Смартфон Lenovo

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Смартфон Lenovo

Повідомлення climber »

Katonych писав:
climber писав:є негативна статистика стосовно саме фірми хЛєново (дружина в сервісі працює). ремонту не піддається майже, я б не радив купляти дорогу річ цієї фірми.
Гм. Нормально лєново ремонтуються, кажу з власного досвіду.
Плюс до всього - на лєново запцацки знайти набагато простіше, ніж на китайців.
так було колись, сучасні клеєні екрани дуже погано ремонтуються саме цієї фірми. мені питання вибору не стоїть - просто докладую нормалізовані статистики по ремонтах від сервіс центру.
До речі це непогана штука приїхати в сервіс центр будь-який і поговорити 5 хв з прийомщиком про будь-який телефон перед покупкою.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Смартфон Lenovo

Повідомлення gladun »

Хотів купити леново дружині, пюзавши в магазині один екземпляр побачив що раму їсть 60% сама оперативка, не кажучи про щось встановити своє. В порівнянні самсунг і лж і ...рам оперативка споживає 40% . купив самсунг. Сам користую лж, поставив все що потрібно мені, , з гіг раму без всяких іграшок влазить багато, і щей ігра влізе.
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Смартфон Lenovo

Повідомлення Katonych »

climber писав:
Katonych писав:
climber писав:є негативна статистика стосовно саме фірми хЛєново (дружина в сервісі працює). ремонту не піддається майже, я б не радив купляти дорогу річ цієї фірми.
Гм. Нормально лєново ремонтуються, кажу з власного досвіду.
Плюс до всього - на лєново запцацки знайти набагато простіше, ніж на китайців.
так було колись, сучасні клеєні екрани дуже погано ремонтуються саме цієї фірми. мені питання вибору не стоїть - просто докладую нормалізовані статистики по ремонтах від сервіс центру.
До речі це непогана штука приїхати в сервіс центр будь-який і поговорити 5 хв з прийомщиком про будь-який телефон перед покупкою.
Ніц не скажу про екрани, але лєнови я до сих пір час від часу розбираю і ремонтую.
Йогу малого он пару тижнів тому відремонтував.
Тому я-ж кажу: з власного досвіду ;)
Главная дорога та, по которой едет танк
Відповісти