блокіровка

2121, 21213, Нива-Шивроле
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: блокіровка

Повідомлення Богдан »

K2 писав:чверть вартості вісімки як пити дати (блокіровка + встановлення +і може ше налаштування якісь специфічні). іто якшо бюджетненько всьо робити. тому думай чи воно тобі треба. сама блокіровка 400-1к баксів. а взагалі пошук рулить. за 15 секунд роботи з гулом янарив всьо шо треба.
наприклад http://www.red-box.com.ua/product.php?id=264 всьо описано і з цінами.
імхо- не страдай фігньою. гра свічок явно не вартує. блоки на 2108 тіки для спортсменів. плюсів мало а мінусів- греблю гати. я в бобік для трофі іто марожусь блок в передок ліпити...
які саме плюси і мінуси блокіровки
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: блокіровка

Повідомлення K2 »

в двох словах, а там холпці ше добавлять:
плюси (сумнівні як на цивільну 2108):
+збільшиться прохідність, але зовсім чуть-чуть, не плекай ілюзій.
+зможеш рвати собіподібних на світлофорі.
мінуси:
-в слизькому повороті машина їде прямо
-хз як вплине на ресурси коробки
-дорого по співвідношенні до вартості авто
-на голольоді коли виїдеш одною стороною на сухе може підкручувати машину, а можливості її "ловити" особо нема, бо перед заблокований...
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: блокіровка

Повідомлення K2 »

про собіподібних на світлофорі- то не в обіду. я мав наувазі машини з таким мотором як в тебе +- рівні по потужності.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: блокіровка

Повідомлення Volodymyr »

Кермо назад не вертається. Якщо мова про самоблок.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: блокіровка

Повідомлення robosol »

тут я на youtube полазил, посмотрел.
вроде от самоблоков хуже не стало.

http://www.youtube.com/watch?v=kN1S6ySl ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=pb8UqfVs ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=9sTiCCuzHvk

http://www.youtube.com/watch?v=InWKdRds ... re=related

наверное вопрос больше в цене, нежели в эффективности, тем более я еще не слышал что тот кто установил, - спешил бы избавиться от самоблоков. есть возможность надо ставить, нет возможности, значит нет, ну или как то так :)
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: блокіровка

Повідомлення pilgrim »

Господа, мне вот чисто любопитно, попадалось ли кому сравнение LSD блокировок против подключаемых блокировок?
(мне одно видео попадалось там прадики тестировали, в описани говорилось что на одном стоит LSD а в самом видео говорили что просто открытый диф)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: блокіровка

Повідомлення AM »

Тут ставиться питання чи гра вартує свічок не просто так. Просто там де тобі цей самоблок поможе в порівнянні з машиною без самоблоку, тебе двоє людей виштовхають. А там де тебе двоє виштовхати не зможуть, самоблок вже не допоможе :!: . А тепер треба оцінити, наскільки часто ти опиняєшся в ситуаціях, де застряєш (чи буксуєш), а поруч немає двох людей. Якщо такі ситуації часто , коли поруч немає людей (що в принципі важко уявити)можна купляти блок, або вартує купити собі ниву за 1000 дол, і не паритись. І додаткова машина буде, і можливо нове хобі зявиться, і буксувати не будеш. Нива без блоків пройде там де 2108 не пройде навіть з блоком і двома людьми в запасі :) .
Якщо ж такі ситуації виникають рідко, то чи вартує вивалювати 500 дол за те, що можливо будеш використовувати 1 раз на рік, чи краще сходити за трактором в найближче село (чи уазом, чи нивою, чи взагалі на трасі зловити що небудь) і це буде вартувати 50 грн.
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: блокіровка

Повідомлення Богдан »

Ну знаєте тут ще потрібно в цих блокіровках розібратись (як я розумію є ті що блокують диф повністю - варіант на джипи, і ті що не блокують диф повністю - варіант спорт). Тема про світлофор непорушувалась - ну виросли ми з того віку, щоб перед дівчатами понтувати і їздимо не не на трьох і більше літрових бехах чи хондах, та й інтерес не той, ми ж акцентуємось не на спорті а на прохідності, тобто мене блокіровка цікавить тільки на зиму (сніг, лід).
Як розумію К2 писав про варіант спорт, і судячи з тих переваг і недоліків то питання ще відкрите по 100% блокіровці дифа, а його можна і навіть треба ставити на ті джипи де міжосьових блокіровок нема! Була ситуація - зимою на повному приводі, правда на літній гумі, на льоді і троки під гірку треба було рушити - машина стояла як вкопана, точніше буксувала - хтось пояснить цю ситуацію, буду вдячний. І чи помінялась би ситуація якщо б я заблокував центральний диференціал з пониженою передачею?
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: блокіровка

Повідомлення Богдан »

AM писав:Тут ставиться питання чи гра вартує свічок не просто так. Просто там де тобі цей самоблок поможе в порівнянні з машиною без самоблоку, тебе двоє людей виштовхають. А там де тебе двоє виштовхати не зможуть, самоблок вже не допоможе :!: . А тепер треба оцінити, наскільки часто ти опиняєшся в ситуаціях, де застряєш (чи буксуєш), а поруч немає двох людей. Якщо такі ситуації часто , коли поруч немає людей (що в принципі важко уявити)можна купляти блок, або вартує купити собі ниву за 1000 дол, і не паритись. І додаткова машина буде, і можливо нове хобі зявиться, і буксувати не будеш. Нива без блоків пройде там де 2108 не пройде навіть з блоком і двома людьми в запасі :) .
Якщо ж такі ситуації виникають рідко, то чи вартує вивалювати 500 дол за те, що можливо будеш використовувати 1 раз на рік, чи краще сходити за трактором в найближче село (чи уазом, чи нивою, чи взагалі на трасі зловити що небудь) і це буде вартувати 50 грн.
А коли помогти нікому впринципі – тіж Карпати або 3 година ночі?
А ситуації в залежності від погоди, навалило снігу – треба, ну живу я в таких умовах. Тай на джипи деякі ставити треба – бо коли одне колесо вивішане машина стоїть, тай просто на снігу теж раз стояв, а скільки треба хлопців щоб його попхало? На вісімку мені тільки для зими, а нормальну ниву – це потрібно напевно штук 4, бо металолому мені не треба, в сусіда вже був.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: блокіровка

Повідомлення myshketer »

Шипованую резину тебе нужно, а не диф
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: блокіровка

Повідомлення Богдан »

K2 писав:в двох словах, а там холпці ше добавлять:
плюси (сумнівні як на цивільну 2108):
+збільшиться прохідність, але зовсім чуть-чуть, не плекай ілюзій.
+зможеш рвати собіподібних на світлофорі.
мінуси:
-в слизькому повороті машина їде прямо
-хз як вплине на ресурси коробки
-дорого по співвідношенні до вартості авто
-на голольоді коли виїдеш одною стороною на сухе може підкручувати машину, а можливості її "ловити" особо нема, бо перед заблокований...
а якщо блокувати повністю і примусово - тільки коли потрібно тоді яка прохідність?
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: блокіровка

Повідомлення Богдан »

myshketer писав:Шипованую резину тебе нужно, а не диф
і ланцюги також для надійності ;)
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: блокіровка

Повідомлення Богдан »

А знаєте хлопці чому Кубік пре як танк навіть коли лише в нього одне колесо чіпається за тверде покриття - а томущо в нього аж цілих з примусових блокіровок - дві міжосьові і центрального дифу.
Той знайьомий, що поставив блок (на жаль не маю зараз з ним контакту) на своїй вісімці зимою далеко заїжджав, правда їхати потрібно з чуттям, а ви поговоріть про ниви, резину, ланцюги, двох чи скільки пасажирів, ще б про ракету реактивну написали :(
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: блокіровка

Повідомлення Богдан »

ще одне питання - чому коли під гору рушаю акуратно (нагадую - мова тільки про лід, сніг) машина їде, а коли нормально одне колесо стоїть, друге бускує, а під гірки виїжджати те саме?
Богдан
Повідомлень: 44
З нами з: 08 січня 2011, 19:04
Ім'я: Богдан
Авто: ваз

Re: блокіровка

Повідомлення Богдан »

шкода, що ви не бачили (лише цьої зими я два рази бачив) як машини на Личаківській стояли, тільки джипи і паркетники по трамвайній колії обїжджали це все...
Відповісти