СТО - гарні і погані відгуки

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення автобат »

Ну ща як напишу..... :twisted:
Почала капати АТФка з рульової рейки. Стало питання щось робити з цім чудо-агрегатом, виробленим п"яними азіатами. Як завжди розмови: в тих дорого, в тих херово... Знайшлись супермайстри, яки дешево і сердито повністю реставрують рейки. Зняли рейку, завезли. Супермайстер взяв і впевнено сказав, що скоро все буде ОК.В призначений день забрали, оплативші все по таксі. Через день поїхали у Верхнячку покататись по горам. Повернувся з пустим бачком.
Зняли ще раз, т.к. супермайстер показав себе людиною совісливою і сказав - переробимо. Дзвонить і каже, що його вини нема, що то хтось викруткою понищив сальники. В Східницю мені їхати в якості учасника не заканало, добре, що Руля за штурмана взяв.
Другий раз встановлення йшло швидко - досвід... Доїхав від Верти до дому і назад біля 50 км - 4 рівня АТФки.
Дзвоню, питаю в супермайстра, хто на цей раз виколупав сальник, типа, зноу я? Льется АТФка струмком...
Тепер моя рульова рейка у іншіх людей з надіею на те, що хоть якось буде ще жити.
А той чувак, гімно і мудак, ввечорі казав, що він у відпустці, але зранку о 8-ій передзвоне мені і переробе все по третьому разу. Думаете подзвонив? ХЕР! Дзвоню сам, а він в морозилці і каже, що він у відпустці і два тиждня йому все по-барабану, а те, що я зібрався їхати також у відпустку машиною... а ось так о...
Повідомляю усім: не під яким соусом не погоджуйтесь давати свої рульові рейки на авіаремонтний супермайстру Святославу - він поганий майстер, ще й казочник і брехло і ще й робить через жопу ще гірше.
Можу дати телефон, щоб всі знали, куда не дзвонити.
Я в ахуе від таких людей і фахівців!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Andre »

автобат писав:Ну ща як напишу..... :twisted:
Почала капати АТФка з рульової рейки. Стало питання щось робити з цім чудо-агрегатом, виробленим п"яними азіатами. Як завжди розмови: в тих дорого, в тих херово... Знайшлись супермайстри, яки дешево і сердито повністю реставрують рейки. Зняли рейку, завезли. Супермайстер взяв і впевнено сказав, що скоро все буде ОК.В призначений день забрали, оплативші все по таксі. Через день поїхали у Верхнячку покататись по горам. Повернувся з пустим бачком.
Зняли ще раз, т.к. супермайстер показав себе людиною совісливою і сказав - переробимо. Дзвонить і каже, що його вини нема, що то хтось викруткою понищив сальники. В Східницю мені їхати в якості учасника не заканало, добре, що Руля за штурмана взяв.
Другий раз встановлення йшло швидко - досвід... Доїхав від Верти до дому і назад біля 50 км - 4 рівня АТФки.
Дзвоню, питаю в супермайстра, хто на цей раз виколупав сальник, типа, зноу я? Льется АТФка струмком...
Тепер моя рульова рейка у іншіх людей з надіею на те, що хоть якось буде ще жити.
А той чувак, гімно і мудак, ввечорі казав, що він у відпустці, але зранку о 8-ій передзвоне мені і переробе все по третьому разу. Думаете подзвонив? ХЕР! Дзвоню сам, а він в морозилці і каже, що він у відпустці і два тиждня йому все по-барабану, а те, що я зібрався їхати також у відпустку машиною... а ось так о...
Повідомляю усім: не під яким соусом не погоджуйтесь давати свої рульові рейки на авіаремонтний супермайстру Святославу - він поганий майстер, ще й казочник і брехло і ще й робить через жопу ще гірше.
Можу дати телефон, щоб всі знали, куда не дзвонити.
Я в ахуе від таких людей і фахівців!
Підтримую на всі 100!
Мені пощастило, що я не повівся на "переробимо" і зразу відправив за 3/9 земель.
Звідти приїхало вже справне.
Rulya
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 175
З нами з: 08 квітня 2011, 22:29
Ім'я: Rulya
Авто: Люська, Вишенка

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Rulya »

Серега крепись !!! все будет хорошо
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення s.pal »

А в мене рацуха, настрелять падлюке по хребту и поступать так с каждим кто накосячит против нашей банды.
Гуртом легше батька быти!
Приехали, грузонули и уехали, а хули.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення khoma »

Поганий відгук: шиномонтаж на Автоальянсі (Зелена).

Добрий відгук: перевірка і зарядка акумуляторів на Автоальянсі (Зелена). Вулканізація і шиномонтаж "Шипшина" на Городоцькій де раніше був "Алекс". Виготовлення хитромудрих бамперів та встановлення лебідок - Гараж Верти.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення автобат »

Завдяки неїмовірним старанням нашіх друзів і справжних фахівців Верта-гаражнистів, дущевній доброті і обалденній запасливості Рулі, а також майстерності ще невідомих мені фахівців рейкоремонтників, я таки отримав душевний спокій разом з поверненням в стойло свого Буцефала. Дуже дякую Тарасу Верта, Мар"янчику, Ігоркові, Руслану і РУЛІ!, а також всім, хто підтримав і переживав разом зі мною морально цю епопею.
Ігорчику Гренадер, тобі теж вдячний за твою турботу та підтримку, ти теж робив все, що міг, щоб допомогти. Я ВАС ВСІХ кохам! Приїду з відпустки, тре организувати достойні заняття по вивченню матчасті і майстерності користування такелажем під керівницьтвом Алекса67 і з одночасним розпиттям великої кількості пшеничного соку
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення mykhaylo »

Всім доброго дня.Купив недамно Ниву.Може хтось підкаже нормального майстра цікавить ходова,трансмісія,третя точка кріплення для роздатки.Кажуть на Єрошенка в гаражах є майстер Володя.В нього самого є заряджена нива він сам ганяє і на кордон і в Крим.Може хтось знає поділіться.Дякую.
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення olegas »

Я би все-таки рекомендував Нива-сервіс на Пасічній. http://www.nyva-service.com.ua/kontakti
У Володі на Єрошенка також був, але приємного враження не лишилося. Деякі речі по 5 разів вертався, щоб доробив, і все одно багато чого в машині полишалося недоробленого. Його сайт також не секрет - http://auto-garant.com.ua/uk/2010-03-15-09-43-27
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення mykhaylo »

olegas писав:Я би все-таки рекомендував Нива-сервіс на Пасічній. http://www.nyva-service.com.ua/kontakti
У Володі на Єрошенка також був, але приємного враження не лишилося. Деякі речі по 5 разів вертався, щоб доробив, і все одно багато чого в машині полишалося недоробленого. Його сайт також не секрет - http://auto-garant.com.ua/uk/2010-03-15-09-43-27




Дуже дякую.
Аватар користувача
Штурман нивы
Повідомлень: 318
З нами з: 12 квітня 2010, 10:52
Ім'я: Тетяна
Авто: smart, uaz patriot

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Штурман нивы »

olegas писав:Я би все-таки рекомендував Нива-сервіс на Пасічній. http://www.nyva-service.com.ua/kontakti
У Володі на Єрошенка також був, але приємного враження не лишилося. Деякі речі по 5 разів вертався, щоб доробив, і все одно багато чого в машині полишалося недоробленого. Його сайт також не секрет - http://auto-garant.com.ua/uk/2010-03-15-09-43-27
Олег, а вот тут я что то не нашла вашего плохого отзыва о работе :) все больше блпгодарности. Вы уж определитесь
http://www.niva-club.com/viewtopic.php?f=27&t=542
"Внедорожник - это автомобиль, который застрянет там, куда другой не доедет"
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення olegas »

Тетяно, Ви хочете мене на чомусь підловити?
Перечитайте за своїм лінком уважніше. "Блпгодарности" там написано один раз - за гідропідсилювач. Це справді працює, і не бачу причини, чому не подякувати.
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення mykhaylo »

Якто кажуть в народі,всім недогодиш :)
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення nick2121 »

olegas писав:У Володі на Єрошенка також був, але приємного враження не лишилося. Деякі речі по 5 разів вертався, щоб доробив, і все одно багато чого в машині полишалося недоробленого.
Я, здається, бачив Вашу машину (і навіть дещо підказував Володі на рахунок панелі приладів). Не хотів писати, але все ж таки:
- коли така $%^& з електрикою, то купується новий повний комплект проводки (5 років тому було 380 грн, зараз не знаю), все перекладається по новому, ставиться блок запобіжників від "Волги" і все ОК на довгі роки. Тільки це дорого в плані роботи/матеріалів, я так розумію?
- коли хочеться нову панель приладів, то купується рамка від 21214м, нова комбінація приладів 2115, ставиться електронний датчик швидкості. Це, звісно, декілька тисяч гривень робота/матеріали. Або якщо прилади 2121 живі, то як в мене:
Зображення
А хотіли дешево - так бачив я ті б/у панелі приладів (до речі, для 21213 були "володимирські" та "угорські", де прилади механічно не сумісні) і потуги Володі зхрестить бульдога з носорогом. І "проводку" у підкапотний простір. Так що не треба. Як кажуть:
"скоро, якісно, дешево" - викресліть одне зайве слово.
olegas писав:Я би все-таки рекомендував Нива-сервіс на Пасічній
Теж дуже добре роблять, мені двигун робили три роки тому... все ОК.

Як на мене, обидва сервіси дуже хороші. В кожного своя спеціалізація та ноу-хау... наприклад, Володя ставить амортизатори як у 2121м, ну і з гідропідсилювачем унікальна пропозиція.
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення olegas »

nick2121 писав: Не хотів писати, але все ж таки:
... хотіли дешево - ... Так що не треба.
Миколо, з усією повагою, але якщо не хотіли писати – то краще було і не писати.
Бо Ви, можливо, і бачили якісь "потуги", але як на мене, цього не зовсім достатньо, щоб судити про мої бажання чи ще про щось.
Між нами дівчатками, загальна вартість ремонту у Володимира (і його колеги кузовщика там же) вилізла поза 3000 доларів. І я не пригадую жодного випадку, коли би він сказав "Олег, можна зробити от так от, буде на 500 гривень дорожче, але потім багато років їздиш і горя не знаєш", а я би сказав "ну нє, Володя, то задорого, ти просто підшамань щось, щоби якось їздило". Тому, як Ви кажете, не треба.
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення mykhaylo »

Що я вам хочу сказати про Володю,мене за 36 років мого життя ніхто так ще не взував(Я розумію що в житті буває завжди перший раз але).Я купив ниву десь місяць назат,для охоти і рибалки,порадив мені Володю знайомий , описав як хорошого спеца по нивах і саме головне порядного,що людина робить все, любе і різне.Пригнав я машину, спец подивився каже треба міняти кардани,робити третю точку кріплення роздатки,все перетянути по ходовій(так як ходова в нормальному стані) я попросив поставити крісла лютські,відригулювати карб,поставити запалення електронне.Машина робилась десять днів.Два дні перед закінчення роботи я приїхав подивитись, кардани поміняні, третя точка стоїть на роздатці кажу Володя покажіть мені середній кардан старий, відповідь та він в другому гаражі а там двері замерзли.Домовились ми ,що за два дні буде все готове.Вечері дзвоню до людини в якої я купив машину і розказую, що зробив по машині і тут питання а для чого ти міняв кардани я осинню тільки поміняв.Приїжаю за машиною пробую їхати кулаки так тріщать ,що капець питаю володя ,що сталось з кулаками було все добре,відповідь то ви не чули через вібрацію.Почали рахувати гроші,розкази що робилось і, що скільки коштує.Виявляється що би відригулювати карб треба регульнути клапана.Я беру лампу дивлюсь на кришку клапанів а там яка грязюка на шпильках дула така і осталась знаю ,що є одна вірвана шпиль ну думаю якщо поміняно значіть все нормально,фіг там.Кажу Володя сюда ніхто не лазив відповідь та в мене такі класні інструменти ,що вони навіть сліду не оставляють,було багато ще маячні всякої писати не буду. Нарахував 6000 гр .Післявчора заїжаю до моториста шпильку поміняти.Моторист тільки глянув і каже сюда не лазили дуже дамно.Зняв кришку клапанів попробував ланцюх а він розтягнутий, зауваження, в першу чергу моторист коли знімає кришку клапанів він пробує на натяжку ланц,він до клапанів а там всі гайки позлизувані грані мають,висновки робіть самі.Я не хочу просто дальше писати про Володі косяки, я надіюсь йому і його сімї ці гроші допомгли які він взяв за незроблену роботу.Далі буде, так як мені здається ,що кардани не тої якості стоять (за кардан я платив Володі по 100$) а середній взагалі не міняний.Вибачайте за емоції.Забув сказати Володя мені пообіцяв клубну наклейку на машину якщо напишу відгук про нього так, що чекаю може подарує.
Відповісти