МПС 2008

L200, Pajero
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

автобат писав:Андрій, я в лічку відписався. Можливо щось корисне для себе прочитаєте і це допоможе в виборі.
Дякую за допомогу і за пораду, так само в приват відповів.
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

ніяк не можу перемогти реєстрацію на forum.pickup-club.com.ua вже двічі реєструвався з під 2-х різних мейлів. Все одно лист з підтвердженням авторизації не приходить на ж-мейл... Якщо є якась можливість зконтактуватись з адміном того форуму, щоб авторизував через адмінку, був би вдячним. Мій мейл - andriy.fog@gmail.com.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення robosol »

автобат писав:Андрій, я в лічку відписався. Можливо щось корисне для себе прочитаєте і це допоможе в виборі.
А чого не на форум? можливо це ще комусь буде цікаво!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення автобат »

ща тобі. всі секрети розскажі...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: МПС 2008

Повідомлення Khimik »

Туман писав:А до витрат пального в 17-22 літри на бензині я не готовий
скажу так:
пальне - то найменша стаття витрат на авто при його профільному використанні.
а ще скажу, що якби був такий мудрий вчора - то взяв би бензинового Патруля, бо ліпше переплачувати пару ре на сотню при бензинці, і собі спокійно їздити, аніж попадати на вдвічі частішому, втричі дорожчому ТО на дізелі.
а ще мудрі старі люди говорут: дізель економит солярку, но не гроші. І я з тим погоджуюсь...
Dutka
Повідомлень: 85
З нами з: 09 січня 2013, 11:15
Ім'я: Igor
Авто: L200 SS

Re: МПС 2008

Повідомлення Dutka »

Туман писав:ніяк не можу перемогти реєстрацію на forum.pickup-club.com.ua вже двічі реєструвався з під 2-х різних мейлів. Все одно лист з підтвердженням авторизації не приходить на ж-мейл... Якщо є якась можливість зконтактуватись з адміном того форуму, щоб авторизував через адмінку, був би вдячним. Мій мейл - andriy.fog@gmail.com..
Там треба було дочекатись підтвердження реєстрації від адміна. Бо спамери і москальські боти-тролі доїдали. Вже все готово, адмін підтвердив реєстрації. Можете пробувати заходити під своїм профілем.

По поводу бензинки і дизеля питання спірне, кожен сам собі вирішує. От не знаю тільки, що там втричі частіше обслуговувати в тому дизеляці? Я 6 років проїздив на бензинці і вже три роки на дизелі. І постійний пошук іскри мене вже запарив :)
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: МПС 2008

Повідомлення pooh »

Khimik писав:
Туман писав:А до витрат пального в 17-22 літри на бензині я не готовий
ліпше переплачувати пару ре на сотню при бензинці, і собі спокійно їздити, аніж попадати на вдвічі частішому, втричі дорожчому ТО на дізелі.
а ще мудрі старі люди говорут: дізель економит солярку, но не гроші. І я з тим погоджуюсь...
Золоті слова! + до того всього, є чудесна штука, яка називається газ. :lol:
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: МПС 2008

Повідомлення Khimik »

що втричі? фільтр паливний в бензинці я міняв що 20-30 тис, тут кожних 5-7. При чому солярковий, як літрова банка розміром, коштує 400-500 ре, а бензиновий 5 чи 50 (карб або інж).
про повітряний - і так ясно, що дизель не має дросельної, тому всю дорогу гребе повітря в повний рост.
Так само більше 5 не виїжджає проти твердої десятки на бензі.
олива моторна на бензі 10-ка тис. км, як мінімум, а на дизелі через 5 вже як вода....
про танці з бубнами зимов взагалі мовчу...
на заправці десь капне на мешт - дасвіданія...

нє, може нові дізеля і трушні, не знаю.
я говорю за 15-20-річні. В мене було 2 бензинки древні, зара вже 4 роки такий самий древній дізель і паралельно нова китайська (!!!) бензинка (на ній вже як на істрєбітєлю мож малювати, скіко дізелів, нових і старих вона прикурила).
свої висновки я зробив.
більше ніяких дізелів.

про їзду взагалі мовчу:
на бензі діапазон ефективних робочих оборотів 4 тис, тут 1.5 тис....
про що далі говорити...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення s.pal »

Khimik писав:
Туман писав:А до витрат пального в 17-22 літри на бензині я не готовий
скажу так:
пальне - то найменша стаття витрат на авто при його профільному використанні.
а ще скажу, що якби був такий мудрий вчора - то взяв би бензинового Патруля, бо ліпше переплачувати пару ре на сотню при бензинці, і собі спокійно їздити, аніж попадати на вдвічі частішому, втричі дорожчому ТО на дізелі.
а ще мудрі старі люди говорут: дізель економит солярку, но не гроші. І я з тим погоджуюсь...
Э так штука в старих патрулях на 6тисяч масло мiняти, а дизель вигiдний як що машина в рiк наïзджаэ бiльше 20ти тисяч.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: МПС 2008

Повідомлення pooh »

Підтримую повністтю, дизель має бути тільки новий. Все що більше 200тис. км. то тіко проблеми з нашою експлуатацією.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: МПС 2008

Повідомлення pooh »

s.pal писав:а дизель вигiдний як що машина в рiк наïзджаэ бiльше 20ти тисяч.
НІФІГА. В мене зараз дешевше на Патріоті їздити з ГБО, а ніж на дизельній Ауді. І чим більший пробіг, тим економніше на Уазі.
Dutka
Повідомлень: 85
З нами з: 09 січня 2013, 11:15
Ім'я: Igor
Авто: L200 SS

Re: МПС 2008

Повідомлення Dutka »

Нажаль не знаю який регламент заміни розхідників на Патрулі, але смію припустити що якщо залити синтетику масло, то заміна його відсунеться вже до межі 10-15ткм. В мене зараз залито масло з рекомендованим інтервалом заміни 25ткм. Хоча стабільно міняю на 10-12ткм.
Топливний фільтр в мене коштує десь 300грн зараз. Восени брав гамузом фільтра, то заплатив за всі разом 350грн.
Повітряний не знаю чого там так часто міняти? Не думаю шо Патруль сосе більше порохів ніж Елька. В мене заміна кожні 10-12ткм, хоча по регламенту 25-30ткм. Але то регламенти для нормальних країн писані :)
Про танці зимою. Всього навсього потрібно при початку морозів порскнути антигелю в соляру. І акуми мати свіжі. Ну тут так і є. З акумами засада, бо тре пильнувати їх. Решта фігня.
Добавлю від себе приказку шоферів дальнобоїв - дизель або їде або ні, а бензинка мозги ї..е.
А загалом то все боян страшний. Сосано-обсосано 100500 разів на всіх під ряд форумах.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення s.pal »

pooh писав:
s.pal писав:а дизель вигiдний як що машина в рiк наïзджаэ бiльше 20ти тисяч.
НІФІГА. В мене зараз дешевше на Патріоті їздити з ГБО, а ніж на дизельній Ауді. І чим більший пробіг, тим економніше на Уазі.
ГИ-ГИ :mrgreen:
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: МПС 2008

Повідомлення Khimik »

Dutka писав:синтетику масло, то заміна його відсунеться вже до межі 10-15ткм
нє, ну як їздити по трасі - то мо 10-ку би і виїздило, не спорю.
але при нашій експлуатації - домінують мотогодини, а не пробіг.
Я лив різні півсинтетики, і пробував доїздити хоча б до 6 - без шансів.
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: МПС 2008

Повідомлення Khimik »

Dutka писав:Добавлю від себе приказку шоферів дальнобоїв - дизель або їде або ні
- якщо завівся :lol: :lol: :lol:
Відповісти