Корисні аксесуари 4х4

Хайджеки, сандраки, компресори, туристичне спорядження, одяг, провіант, технології виживання
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення Denon »

Замість того, щоб платити за експедиційний багажник і додавати до маси машини ше 20-25 кг, між балками люстри поставив собі на релінги ще дві поперечні балки від багажника типу Thule (20$), зробив на них кріплення на лопату, домкрат і сенд-траки, а наверх купив експедиційну автомобільну сумку (300 грн.) розміром 100мм х 120мм х 30мм (середній розмір). Сумка водонепроникна (принаймні так написано). Фіксується на 6 пряжок і ше 4 липучки. Туди поміщаються всі легкі лахи: спальники, килимки, намети, одяг і т.п. Для зменшення об'єму зверху сумка притискається сіткою-еспандером (100 грн.), купленою в Практікері. Штатний багажник зразу вмістив все решта, для чого завжди бракувало місця.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення AM »

фото в студію, пліз
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення Denon »

Виглядає oтак
http://www.kings4wd.com.ua/products/tou ... f-net.html

Я до речі про тебе і подумав перед тим як написати, бо бачив твого Мицька з домкратом нагорі і поміркував, що якщо вас їде кілька в машині, то дефіцит місця в багажнику гарантовано. ;)
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення AM »

Взагалі то прікольно тільки є питання чи не порве гілками?
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення konkord »

Ідея в принципі не погана! Та, на мій погляд перша "хороша" гілка і сітка на ліщині, а спальники та лашки - з заду в колії. :)
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення AM »

сітка - дурниці, її можна і не брати в ліс (ну або знімати при вїзді). Цікаво за сумку, що там за матеріал?
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення Denon »

AM_ufu писав:сітка - дурниці, її можна і не брати в ліс (ну або знімати при вїзді). Цікаво за сумку, що там за матеріал?
Якщо хочеш помацяти матеріал, то можу взяти сумку в машину, а ти під'їдеш, коли будеш мати час і подивишся вживу.
В печеру з низьким суфітом :lol: думаю машиною ніхто впритирку пхатися не буде. Грунтова дорога не є рівна як стіл так, щоб попід грубі гіляки їхати, там точність до 5-10 см на око не виміряєш. А тонкі гіляки, які гнуться торба витримає. Крім того в мене перед торбою ше люстра стоїть, яка частину торби прикриває. Мені вона підходить.
Ше один варіант - Яркові (Jeep Сheroky) cумку пошили в ательє ремонту одягу на вул. Пісковій (за Винниківським базаром) з грубшої тканини (мені його метеріал більше подобається) - можна підібрати матеріал самому чи подивитись шо там запропонують і шоб вони пошили ще одну торбу чи скільки буде треба. Кріплення торби до машини теж можна зміцнити.
Востаннє редагувалось 12 липня 2010, 11:05 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення Denon »

Випробував торбу, що на фото - технічним рішенням задоволений на всі 100%. Тільки матеріал залишає бажати кращого - водонепроникність незадовільна - спальники треба в кульки пакувати, всьому решта чуть вологи не зашкодить. Крім того, треба робити міцнішими місця, де може бути тертя об тупі виступаючі точки кріплення домкрата, траків і лопати (хоч я і закрив болти гумовими ковпачками). Як "з'їжджу" цю, то пошию за тим же зразком з грубшої тканини. :!:
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення Denon »

Робляться отакі торби. Можна сміття після себе в такому забирати, возити килимки скручені щоб в багажнику місця було більше, або як Алекс67 думку підкинув - брудний такелаж. Я собі такий зроблю зі старого "Єрмака"
Вкладення
d-16915.jpg
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення Denon »

ше
Вкладення
IMG_9073.jpg
IMG_9073.jpg (91.25 Кіб) Переглянуто 9033 разів
IMG_3719-copy.jpg
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення автобат »

Щоб не морочити голову, трекупляти собі такий бобік, жіби му в буду весь шмцрдяк влазив :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення s.pal »

I ще тiльки по пiску з такою торбою ïздити, бо як по карпатськiй глинцi продвинулись, то призёром не вiдмиэш.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення bugan »

Або вдягати на нього захисний чохол :lol:
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення krust »

автобат писав:Щоб не морочити голову, трекупляти собі такий бобік, жіби му в буду весь шмцрдяк влазив :D
+1
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Корисні аксесуари 4х4

Повідомлення Denon »

Як я машину рідко коли мию, то нашо мені торбу прати - хай буде брудна - висохне - обтрясу
А як 5 чоловік в машину запхається і кожен собі окремі нумера тягне (намет) шоб ніхто йому над вухом не храпів, не шарудів, не світив ліхтариком, не топтав ноги і не вжикав замком туди-сюди щоб в тубзік вночі вийти , по 2 килимка, щоб на голу землю уві сні не зсунутись, ...... подушки, самовар, крісло-качалку :lol: , то хіба прицепчик за собою тягнути або як в літаку - ліміт на об єм і вагу багажу
Нєє, буду торбу робити...
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Відповісти