Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Patrol, Terrano, Pathfinder
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

автобат писав:Твою медь... в мене вже появляеться враження, що цього терранчика більше в живих ніхто не побачить. Шкода.
Якраз сьогодні думав за Вас... Навіть не знаю з чого почати, щоб не розчарувати Ваших скептичних очікувань!)))

На сьогодні - рама проварена, сформовані і приварені нові кронштейни для подушок, погрунтована і помальована у гарну чорну фарбу - малювалась у камері!)
Кузов - проварений, погрунтований-помальований знизу, нанесений Grvitex U-pol як антигравій і Tectyl ML і Bodysafe як антикор.
Машинка готова до зборки! В понеділок забираю попіскоструені всі тяги і ричаги - буде і чорний і померанчовий колір. Завтра міняють ремні і сальники на двигуні і КПП.
І починають збирати!
Встановлений ними дедлайн - 10.02.
Як тільки мені скинуть фото, відразу ж сюди!)
Гарного вечора!)
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення goric »

Steady2102 писав:
автобат писав:Твою медь... в мене вже появляеться враження, що цього терранчика більше в живих ніхто не побачить. Шкода.
Якраз сьогодні думав за Вас... Навіть не знаю з чого почати, щоб не розчарувати Ваших скептичних очікувань!)))

На сьогодні - рама проварена, сформовані і приварені нові кронштейни для подушок, погрунтована і помальована у гарну чорну фарбу - малювалась у камері!)
Кузов - проварений, погрунтований-помальований знизу, нанесений Grvitex U-pol як антигравій і Tectyl ML і Bodysafe як антикор.
Машинка готова до зборки! В понеділок забираю попіскоструені всі тяги і ричаги - буде і чорний і померанчовий колір. Завтра міняють ремні і сальники на двигуні і КПП.
І починають збирати!
Встановлений ними дедлайн - 10.02.
Як тільки мені скинуть фото, відразу ж сюди!)
Гарного вечора!)
А можна поцікавитись? Бюдже на виконання від початкової сумми на скільки перевалив?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення автобат »

Думаю, так само, як нинішній термін від терміну 2 дня :geek:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

goric писав:
Steady2102 писав:
автобат писав:Твою медь... в мене вже появляеться враження, що цього терранчика більше в живих ніхто не побачить. Шкода.
Якраз сьогодні думав за Вас... Навіть не знаю з чого почати, щоб не розчарувати Ваших скептичних очікувань!)))

На сьогодні - рама проварена, сформовані і приварені нові кронштейни для подушок, погрунтована і помальована у гарну чорну фарбу - малювалась у камері!)
Кузов - проварений, погрунтований-помальований знизу, нанесений Grvitex U-pol як антигравій і Tectyl ML і Bodysafe як антикор.
Машинка готова до зборки! В понеділок забираю попіскоструені всі тяги і ричаги - буде і чорний і померанчовий колір. Завтра міняють ремні і сальники на двигуні і КПП.
І починають збирати!
Встановлений ними дедлайн - 10.02.
Як тільки мені скинуть фото, відразу ж сюди!)
Гарного вечора!)
А можна поцікавитись? Бюдже на виконання від початкової сумми на скільки перевалив?
Початкова сума була на лише скинути кузов с рами. Інші вартості робіт не можу розголошувати, але можу сказати, що реставрація машинки + запчастини (нова підвіска, всі ремені, сальники, ремні, акум, стартер, подушки кузова, подушки двигуна) + нова КПП з роздаткою + антикор + шумка + сигналка + колеса = наближаються до ще однієї вартості цієї машинки..))
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

Привіт! Даю сьогоднішні фото!)
Вкладення
IMG_1460.JPG
IMG_1459.JPG
IMG_1458.JPG
IMG_1457.JPG
IMG_1456.JPG
IMG_1455.JPG
IMG_1454.JPG
IMG_1453.JPG
IMG_1452.JPG
IMG_1450.JPG
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

..і ще
Вкладення
IMG_1471.JPG
IMG_1469.JPG
IMG_1468.JPG
IMG_1467.JPG
IMG_1466.JPG
IMG_1465.JPG
IMG_1464.JPG
IMG_1463.JPG
IMG_1462.JPG
IMG_1461.JPG
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

..ще декілька
Вкладення
IMG_1476.JPG
IMG_1475.JPG
IMG_1474.JPG
IMG_1473.JPG
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Katonych »

Гм. Рама виглядає досить сумнівно з такою кількісттю зварки і латок. Особливо ось це фото http://offroad.lviv.ua/forum/download/f ... &mode=view мені якось дуже неподобається.
Може мене фахівці підправлять, але рама ніби не так вариться? Ну тобто вертикальий шов не ок, латка на латку - теж якось дивно. А от по кузову ніби нічо так, аккуратно зробили. Якщо все вичистили і іржа не полізе через роки два - то реально супер.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Khimik »

Десь чув, же як би раму не варили - однозначно буде ліпше, аніж їздити на гнилій...
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення robosol »

Зображення
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

Все вірно, хлопці - майстри ще мені самі казали - ніяких поперечних швів по головній стінці рами - тільки косі! А тепер прошу уважно подивитись на фото.. Прямі шви лише до вже встановленних елементів рами, таких як кронштейни Панари та інші! До самої рами варили ромбом з косими швами і 2см-ми поперечним прихватами.
Щодо антикору, то використав Тектил - він має інгібітори корозії і затікає всюди зупиняючи корозію і консервуючи. Ну і контрольним пострілом буде Раст Стоп - залию ним раму зсередини (а саме так гниє рама) і також всі скриті порожнини кузова.
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення sp_grind »

Понятно, что у меня есть свои мнения по теме, и я за ней слежу, как и любой участник форума.
Но что хочется сказать в первую очередь - так держать! Разобрали по винтиками, всё почистили-поварили-поменяли-обработали, не пожалелили ни денег, ни времени.
Есть похожая тема про такой же дискарь, как у меня, в Таврия-клубе))). Местные владельцы и любители таврий там в тихом шоке от цен))
Мужик тоже долго его воссанавливал, и вот что он написал в итоге:
Ну что, дорогие фтыкатели, можно таки уже чутка подводить итоги.
За 9500 + около 6к у.е. + дохера времени, нервов и пара некрупных травм я получил в итоге полностью исправный рамный внедорожник, с неплохой динамикой и ох*енной проходимостью (нынешняя зима с целиной 60 см тому подтверждение - не было места, где я не смог бы проехать. Хотя не, вру. Было, но там перемёт достигал моего роста, хехе). 15500 баков - немалая сумма, да. Но за неё даже в принципе нереально приобрести ту машину, обладателем которой я уже являюсь. Так что, я считаю, игра не только стоила свеч, но и оказалась откровенно выигрышным вариантом.
Потрачено немало бабла, прошло почти 2 года, накатано 23 тысячи миль (примерно 37тык). Сравнивая ощущения от управления машиной в самом начале, и то, что имеем на сейчас, я думаю, можно констатировать - этап восстановления закончен. Мало осталось узлов, в которых не побывал ключ ремонтника, хехе.
Черед за тюненхом. Ну, и всяко по мелочи, куда ж без этого.

В целом, всем, кому было интересно читать эти хроники победы бобра над косной железякой, спешу заявить - я нисколько не жалею, что во всё это ввязался. Результат того стоит на все 100500 процентов..
Такие дела.
Я думаю, что Юра будет доволен результатом.
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення nick2121 »

Видно що господар вкладає душу в автомобіль, і це заслуговує поваги. А чужі гроші не нам рахувати. Так тримати!
Зображення
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

robosol писав:Зображення
Потужний рама має хід! В кузові універсал по ідеї менші будуть перепади..!
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

sp_grind писав:Понятно, что у меня есть свои мнения по теме, и я за ней слежу, как и любой участник форума.
Но что хочется сказать в первую очередь - так держать! Разобрали по винтиками, всё почистили-поварили-поменяли-обработали, не пожалелили ни денег, ни времени.
Есть похожая тема про такой же дискарь, как у меня, в Таврия-клубе))). Местные владельцы и любители таврий там в тихом шоке от цен))
Мужик тоже долго его воссанавливал, и вот что он написал в итоге:
Ну что, дорогие фтыкатели, можно таки уже чутка подводить итоги.
За 9500 + около 6к у.е. + дохера времени, нервов и пара некрупных травм я получил в итоге полностью исправный рамный внедорожник, с неплохой динамикой и ох*енной проходимостью (нынешняя зима с целиной 60 см тому подтверждение - не было места, где я не смог бы проехать. Хотя не, вру. Было, но там перемёт достигал моего роста, хехе). 15500 баков - немалая сумма, да. Но за неё даже в принципе нереально приобрести ту машину, обладателем которой я уже являюсь. Так что, я считаю, игра не только стоила свеч, но и оказалась откровенно выигрышным вариантом.
Потрачено немало бабла, прошло почти 2 года, накатано 23 тысячи миль (примерно 37тык). Сравнивая ощущения от управления машиной в самом начале, и то, что имеем на сейчас, я думаю, можно констатировать - этап восстановления закончен. Мало осталось узлов, в которых не побывал ключ ремонтника, хехе.
Черед за тюненхом. Ну, и всяко по мелочи, куда ж без этого.

В целом, всем, кому было интересно читать эти хроники победы бобра над косной железякой, спешу заявить - я нисколько не жалею, что во всё это ввязался. Результат того стоит на все 100500 процентов..
Такие дела.
Я думаю, что Юра будет доволен результатом.
В тому точно є сенс, якщо авто має бути другом, а не просто засобом пересування! За ту суму в що це все вильється можна було купити Террано 2 з 2000-02 року, тобто машинці вже б було 12-14 років - теж би потрібно було доводити до ладу + 2-3к.. Тому...))

Дякую за підтримку і поради!))
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Відповісти