Газ 69 брати чи не брати

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення svyn »

Ти правий на всі 100.
Дизель це в першу чергу дорого :D
Машина виходить повільна :cry:
Потрібні мукументи на переобладнання це + лишніх баксів 600 можливо менше але нібибто пререобладнання взагалі заборонили.
Дуже нормальний варіант це 16ти клапанний газель-волга на інжекторі можна мати 150 кобилячих і нормальний розхід плюс динаміка досить пристойна, і кількість запчастин не погана(на ринку) так що варта задуматись :roll:
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення K2 »

Все це описую з точки зору щоденного використання звичайним водієм (не OFF-roaderom!) з не частими заїздами в болото при необхідності.
якшо вже такий розклад і їздити хочеш всеодно на газ 69- то нічого в ньому робити не треба (ну з твоїх слів основні агрегати в ідеальному стані). постав собі в нього додаткову пічку на зиму. але окрему, типу вебасто. утепли, ущільни всі двері шоб не дуло не шуміло, зроби повне ТО кінець кінцем. ну можна музики при бажанні поставити і нормальні сідухі. всьо. можеш ше тент новий купити\зробити якшо старий вже помирає.
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

Мій ГАЗ-69 вже достатньо модернізований (частково до мене, частково мною). Двигун 24-01, термостат від ВАЗ-2121, електромуфта включення вентилятора + додатковий вентилятор перед радіатором, КП-РК від УАЗа, мости УАЗ на 41 зуб, амортизатори ГАЗ-53, гідропідсилювач керма від БМВ з насосом від Мерс-123, кузов металевий, двері від ГАЗ-66, в салоні пічка з подвійним мідним радіатором від ВАЗ-2101, салон з середини обшитий пінопластом. Корочше від ГАЗ-69, в принципі, залишився тільки шарм, який мені дуже подобається. Цього року повністю перебрав всі агрегати (двигун, КП-РК, мости), помалював повністю машину з нанесенням під фарбу "баранника" на цілий кузов і тепер збираю і комбіную з електрикою. Спочатку ще хотів замінити в мостах гололовну пару на 37 зубів, але по грошам трохи не виходило. Та і зрештою УАЗ (ГАЗ) має бути УАЗом. А чистий ГАЗ-69 для щоденної експлуатації все таки "заважкий". Маю ще одну таку машину майже в оригіналі, але якщо вистарчить часу, сил і коштів в майбутньому буду переробляти її під off-road.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення K2 »

блін, а яке було запитання? :D :D :D
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

Згоден. Не правий.
Вік живи - вік вчися!
Відповісти