Ланцюг для хай-джека

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Alex67 »

Планую як резерв для лебідки використовувати хай-джек і ланцюг. Хай-джек є, а ланцюга що по міцності відповідає машині знайти не можу. Хто підкаже де взяти? По інструкції до хай-джека треба ланцюг калібру 10х35 що витримує 5000 кг . Сподіваюся він же служитиме для чіпляння лебідки за гостре каміння.
Олексій
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Dikiy »

Бюджетную, или правильную цепь хочешь?
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Alex67 »

Правильну. Дуже дорого може бюджетна обійтися... ланцюг одного калібру у залежності від виконання має у 10 разів різне робоче навантаження
Олексій
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення AM »

Все звичайно імхо, але моя думка, що паритись купівлею ланцюга щоб тягнути за нього джеком машину - фігня і дармо викинуті кошти. Якось на початках пробував тягнути ниву. Геморне заняття, і вкінці кінців мені скоріше вийшло її тим джеком витягнути без всяктих ланцюгівпросто переставивши в сторону чи підклавщи щось. А якщо тягнути дефендер - ще більше гемору.
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Dikiy »

Абсолютно согласен с АМ. Пару раз тянул джеком свой Диско, но вбок! Надо было просто оттянуть от деревьев. Так вот, берёшь удлинители, и грубо собираешь подходящей длины, более точно общую длину подбираешь шаклами, т.е. начинаешь их сцеплять друг с другом в цепь. Всё это цепляешь за джек, тянешь на длину рейки, потом всё заново. Оно конечно не так шустро получится перецепляться, как если использовать цепь и "укоротители" цепи, но это процедура очень редкая. Возить с собой дорогую цепь........ну на любителя.

Alex67
В общем смотри, я этот вопрос изучал лет 5 тому назад. Нашёл контору, сейчас их уже наверное много развелось, а тогда ещё редкость была большая. Так вот, они являются представителями немецкой компании RUD- очень крутая контора, лидер. Есть у них в продаже цепи 10-го!!!! класса, такого больше ни кто в мире не делает (ну так в нете написано), так вот цепь из 6мм прутка имеет рабочую нагрузку 1,5т т.е, чтобы её разорвать, надо приложить порядка 15т усилие. 8мм цепь имеет раб.нагрузку 2,5т.
Так ж, у них есть все причиндалы: шаклы (дорогие), укоротители, крюки, пели и прочее. Я у них покупал петли вертлюжные, стоят на бампере впереди. А ещё я в этой конторе покупаю стропы и корозащиту, но сейчас это уже не дефицит.
Так что смотри сам:
http://www.sintek.com.ua/index.php?o=199
http://www.rud.com/
http://www.spanset.com/
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
вовчок
Повідомлень: 46
З нами з: 27 лютого 2009, 13:09
Ім'я: Володимир
Авто: Нива 2121
Звідки: Київ

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення вовчок »

Ось ще київська фірма:
http://www.ukrmash.com.ua/
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Denon »

Комбінація з ланцюгом може знадобитись, якщо без варіантів треба тягнутися назад, а на задню лебідку грошей викидати не хочеться.
Можна зменшити навантаження на ланцюг, якщо з єднати його з тросом, пропущеним через блок, але тоді при вибиранні 10 м ланцюга, машина зрушиться на 5 м. Щось - за щось.
В інструкції до оригінального Hi-Jack Lift вказано, що його робоче навантаження - 2114 кг, навантаження на руйнування - 3175 кг, але рекомендовано, щоб "слабое звено" приходилось не на домкрат, щоб при розриві частини його механізму не "стріляли" в сторони.
Востаннє редагувалось 08 липня 2011, 19:20 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення автобат »

О це ж бо ви туйка накрутили. Ланцюга тре метрів 50 з собою возити, щоб ще центр ваги опустити...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення K2 »

мені раз пригодився. коли здохла лебідка, здох мотор, а машина в торфовищі і хайджечити(піднімати) не получається бо джек разом зі всіма підставками замість того щоб піднімати машину- сам загружався. вот хайджеком і тягнув. правда гємар ше той.
пс доречі справа була вночі. і перший раз здуру джека загнали в торф на глибину десь з 70см. потім з 40хв його викорчовували звідти :)
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення автобат »

Я би сказав, на таки виїзди ніж ланцюгом дуситись, краще відразу з Захаром їхати. Це надійніше і спокікіше і команда на БРДМі весела.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення K2 »

а ще краще- добиратись в такі місця не бобіком, а гумаками :)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Volodymyr »

Хтось реально витягував хайджеком і ланцюгом машину, наприклад з колії? Ми працювали у 3-х, переставили машину десь на 3-4 м. по суті витягнули. Зайняло десь коло двох годин. лебідки не було в принципі. Альтернатива хороша, але лише як останній спосіб :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Alex67 »

Hi-Jack + ланцюг я розглядаю як аварійний варіант резерву лебідки, лебідка + ланцюг - як робочий варіант коли чіпляєшся за гострі речі - камені чи щось подібне. Та й варіант доточити до подовжувача ще 8 м ланцюга вагою аж 15 кг теж розглядається. Кажуть що відтягувати з дороги ліс (дерева що впали) краще ланцюгом - це хочу спробувати, бо дійсно стропа дуже нищиться при таких вправах. Ще бувають ситуації коли треба для ремонту міст "підв'язати", щоб не опускати в бруд. Ланцюг тут теж рулить...
Олексій
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Volodymyr »

Ліс дороги краще порізати і відкинути, не смикати лебідкою. Міст краще підв'язувати стропами. Якщо для ремонту то ідеально підходить 5-ти тонка для вантажівок. Якщо під час руху то краще через корозахистну. А якщо реально резерв, то друга лебідка ззаду.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: Ланцюг для хай-джека

Повідомлення Dikiy »

Volodymyr писав:...А якщо реально резерв, то друга лебідка ззаду...
...такая же как и впереди, или с максимально взаимозаменяемыми деталями. Я так считаю.
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Відповісти