МПС 2008

L200, Pajero
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

МПС 2008

Повідомлення Туман »

Доброго дня всім форумчанам,
хотів би тут записати свої думки\плани і почути критику\поради.

Трішки лірики, зараз знаходжуся в стадії продажі сторого недоприводу і купівлі експедеційника. Як всі говорять на початках тільки для експедицій без участі у змаганнях. І так мій вибір пав на МПС 2008р. або Л200. Так як автомобіль у сім"ї буде 1, то на 99% впевнений що буде МПС.

Для МПС: з переваг - повноцінний кузов, відсутність будь-якої серйозної електроніки, надійність, геометрія кузова(кути зїзду\виїзду), взаємо-заміщення деталей, комфортніший салон, до того більше подобається.

Плани по тюнінгу:
- Задні пружини: (ome, 2910) - http://oldmanemu.com.ua/catalog/69/324 || більш дешеві Kayaba RD5965 - http://avto.pro/part-RD5965-KAYABA-885/. 10 кратна різниця в ціні

-Задні амортизатори: koni heavy track 30-1705 http://avto-mag.com/amortizatori/koni/Koni-30-1705.html || Kayaba Excel-G (KYB 344295) http://www.exist.ua/price.aspx?pid=C2E02BBB&sr=-4

- Передні торісони, якщо рідний буде в поганому стані то (ome, 303011) - http://oldmanemu.com.ua/catalog/201/320 + щоб вирівняти перід з задом то проставки під шарові

- гума Discoverer STT || BFGOODRICH M\T KM2 265/75-16 || якщо знімати бризговики і брати диск з відємним вильтом то 285/75-16

- силовий обвсі

З часом:
блокування заднього моста RD46 || RD212 || ARB || китайський аналог з цими ж номерами.

Я розумію що розліт в цінах дуже великий, буду орієнтуватися по коштах після продажу\купівлі. Як я вже казав це план дій. З часом буду доповнювати.

ППС:
Велика подяка - Дену\Білому Вовку(PATTAYA).
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення s.pal »

Сам задав питання, сам вiдповiв :)
Л200 можна знайти дешевший варiант нiж Спорт.
Але якщо подобаеться Спорт, то для чого говорити про Л200.
Я люблю Спорт, хоча Л200 крута тачка.
Все розписав, що будеш ставити, якi пружини, якi торсiони, колеса, хоча STTшка любимий киıвський малюнок, км2 хорошi колеса, але чi потрiбно в експедицiю мади, БФГ АТ , цiлком достатньо, все те що ви написали по пружинах та торсах досить спiрне питання, нiхто не знаэ стиль вашоï ïзди, чи буде у вас шмурдяка на ночiвлю мiсяць в палатцi, чи будете жити в готелi, та багато iншого, перше купiть машину, а потiм буде видно, що та яке ставити, е майстри якi подивляться та пiдскажуть, наприклад Марiк, э кому доставити запчастини та колеса з лебiдками. По купiвлi обмити з колегами машину, покататись хоч пару раз щоб розумiти що бракуэ тiй машинi, а потiм знаючи скiльки грошей купувати "прикольчiки".
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

Саме так і збираюсь робити. Як раз мені радили Маріка(на Штурмі). На наступному тижні поїду з ним домовлюсь за огляд. Питання з купівлею ЗЧ відкрите, але я так зрозумів що на місці з ним це можна буде вирішити це питання. Мади порадили купити відразу бо ат-шки не сильно відрізняються від звиклої гуми.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення автобат »

Так-так, підтримую. АТшки для експедіцій - не та гума. Краще всього - драпаки. Тай й по трасі і по місту на них зручніше і гудять прикольно, дівчети обертатись будуть і очки в екстазі будуть їм мліти.
Л200 також не раджу купувати: салон маленький, свіси дуже велики. Машина погана, ніякого позитиву. Я б, взагалі радив тайоду.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

автобат писав:Так-так, підтримую. АТшки для експедіцій - не та гума. Краще всього - драпаки. Тай й по трасі і по місту на них зручніше і гудять прикольно, дівчети обертатись будуть і очки в екстазі будуть їм мліти.
Л200 також не раджу купувати: салон маленький, свіси дуже велики. Машина погана, ніякого позитиву. Я б, взагалі радив тайоду.
Зараз не матиму можливості взяти 2 пари гуми на всі випадки життя, позаяк по місту я виїжджаю тищ 5 в рік. То думаю на перший час кращіше взяти гуму яка не замилиться. + буде гума стокова при купівлі.

На рахунок чому не л200, до цього треба дійти морально, все таки купувати пікам і потім думати що щось не так не вихід. Хоча сам ходив навколо неї більше як рік, думва брати.
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: МПС 2008

Повідомлення Khimik »

Я завжди кажу: найкраща АТшка - то КМ2.
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

Як я все таки помилявся, всі варіанти які я розглядав і за якими стежив на драйві(drive2) були 3х літровими бензиновими(177лс). А сам збирався брати дизель. А як виявилось, що 2,5 дизель(4D56) на 99лс 33" колеса не потягне, хіба ставити кіт в роздатку. І взагалі це найгірший дизель наших братів з країни "восходящего солнца". На бензині розхід 17-22, чесно кажучи лякає.

Так що я знову в країні тяжкого вибору. Буду себе налаштовувати на пікап
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення krust »

автобат писав: Машина погана, ніякого позитиву. Я б, взагалі радив тайоду.
:)
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: МПС 2008

Повідомлення POKEMON:) »

Полазь по форумі і всі відповіді для себе найдеш що до двигуна 4D56T http://pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/viewforum.php?f=208
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: МПС 2008

Повідомлення Denon »

Khimik писав:Я завжди кажу: найкраща АТшка - то КМ2.
+100 - як казав Ростик Хома - атешка "не має права на життя" за межами сухої дороги
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: МПС 2008

Повідомлення Denon »

Denon писав:
Khimik писав:Я завжди кажу: найкраща АТшка - то КМ2.
+100 - як казав Ростик Хома - атешка "не має права на життя" за межами сухої дороги
при наїзді по асфальту 5000 км в рік її можна пиляти 20 років
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

POKEMON:) писав:Полазь по форумі і всі відповіді для себе найдеш що до двигуна 4D56T http://pajero4x4.ru/bbs/phpBB2/viewforum.php?f=208
Як раз там і сиджу, але проблема в тому, що я розраховував на МПС 1 генерації, а туди йшли старі 4d56 тільки на 99 лс. Машин по оголошеннях з EFI(116лс) модифікацією не зустрічав. А ставити іншу турбіну і форсунки якось не комільфо.
Dutka
Повідомлень: 85
З нами з: 09 січня 2013, 11:15
Ім'я: Igor
Авто: L200 SS

Re: МПС 2008

Повідомлення Dutka »

Шукай краще. В мого кєнта в Тернополі є цікавий МПС - з мотором 4Д56 але об*ємом 2,7! 33" колеса крутить аж бігом. І комплектація непогана - шкіра в салоні, ручна коробка, ЛСД блок в задньому мосту. Машина такою була в заводській комплектації. Можу підтвердити.

А Л200 не бери, машина не зручна і дорога в обслуговуванні і головне від неї постійно голова болить :D
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: МПС 2008

Повідомлення climber »

а чому саме L200 якщо пікап? з провірених є ще тойота, ніссан. от за фольксваген не бачив їх в реальних а не постановочних експедиціях.
Туман
Повідомлень: 28
З нами з: 15 квітня 2015, 13:48
Ім'я: Андрій
Авто: недопривід

Re: МПС 2008

Повідомлення Туман »

climber писав:а чому саме L200 якщо пікап? з провірених є ще тойота, ніссан. от за фольксваген не бачив їх в реальних а не постановочних експедиціях.
Hilux-и дорожчі, NP-300 аж 10 варіантів на авто-ріа(збираюсь брати б\у автомобіль), л200 ходова і надійна машина по відгуках.
Відповісти