Як вибрати палатку та спальник?

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення s.pal »

автобат писав: А ще виявив таке, що як правило, коли на вулиці прохолодно і сиро вночі, то, вилазіючи із спальника, одразу ж попадаеш в холодригу. Не тільки у мене, в дуже багатьох, як показав життевий досвід, корч в ногу, а ще прикольніше одразу в дві - нормальне явище. Пару разів було не вшевщі - не тільки адський біль, ще й знедвиження. Тому зробив висновок - краще таки спати башкою на вихід. Цьому є 2-і переваги. По-перше - голова блище до свіжого повітря, а мені особисто це дуже імпонує, а по-друге - меньша верогідність зловити корч, бо не приходиться виконувати багато згинально-розгинальних операцій при видворенні. А вже, як схопить та падлюка, всерівно можна хоть на руках виповзти і нащщети якось на зелену травичку, а не на власний каремат.
ВО!
Курва хапаэ! І ще як хапає, і коли тебе всі чекають, ати корчишся в муках і посилаєш всіх нах, та навіть не сподіваєшся на порятунок, якимось чином вилазиш на подвір`я, то всеодно день пропав бо ти або пиеш або стогнеш від напруги в ікрах.
Висновок один, або. платиш кожний раз за проживання, або за спорядження один або декілька разів.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення max »

Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення автобат »

Ну так і го. Тре таки хару плющити башкой до виходу
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Як вибрати палатку та спальник?

Повідомлення Denon »

Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Відповісти