Шумо, теплоізоляція.

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення Viton »

konkord писав: Доречі, вати класної нікому не потрібно? )))
Ану запитай Пуха, може йому просто мінвату тре і він так ту ідею херив :lol: :lol:
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення s.pal »

robosol писав:як на мене, мінвата буде збирати вологу, потрібна або файна вентиляція з відповідною обробкою металу, тай паролон туди ж, або щось з закритоячеїстою структурою. пінопласт не є хорошим шумоізолятором, і тепло буде якщо обклеїти борта по формі, інакше буде сквозити по зазорах.
хочу поцікавитися, а чому саме такий вибір? якщо не говорити про економічну складову, то є набагато кращі матеріали для вібро/шумо/тепло ізоляції, які набагато краще повторють форму елементів що тільки позитивно впливає на ефективність.
Абсолютно правильно Андрій все пояснив про вату та пінопласт, вата відсиріє і не буде працювати, для її роботи потрібна постійна вентиляція, або періг з гідро та паро плівками(мембранами), викинути з голови зразу, дорого і не надійно, пінопласт від замерзання та розмерзання розсипаеться, тобто потрібен пінопласт дуже високої плотності, ваідповідно ціна його виросте в рази, тай не так все добре шумоізолює, а в на додаток утворює парниковий ефект.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення s.pal »

Khimik писав:До речі, а зара якісь нові поролони вигадали, що не сипляться від температури...
Так були такі, тільки його ціна захмарна, звичайний меблевий при температурі даху розсипиться за два роки.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення s.pal »

konkord писав:Хлопці, ну посудіть самі. На 88 клею 10мм ППЕ. Після, на сухо ставлю пінопласт 3см. та зашиваю або фанерою або вагонкою. ППЕ виконує функцію анти конденсанта та частково шум знімає. Пінопласт утеплює салон ( дозволю собі так назвати) )). На дах клею 5мм ППЕ на 88. Потім на сухо ставлю вату. і зашиваю "ето дєло" фанерними щитими обтягнутими тонким поролоном та матеріалом. Ну як в маршрутках, згадайте. Хіба погана ідея???
Ромчик , а ти згадай які поьоки на обшивці в маршрутках, це все не тому що ущільнювачі погані, а тому що фізика, перепад температур і падає конденсат.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення konkord »

Ну да, підтьоки в них серйозні Я б не хотів щоб моя так "плакала". В маршрутках по вікнах кондесат стікає. А що робиться під обшивкою можна тільки здогадуватись. Короче, ідея з пінопластои згідний- хероватка. Вчора весь салон обклеїв 1дно сантиметровим ППЕ. На 88 клей ліг непогано. Тепер зашию або фанерою або вагонкою з пресованого картону.До речі, зазор міх ППЕ та обшивкою буде становити сантиметра 4 . Як воно буде працювати скоро бобачимо.
Вкладення
DSC00015-1[1].JPG
DSC00014[1].JPG
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення robosol »

ще фанеру заклей з внутрішньої сторони, буде феншуй.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення AM »

konkord писав:Ну да, підтьоки в них серйозні Я б не хотів щоб моя так "плакала". В маршрутках по вікнах кондесат стікає. А що робиться під обшивкою можна тільки здогадуватись. Короче, ідея з пінопластои згідний- хероватка. Вчора весь салон обклеїв 1дно сантиметровим ППЕ. На 88 клей ліг непогано. Тепер зашию або фанерою або вагонкою з пресованого картону.До речі, зазор міх ППЕ та обшивкою буде становити сантиметра 4 . Як воно буде працювати скоро бобачимо.
Я думаю критичним є прилягання того ППЕ до металу. Там де не буде прилягати там буде утворюватись конденсат, а так як провітрюватись це місце буде не добре - то буде по трохи ржавіти.
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення konkord »

Та вроді ліг на бляху щільно. Я промазував 88 на совість всю бляху і матеріал прикатував валіком. До речі, коли розбирав машину, зауважив що під слоєм клею ржа відсутня. На заводі під обшивку якусь шмату ліпили на 88.
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення konkord »

robosol писав:ще фанеру заклей з внутрішньої сторони, буде феншуй.
Буду знати до кого звертатись з питань феншую...
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення pooh »

Нєєє. Ти вату забув приклеїти, особливо на стелю. :D
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення марік »

pooh писав:Нєєє. Ти вату забув приклеїти, особливо на стелю. :D
А ватою потім з верху декор зробити :mrgreen:
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Шумо, теплоізоляція.

Повідомлення konkord »

))) Блін, приколісти - феншуєві )))
Повний привід - повна СВОБОДА !
Відповісти