Тенти на машини.

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Відповісти
Аватар користувача
SOVA
Повідомлень: 118
З нами з: 17 серпня 2009, 20:33
Ім'я: Віталій
Авто: Daihatsu Rocky, ГАЗ 69

Тенти на машини.

Повідомлення SOVA »

Друзі джип-ери. Може коли, комусь буде в пригоді.
Товариш пошив мені на Газьку -69 тент. Досить непогано. Мені подобається. гарно облягає,нічого не тягне.супер.
Людина, має тяму, без лекал на любий каркас пошиє тент, сидіння.
Так,що,як комусь прийдеться. Звертайтеся -- тел: 0937558449 Сергій.Тернопіль.
Раджу цю людину і його талант.Впевнений що ваше бажання і його доповнення, зробить вашого любимчика симпатичнішим.
https://picasaweb.google.com/105957464776800882200/69
Востаннє редагувалось 13 червня 2012, 23:14 користувачем SOVA, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Тенти на машини.

Повідомлення Denon »

    Бобік обшитий ліпше ніж із заводу - зберіг собі всі фотки. Для машин зі зйомним верхом супер опція. Дякую. Інфа досить корисна. Я вже зацікавився, але реалізовувати буду не раніше як через рік. У Львові є місце де шиють тенти на човни і вантажні машини, але чи вже робили вони тенти на верх легкових машин ше не знаю. Чим більше варіантів вибору, тим більша ймовірність отимати те, що хочеш зробити.
    Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
    Аватар користувача
    SOVA
    Повідомлень: 118
    З нами з: 17 серпня 2009, 20:33
    Ім'я: Віталій
    Авто: Daihatsu Rocky, ГАЗ 69

    Re: Тенти на машини.

    Повідомлення SOVA »

    Я, таке саме, обходив в Тернополі всіх спеціалістів,(перетяжчиків і де тенти шиють, де тільки не ходив). як не руки не звітам ростуть, то ціни, як за фуру хочуть, то зразу попереджують , що не зроблять ідеально щоб все облягало, бо каркас не так, то дуга виступає, а там ще щось.Дай тону паперу щоб лекала спочатку поробити, одні проблеми.
    Поки товариш (кравець) не заспокоїв. Давай пошию тобі, які проблеми.
    І тому раджу вам друзі його, бо людина дійсно має поняття і зробить вам так, як ви бажаєте. Не дивлячись на конструкцію каркаса.
    Микола STARyy
    Повідомлень: 412
    З нами з: 30 липня 2009, 22:43
    Ім'я: Микола Васильович
    Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
    Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

    Re: Тенти на машини.

    Повідомлення Микола STARyy »

    Не слухайте Сову, наспрравді тент такий гарний.що страшно заїхати в ліс,шоб десь не зачепити :lol:
    Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
    Аватар користувача
    Denon
    Повідомлень: 867
    З нами з: 16 березня 2010, 15:59
    Авто: Старий Крузієр

    Re: Тенти на машини.

    Повідомлення Denon »

    Товариш купив собі ТЛК 73 і у місті стало більше на 1 машину зі зйомним дахом. Хоче мати змогу в теплу пору року користати з такої опції, але без даху їздити у нас ніззя, а пластиковий знімати-ставити великий клопіт - хоче пошити тент...
    В неті є трохи фоток як воно виглядає зовні, але немає фоток як виглядають точки кріплення тенту до внутрішнього каркасу і найголовніше - до кузова...

    На форумі на фотках з колективних поїздок попадалась машина короткий Mitsubishi Pajero II червоного кольору кабріолет. На жаль не знаю власника тому не можу звернутися до нього напряму. Може ще хтось має тентовані машини. Будемо вдячні за фотографії щодо кріплення тента і можливо якісь поради як варта робити і як не варта...щоб менше затікало, задувало, тріпотіло на вітрі і т.д.....
    хочемо зробити шось таке...
    Вкладення
    Toyota_Land_Cruiser_KZJ_73_klein.jpg
    Toyota_Land_Cruiser_KZJ_73_klein.jpg (88.63 Кіб) Переглянуто 8388 разів
    533533_563559923660824_1055693975_n (2).jpg
    533533_563559923660824_1055693975_n (2).jpg (74.49 Кіб) Переглянуто 8389 разів
    2593273696_3.jpeg
    2593273696_1.jpeg
    532461_558997957450354_1095479386_n.jpg
    424809_558997274117089_667744336_n.jpg
    Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
    Аватар користувача
    Denon
    Повідомлень: 867
    З нами з: 16 березня 2010, 15:59
    Авто: Старий Крузієр

    Re: Тенти на машини.

    Повідомлення Denon »

    ше
    Вкладення
    P4140297.jpg
    P4140297.jpg (84.73 Кіб) Переглянуто 8384 разів
    P4140296.jpg
    P4140296.jpg (87.01 Кіб) Переглянуто 8384 разів
    P4140295.jpg
    Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
    Аватар користувача
    SOVA
    Повідомлень: 118
    З нами з: 17 серпня 2009, 20:33
    Ім'я: Віталій
    Авто: Daihatsu Rocky, ГАЗ 69

    Re: Тенти на машини.

    Повідомлення SOVA »

    Привіт.
    Раджу звернутися до людини, яку радив і раджу на далі.
    Має поняття чоловік. Головне нормально розтолкувати, що хочеться і як має бути, показати фотографії. Решта він сам побачить та підкоректує, як краще, та практичніше.

    Від себе:
    Подобається варіант чорної Тойотки. (точно так зробить)щось на подобі, як в мене на Газіку. На Газіку петлі і шнурування на поверхню виходять, а зараз, яб зробив, як на ч.Тойотці. Петлі, шнуровання, закриття з середини машини. Практично бо в салоні і з зовні нічого невидно.
    Вешнева (стигла вишня) Тойотка. Гарно. Но не практично на закльопках тент мати. Від погодніх умов ржавіють, перестають працювати, як за правило від користування вириває з тканини. При холоді коли тен стягується і стає деревляним, постійно вискакує з кріплення і тоді неможливо закрити, так як, має бути, тай вітром вириває.
    Доречі, на тентах де на фури клеять тени, є багато різної фурнітури.Хлопці ті що займаються, мають різну чудасію для тентів.(від гачків, закльопок, різних колець і Т.Д. Варто подивитися, від побаченого швидше в голову приходить конструкція та приспособлення тенту.Можна щось фантазувати.

    А людину раджу. Тернопіль. Звати Сергій. Тел: 0968018639. Впевненний, що зробить так як ви бажаєте.Будете задоволенні.
    Аватар користувача
    Denon
    Повідомлень: 867
    З нами з: 16 березня 2010, 15:59
    Авто: Старий Крузієр

    Re: Тенти на машини.

    Повідомлення Denon »

    Віталій - дякую за пост. Я телефон Сергія і фотки зберіг собі ще тоді коли тема тільки з явилась і скинув номер і фотки колезі. Але від кравця не можна хотіти, щоб він зробив кріплення на кузові машини, бо то вже не його профіль роботи. В УАЗах і ГАЗ 69 петлі зроблені на заводі, а тут складніше - треба самому придумати як зробити, щоб менше кузов сверлити чи варити і шоб пластиковий дах назад можна було закріпити.
    Мені здається, що краї матеріалу мусять бути нашиті на якусь жорстку основу (можливо металеву полосу) - це повинно розподілити силу натягу рівномірно, щоб не було навантаження тільки на закльопках - на вишневій мені здається так і є, бо інакше то би була повна дурня - як целофан цвяхами фіксувати.
    Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
    Аватар користувача
    AM
    Повідомлень: 2438
    З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
    Ім'я: Андрій
    Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

    Re: Тенти на машини.

    Повідомлення AM »

    2 SOVA

    Дійсно гарний тент. Яка ціна такого тенту. З якого матеріалу виготовлений - як рідні уазівські чи щось інше?
    Аватар користувача
    SOVA
    Повідомлень: 118
    З нами з: 17 серпня 2009, 20:33
    Ім'я: Віталій
    Авто: Daihatsu Rocky, ГАЗ 69

    Re: Тенти на машини.

    Повідомлення SOVA »

    За ціну не скажу. Тент пошитий по товаришівськи.( виросли разом) ціни неговорив і не хотів брати грошиків.Чисто символічно силою запихнув касу, яку оцінив по кінцевій роботі. Робота цього вартувала, знаючи складність своєго каркасу, я був задоволений. Як, що кого цікавить, пошиття тенту на машину, я подав номер телефону до майстра Сергія.
    Думаю ціна залежить від конструкції, та складності роботи. Телефонуйте на пряму до нього і домовляйтеся. Людина адекватна.

    АМ.
    Матеріал (тканина)мого тенту щось на подобі цупкого дермантину. Недоліки, при холодній погоді деревяніє і дуже уразливий на гіляки в лісі. Прорізає.
    Матеріал рідний Уазівський, був би, самий ідеальний. Він провірений., крепкий, еластичний, що в зимі, що в літі.
    Новий буду шити саме з нього.
    Відповісти