Площатка під лебітку

Вибір, встановлення, обслуговування
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Площатка під лебітку

Повідомлення Chipsuk »

Хто може зварити передній і задній несучі бампера і місце під лебітку???? І яка ціна за цю роботу(хоча б приблизно) ???
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення s.pal »

Роман 47 писав:Хто може зварити передній і задній несучі бампера і місце під лебітку???? І яка ціна за цю роботу(хоча б приблизно) ???
Тарас Верта о676737859
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення ярко »

Звернись до Тарасика Верти, він мені таке робив,якістю і ціною я задоволений. 067 673 7859.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення ярко »

ярко писав:Звернись до Тарасика Верти, він мені таке робив,якістю і ціною я задоволений. 067 673 7859.
І взагалі, і він,і його команда-класні хлопці, з ними приємно мати справу :)
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Volodymyr »

Роман 47 писав:Хто може зварити передній і задній несучі бампера і місце під лебітку???? І яка ціна за цю роботу(хоча б приблизно) ???
В нас албанською не спілкуються.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Chipsuk »

Всім дуже дякую, албанською?????????? В албанській мові кирилецею не пишуть.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Площатка під лебіДку

Повідомлення Denon »

Часом може виникнути потреба в задній лебідці, але купляти другу якось впадло. Лебідки на зйомній платформі сильно випирають вперед чи назад і створюють великі звіси - ну і просто на машині виглядають дуже негарно (як на мене).
:? А якби так в передньому (а може і в задньому теж) бампері робити середню секцію (чи її частину) зйомною - суцільно з переносною платформою - так, щоб ця платформа не стирчала спереду, а її можна було втопити між лонжеронами рами так, як лебідка стоїть, коли монтується стаціонарно (з ручками платформи теж помудрувати)
Може то якась крейзі ідея :oops:, то прошу помідорами не кидати, а може нє - просто якось крутися в голові. Які будуть думки з цього приводу в шановного товариства?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Katonych »

Ну теоретично можно той самий квадрат, який використовується при зйомній платформі, вварити так, щоб лебідка з платформою встала в раму. Але щось мені підказує, що після одного чи двох разів використання бажання з тим возитись пропаде.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення MOTOR »

Думаю шо не дуже добра ідея.
Так як дроти туди всерівно треба завести, кожен раз прикрути-відкрути, блок соленоїдів, якщо він не стоїть зверху лебідки.
І шо робити з дротами коли лебідка не підключена? Кожен раз ізолюй по новому.
Плюс сама конструкція з зємною частиною значно послабить сам силовий бампер.
Краще як на мене, купити б/у китай ніж з тим всім заморочуватися.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Denon »

Сама ідея зйомної лебідки перетаскуванням зовсім не приваблює. Але коли нема ради і не хочеться іти далеко за трактором, а вибратися треба, то такий варіант хоч використовуй, хоч ні - аби був вибір. В мене наразі функцію задньої лебідки виконує хай джек з комплектом ланцюгів (http://www.hi-lift.com/accessories/off-road-kit.html), тому критично такої потреби нема. Але той комплект теж коштував.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення max »

Я теж схиляюся до варіанту зі стаціонарною лебідкою заді (якшо вже є така потреба), нехай трохи дорожче, але простіше в використанні і встановити можна по феншую.
Був в нас одного разу випадок, застрягли на склоні мордою вниз між двома деревами :). Вперед не поїдеш бо дах побоках зімне, а назад колеса не гребуть на уклоні. То ми пустили трос через край переднього бампера і так получилось тягнутися трохи під кутом, але майже назад, і все вийшло. В звязку з тим виникла трохи дурнувата ідея присобачити на краї бампера конусні роліки - шоб через них перепускати трос на великий кут (майже назад). Ясно шо це не спрацює як задня лебідка, але десь воно може і помогти.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Denon »

max писав:То ми пустили трос через край переднього бампера і так получилось тягнутися трохи під кутом, але майже назад, і все вийшло. В звязку з тим виникла трохи дурнувата ідея присобачити на краї бампера конусні роліки - шоб через них перепускати трос на великий кут (майже назад).
А в яком стані трос після того - там же заломи під кутом 90 градусів і Дертя (а не тертя)?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення Denon »

MOTOR писав:Думаю шо не дуже добра ідея.
Плюс сама конструкція з зємною частиною значно послабить сам силовий бампер.
Тому я і писав про частину середньої секції - силовий периметр би залишився, а вийшло би шось таке як шухляда з тумби висувається :D
Блок соленоїдів купити ще один, для ізоляції контактів використовувати не ізолєнту а кембрики.:)
Даруйте, якщо це немудре (просто тихо на форумі в технічці - щось нове почитати хочеться) :lol:
Востаннє редагувалось 02 жовтня 2014, 15:46 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення pooh »

Ага було таке :D. В мене немає заломів на бампері. Це не зовсім бампер, швидше щось на кшталт потужного кенгурятника він зроблений з круглих труб.
До речі ще виникла ідея.
В кого справжній бампер і виступає по бокам. То можна зробити в задньому бампері ще кільця і пропускати трос на край переднього бамперу (так як ми робили) і через ті кільця на задньому бампері. Тоді машину не буде розвертати.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Площатка під лебітку

Повідомлення pooh »

Одним словом... треба більше практики використовувати і менше теорії :lol:
Відповісти