Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Patrol, Terrano, Pathfinder
Відповісти
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

Вітаю!
В даній темі викладатиму фото та коментарі процесу реставрації мого джипа Ніссан Террано 1, 1990 року випуску, 5-ступка, 2.7 турбодизель.
Машинка була придбана в травні 2013 року за 7500$ з пробігом 280тис. км
Декілька слів про передісторію.. Десь років з 11 тому був з батьком на полюванні і один з мисливців нашої компанії мав ну дуже правильного джипа - ТЛС 80, 4,2 дизель, з рідною і двома АРБ блоками, Мудами Бориса Федоровича, ліфтом, переднім і заднім АРБ бамперами, корзиною, оптикою, лебідкою, Сафарі шноркелем і тд і тп.. Полювання відразу відійшло на другий план і ми з тим чуваком трошки поїздили по лісі, при чому по компасу, а не по дорогах!!! Він і розказав мені що є в тій машинці і для чого! Після повернення на базу батько бачачи мої великі очі сказав - "я тобі такого не куплю"!)))
Але рік після того, коли постало питання щодо покупки авто для свого улюбленного сина-студента-медика, то моїм "вибором" був лише повноприводний авто! Дивились Шкоду Октавію 4ВД 19ТДІ, але щось не зрослося.. І тут друзі сімї, власники сервісу, сказали що пригнали Jeep Cherokee, 2.5 TD, 1988 року, зелений.
Поїхали дивитись... ООО...!!! Це була просто БОМБЕЗНА тачка!!! Це був справжній ДЖИП!!!... Коли емоціїї трохи вщухли, то виявилось що потрібно капіталити двигун, перешивати сидіння, міняти ресори, шини..
Потім було 7 довгих місяців очікування і ось одного дня це сталось - дзвінок батька і ми їдемо за моїм ДЖИПОМ!!! Я напевне був цієї миті найщасливішим парубком на світі!))) Перешитий пісочний салон, кондишн, електросидіння, вальяжна їзда з триманням керма двома пальцями і з ліктем на дверцях - типова комфортна американська машинка! (це була европейська версія)..
Заміна ресор встала лише в заміну підкоренного листа від Волги, зад піднявся см на 7-8 (аж сальник роздатки на вході заднього кардану потік)))... Заміна колес на ТОЙО АТ... За пару місяців почались проблемки з двигуном (тільки ж відкапіталений!) - страшний звук при заведенні. Діагноз коромисло вискочило з свого місця... Вставили... За місяць те саме... Проблеми з заведенням взимку... Короче на весну батьком було прийняте рішення продати цю машинку (я фінансами не володів на той час, тому і на рішення не впливав).. Продали і купили мені нового Лансера безпроблемного...((( Така собі хороша машинка попу возити... Але без ДУШІ!!!(((
Пройшли роки... Лансер був вкладений у мій перший бізнес... Поміняв за той час декілька велосипедів..!)))

І ось... Травневі свята цього року.. Щоб поїхати з сімєю в Карпати, взяв на прокат Шкоду Фабію... Приїзджаємо на Красію... Гарні краєвиди, свіже повітря... І.. Він.. Ніссан Пазфайндер 3.0, автомат, десь 1988-90 року (в европі Террано).. Друге авто власника садиби, де ми зупинились! За 4 дні відпочинку, я таки трохи облазив цю машинку де тільки міг!)) Прямо як хорошу кобіту якусь!)))
Повернення додому. Заліз у інет на Авто.ріа подивитись яка ситуація з даними машинками в Україні... Здебільшого попадались зовсім підуставші машинки, які нічим дуже не вражали. І тут я зустрічаю свого майбутнього коника! Мені аж в серці перемкнуло - Він має бути мій!!! (фото з оголошення подам нижче, щоб Ви мене зрозуміли!).. Дзвінок власнику. Запитання-відповіді. Другого дня я вже їду Брестським автобусом в Любомль на Волині дивитись машинку. Затьмарений розум не дав провести об'єктивний огляд, хоча з форумів я вже приблизно знав які проблеми мене очікують! Я просто хотів Цю машинку! Це було кохання з першого погляду! З першої фото!)))
Наступний день - завдаток. Шалений тиждень збору грошей - і я вже знову їду в Любомль з кешом у рюкзаку!) Це був як сон! До сих пір не віриться що в мене знову є машинка і що це давно вимріяний джип!..
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

Ось фото з того оголошення на Авторіа...))
Вкладення
74269684f.jpg
74269684f.jpg (52.2 Кіб) Переглянуто 12394 разів
73124716f.jpg
73124716f.jpg (36.9 Кіб) Переглянуто 12394 разів
73124773f.jpg
73124773f.jpg (37.12 Кіб) Переглянуто 12394 разів
73124858f.jpg
73124858f.jpg (45.05 Кіб) Переглянуто 12394 разів
73124658f.jpg
73124658f.jpg (49.6 Кіб) Переглянуто 12394 разів
73124494f.jpg
73124494f.jpg (47.03 Кіб) Переглянуто 12394 разів
74269731f.jpg
74269731f.jpg (35.67 Кіб) Переглянуто 12394 разів
73124613f.jpg
73124613f.jpg (46.58 Кіб) Переглянуто 12394 разів
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Volodymyr »

Гарна розповідь. Виклади що плануєш робити і яки розрахункові вартості цих робіт. Самому потім буде цікаво порівняти їх з реальними витратами.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

За літо-осінь експлуатації наїздив 10тис.. Спочатку була заміна масла двигуна, КПП і РК, фільтра. Вилізли проблеми з КПП, гудіння 5-ї, 3-ї.. Заміна акума, контактної групи запалення, перебір стартера. З рами вимив декілька відер піску вперемішку з пластами іржі, розкулупав старанно замазані тріщини задньої частини рами.. І ще багато чого вмерлого...((( Короче, до рами, і місцями кузова, завітала загальновідома пухнаста тваринка!)))
Потроху готувався до капіталки всього! Куплена вся передня підвіска, включаючи всі болти, гайки, шайби, сайленти, втулки. Куплена коробка з роздаткою від Террано 2 ТДІ, зовсім інший коробас - в півтора рази грубший, супернадійний на відміну від рідного 71. Загалом стараюсь купувати нові оригінальні деталі, або перевірені іншими замінники - хочеться мати ту машинку в якнайновішому стані!!!
Постійне сидіння на спецфорумах по Террано - Terranoirk.ru..
І ось 2.12.2013, після тривалих пошуків кому довіритись, зранку, я приїзджаю на СТО.. Машину відразу заганяють на мийку, беруть ключі і... я щасливий пішохід, йду на роботу!)

Сьогодні на вечір був розібраний салон, мотор, піднятий кузов.. Майстер любязно погодився фотографувати весь процес! Сьогоднішні "найяскравіші" фото до Вашої уваги! Прошу дуже не лякатись!)))
Вкладення
Жостке кріплення глушака до кузова! Во дають!))
Жостке кріплення глушака до кузова! Во дають!))
Теж тріщина біля правої задньої пружини.. Відбійника давно нема..
Теж тріщина біля правої задньої пружини.. Відбійника давно нема..
Раніше варена тріщина рами біля стакана над пружиною - край його вже був у салоні..((
Раніше варена тріщина рами біля стакана над пружиною - край його вже був у салоні..((
Вид на останню подушку кузова!
Вид на останню подушку кузова!
DSC_0401.JPG
DSC_0394.JPG
DSC_0390.JPG
Елемент "темного" минулого авто!))) І що там можна було варити???
Елемент "темного" минулого авто!))) І що там можна було варити???
Їздив з таким останні дні))) - не було сенсу клеїти, ставлю потім нову гуму
Їздив з таким останні дні))) - не було сенсу клеїти, ставлю потім нову гуму
Певне спеціальна лопаточка для деталей салону!
Певне спеціальна лопаточка для деталей салону!
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

Ще декілька фото за 03.12.2013..
Вкладення
DSC_0435.JPG
Це не Мілки Вей! Це світиться підлога під ногами!)))
Це не Мілки Вей! Це світиться підлога під ногами!)))
Друга ліва подушка.. Гнилий кронштейн.. Дісталось і рамі збоку..((
Друга ліва подушка.. Гнилий кронштейн.. Дісталось і рамі збоку..((
DSC_0437.JPG
Поперечні шви на рамі - погана ідея! Тільки косі, хоча б на 45град, а краще 30..
Поперечні шви на рамі - погана ідея! Тільки косі, хоча б на 45град, а краще 30..
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

Volodymyr писав:Гарна розповідь. Виклади що плануєш робити і яки розрахункові вартості цих робіт. Самому потім буде цікаво порівняти їх з реальними витратами.
Дякую, Володимир!
Плани на цей етап:
1. Реставрація рами - десь вирізаєм і вварюєм, зад певне будемо робити з холоднокатанї прямокутної труби 100*50*3.. Десь так.. Добрий опис на Strelok.od.ua. Піскоструй, грунт, фарба.
2. Варимо дно кузова і що там ще вилізе.. Піскоструй, грунт, фарба, шумка з салону.
3. Нові подушки кузова - поліуретан від Патруля певне, або комбінуватиму.
4. Антикор - канадський РастСтоп - в раму що два роки і на дно. Дуже потужна штука по відгуках.
5. Заміна КПП і РК, зміну довжини карданів тягне.
6. Вже як КПП знята, то певне заміна сальників всіх, щеплення, вижимного.
7. Нова передня підвіска (вже є на руках - рідні гумки і сайленти), як стане грошей то нові торсіони ОМЕ або типу того. Задня підвіска все. Нові пружини ОМЕ+20мм
8. Мінімальний боділіфт на 2-3 см
9. Підкрилки - стають від Шеви і Газелі - трохи феном відформувати.
10. Нова гума і відреставровані диски.

По бюджету - навіть не хочу думати...))) Роблять етап, плачу гроші! І йдемо далі!
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

п.с.
11. Бензобак трохи протікає! Випарюємо, варимо, піскоструй, малюємо.
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

4.12.13. Був сьогодні у КБ.. Обговорили фронт робіт по рамі - оголяється повністю рама, піскоструй. Певне буде відрізатись на металобрухт задня 1/3 рами з подальшим її нарощуванням з новенької труби прямокутного профілю. Вварка латок встик. Нові кронштейни під подушки. Фото подам пізніше..
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Dr.Vladyk
Повідомлень: 54
З нами з: 25 лютого 2011, 15:38
Ім'я: Vladyk
Авто: Nissan Patrol Y61 98р.в., .
Звідки: Львів

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Dr.Vladyk »

Вітаю коллєгу доктора))), я нещодавно закінчив подібні маніпуляції зі своїм сузуком. Обов’язково потрібно ОСОБИСТО відслідковувати роботу безпосередніх виконавців робіт.
По закінченню робіт, підбивати суму або під дією потужних заспокійливих або перед тим добряче набухатися бо може статись емоційний зрив (дружині бажано не озвучувати прайс, бо може переселити до машини))).
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

Dr.Vladyk писав:Вітаю коллєгу доктора))), я нещодавно закінчив подібні маніпуляції зі своїм сузуком. Обов’язково потрібно ОСОБИСТО відслідковувати роботу безпосередніх виконавців робіт.
По закінченню робіт, підбивати суму або під дією потужних заспокійливих або перед тим добряче набухатися бо може статись емоційний зрив (дружині бажано не озвучувати прайс, бо може переселити до машини))).
Дружина вже підготовлена до можливих витрат! Але це все одно значно дешевше, ніж нова машина (ТЛС70 2013року), а тим більше дешевше, ніж машина куплена в кредит! Та і не роблять зараз вже таких машинок...
Дякую за поради!)) Слідкуйте за "ефіром"!)
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Volodymyr »

Steady2102 писав:оголяється повністю рама, піскоструй
Мою дробоструїли. Виглядає краще ніж після піскострую.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення goric »

Вітаю з початком реставрації!!! Додам пораду від себе: Частіше заходьте на сервіс щоб підконтрольовувати етапи реставрації та відразу узгоджувати сумму,бо з кожним разом,з кожною диркою,вона буде рости. ;) А саме головне пережити фініш-реставрвції,бо оптім від сумми аж їздити не хочеться :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Katonych »

goric писав:Вітаю з початком реставрації!!! Додам пораду від себе: Частіше заходьте на сервіс щоб підконтрольовувати етапи реставрації та відразу узгоджувати сумму,бо з кожним разом,з кожною диркою,вона буде рости. ;) А саме головне пережити фініш-реставрвції,бо оптім від сумми аж їздити не хочеться :lol: :lol: :lol:
нє-нє, там ще буде етап "а от це відкрутилось, а от тут чось піддуває, а тут контакт пропав". А от вже потім їздити
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Khimik »

Katonych писав: там ще буде етап "а от це відкрутилось, а от тут чось піддуває, а тут контакт пропав"
цей стан перманентний... 8-)
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

goric писав:Вітаю з початком реставрації!!! Додам пораду від себе: Частіше заходьте на сервіс щоб підконтрольовувати етапи реставрації та відразу узгоджувати сумму,бо з кожним разом,з кожною диркою,вона буде рости. ;) А саме головне пережити фініш-реставрвції,бо оптім від сумми аж їздити не хочеться :lol: :lol: :lol:
На фініші таки буду дуже радіти, бо проплачую роботи поступово, а більшість деталей включаючи КПП і РК вже куплено!) І добре, що ми не в Штатах - там подібні роботи значно дорожчі!
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Відповісти