Протиковзальні ланцюги

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення автобат »

Одної зими з Тарасом Tad100, дружиною і дитиною одною машиною посеред ночі на моему Буцефалі тоді ще без лебідкі, на стокових бриджестоунах по санному сліду і снігу по коліно поперлись із Сваляви на Ужок. Останних 20 км пробивались 4 години. Шкода, що не подумали про рекламу Л200 тоді.
А на тонких ланцюгах раджу відвідати 2 січня клубний захід з назвою Wintoruna.Мінулого року Діма Катонич 8мм російськими ланцюгами фейерверкі з під коліс запускав. А на Ниві і Волинянці позамінулий рік базарні ланцюги як буси розсипались. Ключьове слово"зайве" там не діе.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення K2 »

не треба так драматизувати. самі перші ланцюги які ми зробили власноруч були мяко кажучи "аля китай". з прутком зотри мм. і нічо. успішно витримали два підйоми і спуски на руну. правда зносились на 90%. але 3мм ланцюг=2руни. а ти кажеш 8мм не витримує 1ї.
я не виступаю за тонкі ланцюги в оффроуді. тут справді варто робити(купляти) пожирніше та понадійніше. я все це до того що ти трохи драматизуєш.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення Alex67 »

автобат писав: А на тонких ланцюгах раджу відвідати 2 січня клубний захід з назвою Wintoruna.


Дякую за запрошення. А цього року захід відбуватиметься? Бо минулі роки у цей час уже ішло жваве обговорення. Хоча судячи по фото для цього заходу правильно не ланцюги а гусенична техніка :-)
Олексій
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення ярко »

Толстяк писав:Ярко, як є можливість, придбай! Дуже корисний девайс. Чи тонкі, чи товсті, на різні випадки. Тільки одягаючи не натягуй сильно, щоб трохи провисали і очищувались.
Гена,дякую за пораду,я багато років користувався ланцюгами,правда на мерсі-класна штука,дійсно,коли виникає необхідність,тоді справді оцінюєш,що це таке! буду збирав грошики :D
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення ярко »

І ще одне на рахунок ланцюгів.Любим ланцюгам може настати капець,залежить як їх використовувати.Мені вдалось в Славську на 09 порвати дуже міцні ланцюги,коли злетів з колії,і застряг по самі шиби.Багато років сам торгував ланцюгами,тому хочу повідомити одну деталь,яку рекомендують вирибники-ЛАНЦЮГИ ПОТРІБНІ,ЩОБ ВИЇХАТИ З СИТУАЦІЇ,СНІГУ,АБО БОЛОТА,а потім їх треба зняти,помити-для того,щоб поцілувати і подякувати їм,і продовжувати подорож. :) :) :)
ПС.не факт,що ситуація може продовжуватись пару сот метрів,тож треба бути обережним під час їзди на ланцах.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення автобат »

K2 писав:не треба так драматизувати. самі перші ланцюги які ми зробили власноруч були мяко кажучи "аля китай". з прутком зотри мм. і нічо. успішно витримали два підйоми і спуски на руну. правда зносились на 90%. але 3мм ланцюг=2руни. а ти кажеш 8мм не витримує 1ї.
я не виступаю за тонкі ланцюги в оффроуді. тут справді варто робити(купляти) пожирніше та понадійніше. я все це до того що ти трохи драматизуєш.
Так, Андрійку, не факт, що всі ланцюги рвуться. Але я сам втікав від ціх феерверків. Таке теж бувае. І ти сам знаеш, чим міцніше такелаж в машині, тім спокініше почуваешся і тім далі потім перти за трактором :lol:
А Руна проводиться кожний рік. Тількі на львівському заході чомусь більше закарпатців бува. Думаю, вони на Новий рік не бухають, відкладаючі п янку на 2 січня. :P
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення ярко »

http://www.autosock.com.pl/index.php?&i ... 668c6b17e7
ось які девайси сьогодні вже є для невеликого снігу
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення K2 »

ярко писав:http://www.autosock.com.pl/index.php?&i ... 668c6b17e7
ось які девайси сьогодні вже є для невеликого снігу
матьоро. але явно не для: позашляховиків\наших доріг\взагалі будь-чого крім криги та втрамбованого снігу.
класно тримати в багажнику позотерки. на всякий випадок тьфу-тьфу.
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення ярко »

K2 писав:
ярко писав:http://www.autosock.com.pl/index.php?&i ... 668c6b17e7
ось які девайси сьогодні вже є для невеликого снігу
матьоро. але явно не для: позашляховиків\наших доріг\взагалі будь-чого крім криги та втрамбованого снігу.
класно тримати в багажнику позотерки. на всякий випадок тьфу-тьфу.
там є фільмі для позашляховиків,я згідний,тому написав-для невеликого снігу,але треба попробувати,переважно машина починає буксувати,коли нема твердого зчеплення з дорогою,після прибуксовки робиться лід,і тоді вже приходить він-капець :lol: а цей варіант мав би виключити прибуксовку.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення tad100 »

ярко писав:http://www.autosock.com.pl/index.php?&i ... 668c6b17e7
ось які девайси сьогодні вже є для невеликого снігу
Шок, це сильніше за кашпіровського і чумака а в тюбіках, ще не роблять?
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення ярко »

tad100 писав:
ярко писав:http://www.autosock.com.pl/index.php?&i ... 668c6b17e7
ось які девайси сьогодні вже є для невеликого снігу
Шок, це сильніше за кашпіровського і чумака а в тюбіках, ще не роблять?
для тебе-любий каприз!зараз пошукаю :lol: :lol: :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення автобат »

Перчачкі дуже прикольні і ленточки помаранчові... Ще б бантики. Я сі ташшу :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Теж хочу. Я б по львові вишивавіс
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення max »

в лижах є така штука, камус називається - матерія з напрямленим ворсом, шоб ходити вверх, клеїться на скользяк. певно це шось схоже і десь певно має право на життя.

але я не про то ... лижний сезон відкритий :) чую прийде день - коли треба буде мати ланцюги (шоб вишкребстись на тростян чи то драгобрат). тут я як завжди незнаю шо де купити. буду вдячний якшо підкажете якого адекватного ланцюгового дилера (шоб поміг мені підібрати те що мені потрібно) :)
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення Alex67 »

Alex67 писав:
khoma писав:Отримав прайс на Pewag. На мої кулка - 182 - 229 евро. Не мало ...
Теж приглядався на Pewag, але взяв удвічі дешевші іспанські. Мої пасують на 235-255/85 R16. І ті і другі - на лід і сніг, на болото ставлю МТ
Обов'язково треба ставити на усі чотири кола, принаймі у тих місцях де потрібен повний привід :-) Це тонкий ланцюг, який зручно і легко одягаєтьтся і небагато важить. Узимку завжди беру із собою коли їду в гори. Тонкі льодові ланцюги значно краще тримають боковий знос ніж грубі "для грязюки". Мені їх привозили мої друзі що на Південному торгують гумою, їхня точка поруч із Рік-Авто
Повторюся - між автосалоном Рік-Авто і автомийкою на Південному, там магазин автогуми.
Олексій
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Протиковзальні ланцюги.

Повідомлення max »

так, дякую, перечитав тему і сам вже найшов :)

а це ... ну ви нічого такого не подумайте, але просто цікаво - шо ви думаєте про такі штукенції для зими: http://www.drive2.ru/cars/nissan/skylin ... 0431/#post

я вже мовчу про такі http://beep.com.ua/product_info.php/cPa ... 8v9nh6b016 :)

доречі також: чи ніхто не користувався тулями? http://www.thule-ua.com/index.php?id=chains
Відповісти