Газ 69 брати чи не брати

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення umka »

Д.Marko писав:А коли встановлювати шось таке то все підходить, запихається як по маслу?
Конечно!
Любой автопроизводитель предусматривает возможность установки его двигателей на УАЗ и ГАЗ любой модификации.

Особенно классно устанавливаются V12 от Мерседеса-600 и БМВ 750, даже карданы не нужно менять - фланец от коробки прикручивается напрямую к РК от ГАЗ-69, которая, в свою очередь - к хвостовику заднего моста. После этого родные задний и передний карданы скручиваются вместе и используются как один длинный для переднего моста.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення K2 »

umka писав:
Д.Marko писав:А коли встановлювати шось таке то все підходить, запихається як по маслу?
Конечно!
Любой автопроизводитель предусматривает возможность установки его двигателей на УАЗ и ГАЗ любой модификации.

Особенно классно устанавливаются V12 от Мерседеса-600 и БМВ 750, даже карданы не нужно менять - фланец от коробки прикручивается напрямую к РК от ГАЗ-69, которая, в свою очередь - к хвостовику заднего моста. После этого родные задний и передний карданы скручиваются вместе и используются как один длинный для переднего моста.

ну тут умка, звичайно, трохи прибрехав. два кардана просто так не скрутиш. між ними ше треба ставити еластичну муфту. по-перше так надійніше, а по-друге там коли їх скручуєш- якраз 2см не вистачає. от муфта їх і компенсує. але головне ті зєднання постійно мазати нігролом, бо при русі вони постійно перегріваються і КПД роздатки падає ізза різниці тисків шатунів...
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення umka »

Оп-па. Да, с шатунами недоработка. Забыл совсем. Но эта проблема ликвидирована на Брабус V12 6.3 biturbo. Правда, там 1006 Нм @ 1200об/мин, поэтому, чтоб кардан не изнашивался слишком быстро, надо одну крестовину (ту, что на раздатке) заменить на ШРУС. А шлицы на ШРУСах Lobro как раз компенсируют недостающие 2см.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
васька кран
Повідомлень: 193
З нами з: 04 листопада 2007, 10:58
Звідки: Львів Нагоряни

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення васька кран »

якщоб це було просто - внас би вже небуло бобіків з рідними моторами!
навіть 16-ти клапанний двигун(єдиний вартий уваги)не просто ставиться.
С.В.І.
Д.Marko
Повідомлень: 4
З нами з: 08 січня 2008, 17:45

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Д.Marko »

Shurik писав:Конечно!Любой автопроизводитель предусматривает возможность установки его двигателей на УАЗ и ГАЗ любой модификации. Особенно классно устанавливаются V12 от Мерседеса-600 и БМВ 750, даже карданы не нужно менять - фланец от коробки прикручивается напрямую к РК от ГАЗ-69, которая, в свою очередь - к хвостовику заднего моста. После этого родные задний и передний карданы скручиваются вместе и используются как один длинный для переднего моста.
Да уж :?: .

Добре тоді поставим питання так, який двигун від якої машини крім волг і відчизняних машин, найлекше і з найменшими затратами зусиль можна поставити на газ або уаз і як я поняв не дизель бо хер зареєструю, може хто знає якісь силки де покроково все росписано чо робити?
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення nick2121 »

Д.Marko писав:і як я поняв не дизель бо хер зареєструю
А яка різниця дизель чи ні? Бензиновий від MB/BMW/VW/... теж хєр зареєструється (тюнинг ніби заборонили?) :evil:

Зворотній приклад -- якщо на Ниву поставити дизель XUD9SD 1.9л то це може прокатити (маю таку надію) під "зміну моделі" (переробка у ВАЗ 21215). Ті двигуни ніби ще ставили на Peugeot 406, Citroen Xantia, Citroen Xsara. Але той дизель трохи слабенький: 75 л.с. / 4600 об., 135 нм / 2250. Для порівняння 1.7л 21213й двигун дає 76 л.с. / 5200 об., 125 нм / 3000 об. :?
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення svyn »

Д.Marko писав:
Shurik писав:Конечно!Любой автопроизводитель предусматривает возможность установки его двигателей на УАЗ и ГАЗ любой модификации. Особенно классно устанавливаются V12 от Мерседеса-600 и БМВ 750, даже карданы не нужно менять - фланец от коробки прикручивается напрямую к РК от ГАЗ-69, которая, в свою очередь - к хвостовику заднего моста. После этого родные задний и передний карданы скручиваются вместе и используются как один длинный для переднего моста.
Да уж :?: .

Добре тоді поставим питання так, який двигун від якої машини крім волг і відчизняних машин, найлекше і з найменшими затратами зусиль можна поставити на газ або уаз і як я поняв не дизель бо хер зареєструю, може хто знає якісь силки де покроково все росписано чо робити?
Якщо маєш можливість то став двигун найпотужніщий якомога .ві тобі буде їхати як дурний а їсти палива менще ніж уазівський
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

тема спільна тому нової робити не став: ВЖЕ МАЮ газ-69, неробочий стан, док. нема точніше Є але доручення простр. і не на мене, а власник в канаді і про цю богом забуту земль вже і не згадує. Придбав на розборку (хотів зробити міні трактор,) за 400 уголовних ед. притягнули мені його з стуканим 21м мотором подивився і загорівся OFF-road ом Кузов, рама живі вся трансмісія рідна мости колх. підвернулись документи за 300дол (в них вказано безн. кузов, безном. рама)Брати не брати підскажіть бо в Тому зелений... :D :D :D :D не знаю також в скільки встане мінім. доводка шоб трохи болото погребти?!!! Поможіть бо ХОЧУ АЖ ПИЩУ!!! просто не знаю з чого почати...
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення svyn »

Безномерні документи це хід тупіковий ,машину на себе не переоформиш,томущо її не можливо поставити на облік,єдиний варіант отримати довгострокове доручення.А коштів в машинку для off-road можна вкласти безмежну кількість :wink:
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Shurik »

Здай то всьо на металобрухт.
Дешевше буде купити шось на ходу чим будувати з того що є.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

Ну навіть не знаю, зовсім не то сподівався почути бо якраз сьгодні закінчую капіталку 21ому мотору. за пару днів машина буде находу. Не думаю шо за 700 баксів мона шось забадяжити?!!! тим більше шо 400 вже заплатив. Реально хочу якшо не монстра, то хоча б живу машину для бездору. Думку професіоналів враховую завжди і поважаю... Попробую шо воно заспіває а потім напишу враження. Чекаю розумних порад.
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Shurik »

Записуй всі витрачены гроші. До копійки.
А потім порахуй і зроби висновки.
Від закінчування капіталки то виїзду ще йой скільки часу. (і грошей)
І доречі вже не 700. капіталка коштує 300-500$ по запчастинах. Так, що 1000.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

А шо реально зробити, як бути ? :shock: Бюджет зжатий але можливий. 69й можу продати хоть вже, за ті самі гроші, а на шо тоді цілитись? в тому ділі новачок через то й питаю. Руки в мене рівні і голова на плечах є, до переробок готовий! :P Маю в запас 2 мости зад., 1 роздатку, 1 мотор 21запас. купу карданів, коробки 21ої і 69го(різниця в принципі невелика) іше стирту всякого супутньго металолому. Так як маю ше газ-53, газ-3307, ваз-2109, самопальний трактор(двіг т-25)-то по стирті ше до кожного назбираєтся!!!!. Може хто знає ждиперів з Тернополя а то ні клубу ні однодумців немаю.
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Katonych »

PILOT писав:А шо реально зробити, як бути ? :shock: Бюджет зжатий але можливий. 69й можу продати хоть вже, за ті самі гроші, а на шо тоді цілитись? в тому ділі новачок через то й питаю. Руки в мене рівні і голова на плечах є, до переробок готовий! :P Маю в запас 2 мости зад., 1 роздатку, 1 мотор 21запас. купу карданів, коробки 21ої і 69го(різниця в принципі невелика) іше стирту всякого супутньго металолому. Так як маю ше газ-53, газ-3307, ваз-2109, самопальний трактор(двіг т-25)-то по стирті ше до кожного назбираєтся!!!!. Може хто знає ждиперів з Тернополя а то ні клубу ні однодумців немаю.

"пан має час та натхнення" (с)
як на мене, якщо хочеться - роби, і пофігу що це фінансово невигідно.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення K2 »

газік сам пособі непоганий внедорожник. ти зроби так шоб він просто їхав. потім постав простеньку резуну- 31-33БФГ МТ. і то вже буде непоганий всюдихід. а далі будеш вже сам бачити шо до чого.
Відповісти