ViewRanger для Android

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення robosol »

все ще не добрався до розбирання, питання все ще в силі. та прога в якому форматі кеші розуміє?
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення climber »

одна з проблем що не міг поки побороти - при імпорті точок не вказує назви точок на карті.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення climber »

robosol писав:все ще не добрався до розбирання, питання все ще в силі. та прога в якому форматі кеші розуміє?
я не в курсі як їй підсовувати існуючі офлайн карти. думаю це неможливо або треба довго читати як це робити.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення pilgrim »

climber писав:не розумію для чого мати карту України...
ммм ... для навигации ...

ЗЫ
хотя я так смотрю она и не умеет навигировать ... хмм и нафиг она вообче нужна ... чисто записывать треки? .. так это и навигатором можно делать ..
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення climber »

це не тулза для компютерної навігації. це показувалка карт і твого положення відносно точок і треків. навігація ручна. чесно кажучи ще не мав потреби автоматичної навігації для велосипеда, автотуризму, хайкінгу чи скітуру.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення pilgrim »

а ежели подглядывать чужие треки .. то тоже не фонтан .. походу в Карпатах только один трек записан офроудный ...

http://my.viewranger.com/route/details/ ... 9999995|14
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення pilgrim »

climber писав:чесно кажучи ще не мав потреби автоматичної навігації для велосипеда, автотуризму, хайкінгу чи скітуру.
ну хз ... каждый раз по карпатам по навигатору езжу ... да и в дальних поездках тоже ... будь то Грузия, Израиль или Европа ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення robosol »

для навігації по дорогам Here, а в оффроуді яка тобі навігація треба чк доріг нема?
фіговенько що кеші не хаває, а то я вже попробував через веб залити трек один, правда ще не шарив. а на рахунок що нема треків, так треба заносити в базу! як то кажуть почни з себе :)
тільки наш один клуб може загадити треками всю базу, і використати сервіс для обміну треками, замість того проекту що пару років назад стартував і заглох, нажаль.
Аватар користувача
povarys
Повідомлень: 206
З нами з: 03 листопада 2015, 09:48
Ім'я: Олесь
Авто: SsangYong Kyron

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення povarys »

Паша, то не трек, то маршрут, накиданий мною в хаті)

я юзаю Open Cycle Map, мені подобається
дааа, навігація там дофраки) але карти детальні і багато доріг промальован

тепер качаю собі OpenTopo Map, буду дивитись шо воно показує)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення max »

Ок, якщо мова зайшла про треки ... Часто користуюсь таким сайтом http://www.gpsies.com/. Це десь щось схоже на ренжер. Має програмки під мобілки. Але восновному рулить сам сайт: є багато треків по Карпатах (мене піші цікавлять, їх багато), і можна треки завантажувати в любих форматах, а також відразу в гармін (що зручно). Подивіться - може знайдете щось цікаве для себе. Ось приклад треку.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення robosol »

Стосовно обміну треками, шкода що gpsies ігнорять оффроудерів, фільтрувати по тегам не дуже то і вийде. viewranger в тому плані більш юзерфрендлі :) робота з вебом приємніша і є тег оффроудера.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення robosol »

трохи погуглив стосовно offline карт, в принципі, з плясками і бубном, можна підготовити. але нажаль рейнджер працює лише з тайлами і не підтримує векторних карт. схоже що опенстріт у векторі не вийде йому скормити. варіант один, качати тайли вручну для всіх зумів.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення climber »

та можна написати все що хочеш, але чекай. я качаю в офлайн opencycle, що походить від опенстріт і прога сама створює різні зуми офлайн, тому відсутність векторності не видима не професійному оку. думаю швидше проблема імпорту інших карт а не офлайну. потім гляну що там за формат, може то вирішується за 20 стрічок коду.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення climber »

таке от пишуть
Вот не понравился мне ViewRanger. Начать хотя бы с того, что онлайн-аутентификация прибита гвоздями, и при каждом запуске рейнджер настойчиво требует от меня ввести логин и пароль. Ну не хочу я! Возможно это и настраивается, и можно отключить, но так же имеет место непонятка с офлайн картами. Вот неохота мне сидеть и просматривать местность на всех масштабах, чтобы они прокешировались, и только потом я смогу их юзать офлайн. Но эт всё дело вкуса - так что это только моё мнение. Из плюсов - отсутствие делёжки на платные/бесплатные версии


обидві описані проблеми просто відсутні. залогінився один раз рік тому і мене прога памятає. це щось з настройками самого апарату напевно не то.
далі стосовно офлайн карт і різних масштабах. не треба проглядати карти, щоб вони закешувалися. треба create saved map, вибрати район квадратами - і всі масштаби самі акуратно закешуються. мені це займає 3 хв перед поїздкою в район чогось
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: ViewRanger для Android

Повідомлення sp_grind »

climber писав:таке от пишуть
Вот не понравился мне ViewRanger. Начать хотя бы с того, что онлайн-аутентификация прибита гвоздями, и при каждом запуске рейнджер настойчиво требует от меня ввести логин и пароль. Ну не хочу я! Возможно это и настраивается, и можно отключить, но так же имеет место непонятка с офлайн картами. Вот неохота мне сидеть и просматривать местность на всех масштабах, чтобы они прокешировались, и только потом я смогу их юзать офлайн. Но эт всё дело вкуса - так что это только моё мнение. Из плюсов - отсутствие делёжки на платные/бесплатные версии


обидві описані проблеми просто відсутні. залогінився один раз рік тому і мене прога памятає. це щось з настройками самого апарату напевно не то.
далі стосовно офлайн карт і різних масштабах. не треба проглядати карти, щоб вони закешувалися. треба create saved map, вибрати район квадратами - і всі масштаби самі акуратно закешуються. мені це займає 3 хв перед поїздкою в район чогось
Ну т.е. проблемы не отсутствуют, а наоборот присутствуют.
Я не хочу логиниться в принципе. Понятно, что если я создам акк и залогинюсь, то дальше всё будет нормально. Но я не понимаю, зачем это делать принудительно. Для меня проблема присутсвует.
Ну и просмортреть 3 минуты местность и закешинровать данные - чем это не то, что я написал "Вот неохота мне сидеть и просматривать местность на всех масштабах, чтобы они прокешировались, и только потом я смогу их юзать офлайн."? Мне приятнее знать, что у меня уже всё готово. Т.е. проблема присутсвует.
Відповісти