МПС 2008

L200, Pajero
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

Dutka писав:Шукай краще. В мого кєнта в Тернополі є цікавий МПС - з мотором 4Д56 але об*ємом 2,7! 33" колеса крутить аж бігом. І комплектація непогана - шкіра в салоні, ручна коробка, ЛСД блок в задньому мосту. Машина такою була в заводській комплектації. Можу підтвердити.

А Л200 не бери, машина не зручна і дорога в обслуговуванні і головне від неї постійно голова болить :D
Знайшов тільки інфу про 2,8, - але це вже 4M40 TD мотор, і то вони тільки на бразильський ринок йшли.

ЛСД блок в задньому мосту - є майже всюди, тільки не всюди працює. + він безпомічний на бездоріжжі.

Якщо є якась інформація про машини з рідним 2,7 мотором буду вдячний за посилання.
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

З приводу л-ки: наткнувся на цікавий варіант - http://auto.ria.com/auto_mitsubishi_l-200_15400572.html - шкода що троха далеко.

І ще таке питання чи ніхто часом машину не впізнає? - http://auto.ria.com/auto_mitsubishi_l-200_15218792.html
Dutka
Повідомлень: 85
З нами з: 09 січня 2013, 11:15
Ім'я: Igor
Авто: L200 SS

Re: МПС 2008

Повідомлення Dutka »

http://forum.pickup-club.com.ua/topic/7 ... ntry118812

Рекомендую. Доглянута і шикарно построєна машина. Знаю власника. Якщо гарно будете торгуватись то посунеться в ціні.
Dutka
Повідомлень: 85
З нами з: 09 січня 2013, 11:15
Ім'я: Igor
Авто: L200 SS

Re: МПС 2008

Повідомлення Dutka »

ЛСД щоб працював, то йому треба вляти нормального правильного масла, і перед засадою чуток підтягнути ручник і буде він раком-боком блокувати. Краще ніж нічого.
За мотор 2,7 я сам не повірив, в нього на таблиці в моторному вибито 2,7 4Д56. Де то таке взялось я не знаю і ніколи не чув. Якщо щось детальніше цікавить, то я його можу запитати.
4М40 реальний мотор. Якщо б я вибирав, то взяв би замість МПСа Паджеріка 2 з таким мотором і блоком в заду.
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

Dutka писав:http://forum.pickup-club.com.ua/topic/7 ... ntry118812

Рекомендую. Доглянута і шикарно построєна машина. Знаю власника. Якщо гарно будете торгуватись то посунеться в ціні.
На форумі(forum.pickup-club.com.ua) поломана реєстрація, ніяк мило не приходить з авторизацією. Пропозиція заманлива, треба ознайомитись більш детально. Але якщо людині горить, то я не встигну продати свій недопривід.
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

Dutka писав:ЛСД щоб працював, то йому треба вляти нормального правильного масла, і перед засадою чуток підтягнути ручник і буде він раком-боком блокувати. Краще ніж нічого.
За мотор 2,7 я сам не повірив, в нього на таблиці в моторному вибито 2,7 4Д56. Де то таке взялось я не знаю і ніколи не чув. Якщо щось детальніше цікавить, то я його можу запитати.
4М40 реальний мотор. Якщо б я вибирав, то взяв би замість МПСа Паджеріка 2 з таким мотором і блоком в заду.
Планувалося що в сім"ї буде 1 машина і тому є зміст взяти більш свіжу машину, якщо з МПС-ів то 08 року(1 генерацію, зовнішність 2-ї генерації не розполягає до полювання і рибалки), - але я так вже зрозумів що це відпадає. Так що вертаємося до л200, - бачив в оголошеннях за 16к і 11 року.
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: МПС 2008

Повідомлення POKEMON:) »

Тут про цей мотор є...вони в Україні рідкість http://www.pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/view ... 8&start=15 ....відрізняється колінвалом і пошнями...як по мені...простіше 4d56 удосконалити і відрегулювати паливну і турбіну на те що тобі потрібно...десь так...
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

Да я вже не впевнений що треба заморочуватись з МПСом, коли за ту ж ціну можна взяти машину на 3-4 роки молодшу да й з кращим мотором і фул тайм ПП
http://auto.ria.com/auto_mitsubishi_l-200_15400572.html
http://auto.ria.com/auto_mitsubishi_l-200_15316334.html
http://auto.ria.com/auto_mitsubishi_l-200_15021521.html
Dutka
Повідомлень: 85
З нами з: 09 січня 2013, 11:15
Ім'я: Igor
Авто: L200 SS

Re: МПС 2008

Повідомлення Dutka »

Якщо є дійсно інтерес до тієї машини, що я кидав посилання на пікапклуб - то можу зконтактувати з продавцем (президент нашого пікапклубу). Якщо коротко, то переваги цієї машини такі - вона була на виду від самої покупки, пробіг там не скручений і кузовщина в порядку (не бита), нормально обслуговувалась і саме головне там вже повний фарш по тюнінгу. Нічого доробляти не треба. Ті ж варіанти, що посвіжіше на авторіа - звичайний сіренький сток. Якщо вам для просто так то і таке підійде. Але рано чи пізно прийде бажання випробувати машину. І якщо зачіпить, то ви купу бабла викинете на тюнінг, на помилки в тюнінгу і на відточування машини. Тому вирішйте.
Той чоловік (продавець) вже пару місяців її продає, тому я думаю зачекає поки ви гроші назбираєте.
Задзвоніть, поспілкуйтесь. Бо мені вже з боку виглядає що я як посередник-перекуп напарюю вам ту машину. Тому більше за неї писати не буду.

Паджеро спорт 2 (новий) - таж елька, тільки з деякими змінами в сторону комфорту. Но він суттєво дорожчий. По ходових якостях він майже ідентичній Ельці. Єдина перевага суттєва - можна знайти з мотором 3,2.
Старий Паджеро спорт - він має точно такий самий мотор ,як і всі інші мітсу. Той самий 4Д56. НЕ гірший і не кращий. Трошки дохліший по потужності, зате надійніший по топливній системі. Але загалом певне самий гамняний мотор зі всіх мітсу.
Але наведу вам приклад одної калькуляції - МПС олд іде без примусового блокування заднього моста. Тюнінгова блокада АРБ коштує 1200 долярів. + робота по установці. Ось вам на рівному місці добавляйте до машини 1500 долярів ціни. Хіба як варіант шукати бу блокаду від Ельки попереднього покоління на розборках...
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

Виставив свою на продажу: http://auto.ria.com/auto_renault_sander ... 45853.html
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

Dutka писав:Якщо є дійсно інтерес до тієї машини, що я кидав посилання на пікапклуб - то можу зконтактувати з продавцем (президент нашого пікапклубу)...
Якщо можливо, то я б хотів її спершу побачити. На форумі опис я прочитав, але без логіна більше інформації не доступно
Dutka писав:Паджеро спорт 2 (новий) - таж елька...
МПС 2 мене не цікавить як клас авто, як я вже писав таку машину в гівна шкода.
Dutka писав:Старий Паджеро спорт - він має точно такий самий мотор ,як і всі інші мітсу. Той самий 4Д56. НЕ гірший і не кращий.
Просто на стоковому 4Д56 - 2,5 дизелі(99лс) - не поставиш 33" без кіта в роздатку + якщо буде обвіс, то він взагалі їхати не буде. А до витрат пального в 17-22 літри на бензині я не готовий
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення автобат »

Не потрібна Вам Л 200. Купити машину, а потім думати, що в ній щось не те... Л 200 реально машина - гімно. Не треба її купляти. Тільки МПС, а краще всього тайода. На крайняк Патруль. Тіко не Л200
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

автобат писав:Не потрібна Вам Л 200. Купити машину, а потім думати, що в ній щось не те... Л 200 реально машина - гімно. Не треба її купляти. Тільки МПС, а краще всього тайода. На крайняк Патруль. Тіко не Л200
Як так можна, а якщо вона почує. Може й образитись =)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення s.pal »

Я би казав купити Чірокі 4,0 190к.с. 242 роздатка, легенький, потужній автомобіль, ціна не дорога, решта можна стратити на купівлю підвіски ліфт 6,5"(ТачДог, РанчКантрі, Рубікон Експрес) з колесами 35" Сімекс та новою роздаткою 242 від Хаммера, а ще лебідку SUPERWINCH TALON 14.0 12V з синтетичним тросом, BUSHWACKER CUT-OUT STYLE - JEEP CHEROKEE XJ, бампера SMITTYBILT XRC, блокіровку Dana 44 JK OX Locke, диски PRO COMP MODEL 5129, та багато іншого.
І буде вам щастя, нашо ту гноевозку купляти, возиш з дупи строни ще кузов,а на шо він потрібен хто зна.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення автобат »

Андрій, я в лічку відписався. Можливо щось корисне для себе прочитаєте і це допоможе в виборі.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти