Аптечка

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Аптечка

Повідомлення Olexiy »

дивно що WDшки ніхто не возить в аптечці =)))))
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Аптечка

Повідомлення bugan »

Дам одну пораду, з власного досвіду. Аптечка - це для першої медичної допомоги, але після цього не забувайте звернутись до лікаря. Бо бувають потім всякі ускладнення.
Під сидячий зад долар не засунеш.
MarMur
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 53
З нами з: 07 липня 2016, 18:46
Ім'я: Мар'ян
Авто: Nissan Patrol Y61, '08, ZD30, АКПП, Renault Grand Scenic 3
Звідки: Львів

Re: Аптечка

Повідомлення MarMur »

Зібрався скласти собі правильну аптечку. Все таки ми буваємо в ситуаціях які потенційно несуть загрозу та ще й на віддалі від цивілізації де можна отримати професійну медичну допомогу.

Разом з TarasKO, який в тому розуміється на порядки краще ніж я, думали, що мало би бути в наших аптечках.

Зупинились на наступному спиcку (вставляю картинками, окремо прикріплено таблицю Excel).
Кровоспинні.png
Кровоспинні.png (25.13 Кіб) Переглянуто 5736 разів
Медикаменти.png
Медикаменти.png (19.88 Кіб) Переглянуто 5736 разів
Інше.png
Інше.png (18.37 Кіб) Переглянуто 5736 разів
Документ Excel зі списком:
Аптечка.xlsx
(13.12 Кіб) Завантажено 284 разів
УВАГА!
В аптечці серед іншого є засоби якими потрібно вміти і мати право користуватись! Не вміючи накладати шийний комір можна зробити потерпілому гірше (параліч). Тим не менш поряд може бути медик який зможе надати кваліфіковану допомогу завдяки вашій аптечці.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Аптечка

Повідомлення Alex67 »

Чудово, молодці що все продумали. Але НЕ ТРЕБА це рекламувати у SOS - чаті вайбера. Це не термінова ситуація а методична підготовка. А щодо зауважень - слід додати пункт про запас медикаментів за наявності специфічної хвороби, наприклад діабетику - аварійний запас інсуліну, гіпертоніку - прописаний препарат для ситуації із раптовим високим тиском і таке інше.
Олексій
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Аптечка

Повідомлення Volodymyr »

Беріть тактичну аптечку і буде вам щасться. Чи то точніше шанс на виживання. Але аптечка (окрім таблеток) до спини якщо не вмієш тим всім користуватись.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Lubko
Повідомлень: 4
З нами з: 31 березня 2015, 19:35
Ім'я: Любомир
Авто: Kia Sportage 1
Контактна інформація:

Re: Аптечка

Повідомлення Lubko »

Проходив курс домедичної допомоги від T-helpers - не реклама, просто ділюся досвідом, для тих хто питався "порадьте шось конкретне".

Так от, щодо джгутів Есмарха - радили залишити їх професіоналам, себто судинним хірургам, там їх використання дійсно виправдане.
Для "цивільного" (тобто непрофесіонального) використання краще юзати турнікети, вони менш травматичні і більш практичні (накладання самому собі одною рукою і т.д.), благо їх за останні роки на нашому ринку хоч греблю гати різних..

Щодо суперклею - якщо він такий добрий - чому ж ніхто з військових парамедиків про нього навіть не заїкається?
Я не експерт щодо його токсичності, проте звичайно що краще отруєний але живий ніж труп посеред калабані крові.
Та все ж, зараз на то є оптимальніші засоби, і якщо вже думаємо про підготовку до таких ситуацій - чому б не скористатися тим що рекомендують сучасні парамедики?
Відповісти