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення MOTOR »

1.Так перед тим як заливати свіже масло, візьміт і змішайте в невеликій кількості старе масло з новим і подивіться результат.
2.Ну якщо завтра прийде, то день можна почекати і не їздити, хто його знає в чому там проблема. (ремонт АКПП досить не дешевий).
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення TANKist »

масло SP-II, SP-III.

ці масла мішаються з третім декстроном
Відповісти