У кого какая динамичка?

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Відповісти
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

У кого какая динамичка?

Повідомлення myshketer »

Хочу купить динамичную стропу, раздумываю над маркой и тоннажем :) Может, кто что посоветует?
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення pilgrim »

имхо самая лучшая динамичка это канат как у Рули и у Автобата ... но ее тяжело найти где купить, а так же она занимает много места в салоне.
себе взял у Верты динамическую стропу белую ... на покатушках в эти выходные тебя ей выдергивали ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення Roman »

Пользуюсь ProComp, пользуюсь уже 6 лет!!!, перетягала уйму автомобилей, за столько времени не потеряла своих динамических способностей.

http://www.autospare.net.ua/procomp-9tonn1.html
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення sp_grind »

Опыта нету, просто потрындю.
Здесь была тема про бюджетный вариант динамической стропы.
В ней прозвучало мнение, что на такой вещи всё-таки лучше не экономить. Я послушался и взял себе АРБ 8-тонник.
Дёргал пока только один раз, но не против устроить состязание по выдёргиванию) И на нём сравнить тросы.
Тут статья неплохая.
В результате выбор наверное сведётся к прокомп\арб.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення myshketer »

Я такой хозяйственный трос видел и даже им вытягивал шниву недалеко от Миколаева :-)
Но патриот потяжелее, и мне бы хотелось с запасом взять. Да и динамики в нем нет практически.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення pooh »

+1 за канат, в мене також він. Самий великий мінус, так, це багато займає місця. Але Патріот має великий багажник.... :) . По ціні коштував приблизно 100$.
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення Roman »

pooh писав:+1 за канат, в мене також він. Самий великий мінус, так, це багато займає місця. Але Патріот має великий багажник.... :) . По ціні коштував приблизно 100$.
Канат з часом губить свої динамічні властивості ;) і стає звичаєвою буксировочною стропою, а ще й ціна 100дол!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення pilgrim »

Roman писав:Канат з часом губить свої динамічні властивості ;) і стає звичаєвою буксировочною стропою
Интересно "з часом" это сколько? ... у Рули вроде уже несколько лет этот канат и вроде дальше работает ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення pooh »

Roman писав:
pooh писав:+1 за канат, в мене також він. Самий великий мінус, так, це багато займає місця. Але Патріот має великий багажник.... :) . По ціні коштував приблизно 100$.
Канат з часом губить свої динамічні властивості ;) і стає звичаєвою буксировочною стропою, а ще й ціна 100дол!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Щось тяжко мені зрозуміти, як це ПЛЕТЕНИЙ канат може втратити динамічні властивості..... :shock:. А на рахунок ціни, так ніхто ж не заставляє купувати..... Тим більше я написав "ПРИБЛИЗНО", так як купував вже давно. :D :D :D :D
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення Roman »

pilgrim писав:
Roman писав:Канат з часом губить свої динамічні властивості ;) і стає звичаєвою буксировочною стропою
Интересно "з часом" это сколько? ... у Рули вроде уже несколько лет этот канат и вроде дальше работает ...
Знайду статью по динамічним стропам і скину, росіяни робили тести і все детально написали.

З часом це кількість ривків, комусь на 10 років вистарчить а комусь і на рік нєєє :? в товариша був канат куплений за 40 дол. прослужив 2 роки, зараз використовує як буксировочну стропу, як на мене це ідеальний варіант :D :D та
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення Alex67 »

Використовую Т-Маx
http://t-max.com.ua/product_info.php?cP ... ucts_id=52
Ніби все нормально працює, але я не мав можливості порівняти із іншими - тому це не відгук, а статистика використання :-)
Я брав 8 см (10 тонн), орієнтуючись на пораду що динамічка має бути 3х вага завантаженого авто, відповідно 15т для Дефа забагато.
Коли дьоргав легеньку Волинянку то дійсно відчувалося що для її ваги вона зажорстка.
Олексій
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення pilgrim »

Roman писав:З часом це кількість ривків, комусь на 10 років вистарчить а комусь і на рік нєєє :?
возможно мы о разных канатах говорим ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: У кого какая динамичка?

Повідомлення ярко »

pilgrim писав:
Roman писав:З часом це кількість ривків, комусь на 10 років вистарчить а комусь і на рік нєєє :?
возможно мы о разных канатах говорим ...
РОман правий-якщо працювати "витягальником"то не вистарчить, але скіко того тягання? нехай кожен пригадає, скільки раз на рік динамічка служить? переважно кожен старається виїхати своїми силами.Я брав свою-канат у Сашка Ревонюка, а він у хлопців з Пасічної.Вони привозили бухту канату, і вже самі доробляли.Обійшлось 50 дол. і вже служить 5 років.Але-користуюсь 1-2 рази на рік.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Відповісти