Допоможіть вибрати планшет

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення звездочет »

Сьогодні бачив його вживу в магазині. Буду брати.
Аватар користувача
ck
Повідомлень: 80
З нами з: 19 квітня 2011, 10:25
Ім'я: Сергій
Авто: 33х12,5х15 Пітбуль
Звідки: Львів Leopolis

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення ck »

Юзаю Нексус 7 вже рік правда на 32гіга, не підтримує зовнішніх носіїв та мобільного інтернету.
Важко, через рут, можна підключати зовнішні носії.
А так девайс швидкий та якісний.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення Alex67 »

pooh писав:І мене також цікавить питання планшету.
+ до перерахованих вимог має бути читання файлів в векторному форматі. Тобто чи можна встановити програми такі як CorelDraw, Adobe Illustrator.
Є спеціальний тип планшетів, створений для використання десктопного ПЗ. Варіант далеко не бюджетний, але отримуєте звичне робоче середовище декстопного ПК - зокрема CorelDraw, Adobe Illustrator, OZI Explorer. Недоліки - масо-габаритні показники, час автономної роботи, варіанти на Windows 7 по ергономіці значно програють. Уважно! Варіант Windows 8 та Windows 8 RT - це зовсім різні речі, другий вимагає зовсім іншого ПЗ (мобільної версії). Ось один із варіантів який успішно застосовує мій товариш-архітектор.

http://www.dell.com/us/business/p/latitude-10-tablet/pd
Олексій
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення robosol »

звездочет писав:Сьогодні бачив його вживу в магазині. Буду брати.
Тих "Galaxy Tab" розвелося ціла купа, цікаво яку саме модель вибрав? OTG - підтримує?
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення robosol »

Якась бага сталася, моє повідомлення два раза на форумі опоблікувалося... :? Вже поправив.

Я вот поглядаю на вот такий "Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (GT-P3110ZWASEK)" - ціна хороша.
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення звездочет »

robosol писав:Якась бага сталася, моє повідомлення два раза на форумі опоблікувалося... :? Вже поправив.

Я вот поглядаю на вот такий "Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (GT-P3110ZWASEK)" - ціна хороша.
Я також спочатку його хотів купити. А потім мені порадили цей http://deshevshe.net.ua/planshetpc-goog ... black.html. Думаю брати його. Правда зараз вагаюсь. Cк сказав, що він не підтримує зовнішніх носіїв. Тобто до нього не можна підключити картрідер з картою памяті? Я правильно розумію? Це трохи зле. Бо 8 гб трохи малувато, а на 16 гб вже на 200-300 грн дорожче.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення pilgrim »

звездочет писав:Cк сказав, що він не підтримує зовнішніх носіїв. Тобто до нього не можна підключити картрідер з картою памяті? Я правильно розумію? Це трохи зле. Бо 8 гб трохи малувато, а на 16 гб вже на 200-300 грн дорожче.
Пишут что можно и кард ридеры и флешки и внешние модемы к нему подключать: http://keddr.com/2012/10/keddr-o-lab-as ... het-mnogo/
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення robosol »

Asus Google Nexus 7 16GB
И ценник вроде как не такой страшный, ну вот блин, почему производители не могут копеечный функционал добавить для полного счастья "Поддержка карт памяти - нет"...
Хоть на борту и 16Гб, реально пользователю будет доступно меньше, с учётом карт на все случаи жизни, маловато будет, а постоянно втыкнутая флешка - как то не удобно.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення max »

звездочет писав:Бо 8 гб трохи малувато, а на 16 гб вже на 200-300 грн дорожче.
Не бери 8гб, всякими нафігаціями вмить забєш.
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення Chipsuk »

http://megabite.ua/product/planshet-asu ... 16-gb-rb/- Брав на цьому сайті, разом з чихлом і перехідником для флешки, легенько підключаю флешку і все з неї він зчитує!!
Аватар користувача
ck
Повідомлень: 80
З нами з: 19 квітня 2011, 10:25
Ім'я: Сергій
Авто: 33х12,5х15 Пітбуль
Звідки: Львів Leopolis

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення ck »

Я писав, що не підтримує зовнішніх носіїв та мобільного інтернету в стандарті, але,через рут, можна підключати зовнішні носії,однак при цьому стираються дані з планшету, тому це доцільно робити на початку користування планшетом. В Німечині бачив такий планшет з 3 G, можливо і в нас вже є неофіційні.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення robosol »

А вот как вариант Планшет PIPO U1 Pro 16Gb Black
Цена - вообще халява, на борту есть все что надо ( gps, sd, usb-host, 7"ips, 1Gb/16Gb, cam...) , единственный относительный минус - батарея "3500 мАч". Тем не менее в условия автомобильного "комбайна" да и домашнего не так уж и страшно, заявлено время автономной работы - до 7 часов.
PS: хотя стоп, на этом сайте фильтр хреновый, про gps не уверен что есть :(
Asus Google Nexus 7 - классный аппарат, ну вот блин зажали слот для sd-card.
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення sp_grind »

Взял себе недавно этот Lenovo.
Брал именно в машину, для навигации.
Минусы: ТН матрица. На солнце в руках изображение стрёмненькое. В машине проблем нету.

В остальном вроде всё неплохо.
Сразу перепрошил на Фокстрот. Сначала подвисал, потом патчами пофиксал. Мне, как линуксоиду, проблем не доставило.

На счёт связи и инета.
Умеет 2г\3г(т.е. обычная GSM-связь). Умеет звонить. Сначала думал 3г юзать, потом забил - купил ещё один стартовый КС, и заказал безлимит - 30 грн в месяц. Работает удовлетворительно.

Спутники находит быстро, при постоянно включеном андроцике работает дето 4 часа (кстати я не понимаю, как можно использовать озик под андроидом - интерфейс имхо абсолютно не юзабельный). Андроцик - тоже не сказка. Я зашёл в меню и выключил отображение панели с вызовом меню))) Теперь меню я вызвать не могу :lol:

Работает довольно быстро, просто для пробы прогнал несколько 3д-игрушек - не тормозили.

Завтра буду у вас - могу взять на пощупать.
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення sp_grind »

Забыл один важный момент. Этот Леново не поддерживает ОТГ (на 4пда про это прямо написано).
Но есть инфа, что у некоторых всё-таки пашет, если самому паять кабель. Некоторые находили на базаре работающие кабеля. Я не сильно интересовался, ибо оно мне не надо. Для пробы на радиорынке попробовал где-то 5 разных кабелей, безуспешно.
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати планшет

Повідомлення звездочет »

Купив. Разом з доставкою, плівкою, чехлом вийшло більше 200 у.о. На поклейці плівки зекономив - наклеїв сам за якихось пів години. Як для першого разу наклеїв ідеально, без бульбашок і пилинок (крім одної маленької пилинки). Покищо задоволений планшетом повністю. Вже поставив декілька програм, в тому числі Androzic. Появились перші питання.
ck писав:Я писав, що не підтримує зовнішніх носіїв та мобільного інтернету в стандарті, але,через рут, можна підключати зовнішні носії,однак при цьому стираються дані з планшету,
Хтось відкривав root права? Чи варто це взагалі робити? На форумах пишуть, що можуть бути проблеми. Я ще не багато записав на планшет, не жалко буде, коли воно зітреться. Хоча мені мало б вистарчити і вбудованих 16 гб. Точніше 13, решту займає операційна система.
Відповісти