К вопросу замены УМЗ на ОМ617

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Повідомлення Roman »

На рахунок документів, то це коштує приблизно 800$ тут на місці.
Але мушу згодитись з К2, якщо автомобіль використовуеться виключно для їзди по бездоріжю то оформляти це зайве.

На рахунок двигуна, якщо він турбований, то для ГАЗ це просто бомба!!!, а якщо ні, тоце буде РОХКАЛКА. І ще одне, з запчастинами до цього двигуна трішечки НАПРЯЖНО, вони є, але чекати на них треба мінімум місяць.
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Повідомлення Віктор »

В тому то й справа, що автомобіль більше використовується для щоденних поїздок, а "на звук" мотори сильно відмінні тому зупиняти, напевно, будуть щоденно. Але в принципі мене двигун змз-24 повністю влаштовує (в той час коли за машину було віддано 400$, віддати за двигун 1000 рахую недоцільним, якщо не ставити за мету виграти трофійні змагання). Та і на бездоріжжі турбований мотор, здається, не сама надійна річ .
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Повідомлення tad100 »

Три роки щоденно спілкувався з 4JB1T, після цього став фанатом дизеля, в 17 ти річному двигуні мінялись - задній сальник колінвалалу, помпа ( в полі на морозі), резинові патрубки та хомути. Розхід масла за 7,5 тис - грам 200 (повна синтетика), розхід на короткому трупері від 7 - до 12 л. місто стабільні 10. Пару разів майже повністю втрачав ОЖ (розрив патрубків), один раз повністю втратив масло (сальник коленвалу). Як що з рештою частин автомобіля і були заморочки то з двигуном ніяких. Турбіна там з водяним охолодженням. Так що, ціна в 1000 у.е. - дайте два. Зрозуміло, що треба дивитись двигун.
Відповісти