Рідні диски

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Рідні диски

Повідомлення Alex67 »

umka писав:
Alex67 писав:Вужчий дасть кращу прохідність - можливість застосувати менший тиск.
Эффективнее ставить правильные диски (по ширине резины) и устанавливать тайрлоки или бедлоки.
Зі всією повагою - при одній ширині гуми можна ставити різні диски. Моє зауваження стосувалося ВИКЛЮЧНО вибору ширини дисків при однаковій ширині гуми, відповідно теми повідомлення та таблички яку я коментував, щодо впливу допустимої ширини дисків на поведінку авто. До недорогого авто я б швидше радив клеїти гуму на диски (10$) ніж купувати тайрлоки за 1000$. На жаль існуванням бедлоків до штатних дисків УАЗ я ніколи не цікавився, думав що це має бути зовсім інший диск із бедлоком а не примочка до штатного.
Олексій
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Рідні диски

Повідомлення Alex67 »

Volodymyr писав:
Alex67 писав:Вужчий дасть кращу прохідність - можливість застосувати менший тиск.
Варто зазначати де. В мохових болотах вузькі колеса нічого не дають. Вузькі колеса також не дають використати менший тиск.
Був би вдячний за додаткову розшифровку. Переважно термін колесо - це гума замонтована на диск. Я писав про ширину диска при однаковій ширині гуми.
Я помиляюся щодо можливості застосувати менший тиск при однаковій гумі але меншій ширині диску на який вона замонтована?
Олексій
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Рідні диски

Повідомлення Chipsuk »

1дюйм скільком см дорівнює??
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Re: Рідні диски

Повідомлення Andre »

Роман 47 писав:1дюйм скільком см дорівнює??
2.54
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Рідні диски

Повідомлення umka »

Alex67 писав: До недорогого авто я б швидше радив клеїти гуму на диски (10$)
Клеить пробовал - очень хлопотно и не очень эффективно.
Alex67 писав: ніж купувати тайрлоки за 1000$.
Тайрлоки стоят вдвое дешевле. на 4 15"-х диска шириной до 9" - $540. Для членов клуба - $486
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Re: Рідні диски

Повідомлення Andre »

А ще можна ХАМП збільшити (наварити).
Ми попробуємо з цим поекспериментувати.
Типу такого
c365455293f4.jpg
І 35/11.5/15 Сільверстоун будем бортувати на 6" диск.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Рідні диски

Повідомлення Alex67 »

Якщо наварити то це вже не буде 6" диск?
Олексій
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Re: Рідні диски

Повідомлення Andre »

Так наварити тільки ХАМП (буртік через який колесо проходить, перед тим як стати в робоче положення).
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Рідні диски

Повідомлення Alex67 »

umka писав:
Alex67 писав: До недорогого авто я б швидше радив клеїти гуму на диски (10$)
Клеить пробовал - очень хлопотно и не очень эффективно.
Толстяк писав:То якшо колесо маленьке(від недопривода) я так собі думаю, може притисне боковини, шоб накачати :shock:
Я свої трактори давно на звичайний гумовий клей сажаю. Правда посадочні місця на диску помалював грунтом для клею автомобільних вікон. Два роки так єксплуатую тракторні шини, як безкамерки, все чотко!!! Так на шиномонтажі, коли штопали розріз, трохи матюкалися, але розбортували. Клей мастив на обидві поверхні, висихати не давав, качав 2,8 атм - максимум, зазначений на шині. На другу добу спустив до 1.4 так і тримаю. У лісі 0.8 - 1.0 Двічі спускав майже до самих дисків, коли треба було їхати по мокрій траві де накачані їхати не хотіли. І один раз спускав тільки ліву сторону в ноль для проходження дуже сильного крену. Повністю підтверджую - клей рулить!!!
Не маючи власного досвіду використання можу хіба що послатися на думку інших. Для котлети із кошторисом 100к$ я б однозначно вибирав тайрлоки.
Олексій
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Рідні диски

Повідомлення Chipsuk »

Я перепрошую, але всі вище сказані терміни для мене ще заскладні, мені просто було цікаво чи можна на простий уазовський диск причіпити 265\75 R15 і чи варто це робити, чи просто поставити 235\75 ????? Який варіант найоптимальніший, мені потрібно 70% болото 30 асфальт
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Рідні диски

Повідомлення Chipsuk »

А взагалі, краще камерні колеса чи безкамерні ??
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Рідні диски

Повідомлення звездочет »

Роман 47 писав:Я перепрошую, але всі вище сказані терміни для мене ще заскладні, мені просто було цікаво чи можна на простий уазовський диск причіпити 265\75 R15 і чи варто це робити, чи просто поставити 235\75 ????? Який варіант найоптимальніший, мені потрібно 70% болото 30 асфальт
Повністю з ним згідний, він знає що каже.
Andre писав:Спокійно влізе 265/75/15 на рідний диск від УАЗа.
Їздив сам на такому одну зиму.
На більших колесах машина буде мати кращу проходимість.
Роман 47 писав:А взагалі, краще камерні колеса чи безкамерні ??
Звичайно безкамерні. Якщо ви пробєте колесо без камери цвяхом(про щось більше ніж цвях я не буду казати, там нема різниці з камерою колесо чи без), то в щину можна закрутити шуруп(провірено, їздили на змаганнях так, бо запаски не було) і іхати далі, час від часу провіряючи тиск в колесі. З камерою такого не зробиш, прийдеться клеїти або міняти колесо .
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Рідні диски

Повідомлення nick2121 »

Роман 47 писав:чи можна на простий уазовський диск причіпити 265\75 R15
можна
Роман 47 писав:чи варто це робити
ІМХО не варто
Роман 47 писав:чи просто поставити 235\75 ????? Який варіант найоптимальніший, мені потрібно 70% болото 30 асфальт
30x9.5 R15 трохи більший розмір ніж 235/75R15 (на дюйм), і нормально стане на рідний УАЗовський диск (він шириною 6" якщо не помиляюсь).
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Рідні диски

Повідомлення Chipsuk »

Дуже вдячний за змістовні відповіді, все зрозуміли, але ці розміри 30x9.5 - як їх перевести в метричну систему, бо вони на сервісі дюймової не розуміють, і взагалі чи такі розміри існують для BF Goodrich mud terria??
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Рідні диски

Повідомлення звездочет »

Роман 47 писав:Дуже вдячний за змістовні відповіді, все зрозуміли, але ці розміри 30x9.5 - як їх перевести в метричну систему, бо вони на сервісі дюймової не розуміють
На цьому сайті внизуhttp://www.kolesiko.com.ua/tire-calculator.html є шинний калькулятор , який переводить метричну в дюймову і навпаки.
Роман 47 писав: і взагалі чи такі розміри існують для BF Goodrich mud terria??
Натисніть на цю ссилку "BF Goodrich mud terria купить", і вам видасть цілий список магазинів шин, де є практично всі розміри.
Відповісти