Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення AM »

Звичайно моє ІМХО, але нам це не пробтібне. Є телефони - це якщо між друзями, є телефонна рація - якщо потрібно ширше коло осіб. Безпосередньо радіо звязок думаю жити буде, тільки якщо надовго впаде стільниковий звязок.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення robosol »

Власне користування СБшкою трошки відрізняється від стільникового звязку. Про те треба це нам чи ні - я би не був такий категоричний у таких заявах. Сам користуюсь і зокрема для звязку з товаришами, зокрема стосується руху в колонах. Можна розводити холівар на сотню сторінок, але СБ-звязок це всеж таки спосіб комунікації, який має свої переваги зокрема на дорозі.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення s.pal »

СиБишка це як стиль життя, як чат з друзями, то що....
Дуже цікава штука, особливо як що цілий день їздиш, реально цікаво спілкуватись, чути що сталось на дорозі, чи можна об`їхати, де центуріони стоять, тай просто поспілкуватись з чужими людьми особливо коли ти в довгій дорозі.
ІМХО це нам потрібно.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення AM »

Хлопці, ви не зрозуміли.
Радіозвязок в колонні дуже потрібний.
Я про радіостанції в місті. Для нормального використання потрібно
1. щоб звязок покривав ціле місто (де б ти не був, ти чуєш всіх решта учасників, де б вони не були) і
2. щоб було достатньо учасників, які передають корисну інформацію (таким чином канал наповнюється такою інформацією і стає корисним).

Для першого потрібні репітери, які б покривали весь Львів. Для другого - хз, що потрібно.

В нас немає ні першого ні другого. Тому уніфікація частот чи то на СБ, чи то на УКВ в межах м. Львів втрачає зміст. Тобто уніфікувати ти їх можеш, але все одно будеш їздити цілий день, і може 1-2 рази за день почуєш, як матюкаються дальнобої. Про те, щоб почути корисну інформацію від іншого учасника, такого ж як ти - тут взагалі рідкість.

Тобто де-юре, уніфікувати можна, де-факто - фікція.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення robosol »

не згідний. радіо - засіб спілкування. якщо наперед нема домовленості по каналу, і всі сидять на різних частотах - тоді з ким спілкуватися? коли є один канал про який всі знають то легше звязатися. по друге, якщо всі сидять і тільки слухають, то про яку інформацію може йти мова? користуйтесь, говоріть в ефір тоді буде це все працювати. декілька раз була ситуація коли я передавав в ефір про проблеми на якісь вулиці (наприклад сталося дтп і рух ускладнено) і у відповідь чув "спасибі".
під лежачий камінь...
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення pilgrim »

а я согласен с АМом ... если бы была необходимость реальная то люди бы обчались ... тем паче про 15ый канал СВ рации все и так знают ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення robosol »

ніхто нікого не заставляє користуватися. не потрібно, не користуйтесь. але ті хто користуються хочуть бути в одному каналі. тому потрібно це чи ні думаю варто вирішувати особисто. а ті кому потрібно/цікаво/корисно мають значти які налаштування радіо для того щоб почути один одного. не всі знають про 15й, знають що там дальнобій і все, і скачуть то 13й то 19й то 20й.
тому припиняйте холівар, як дуже треба створіть собі тему "чи потрібний клубу сб-звязок". :)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Авторадіо Канал Львів 434.675 (65 Канал LPD)

Повідомлення s.pal »

robosol писав:ніхто нікого не заставляє користуватися. не потрібно, не користуйтесь. але ті хто користуються хочуть бути в одному каналі. тому потрібно це чи ні думаю варто вирішувати особисто. а ті кому потрібно/цікаво/корисно мають значти які налаштування радіо для того щоб почути один одного. не всі знають про 15й, знають що там дальнобій і все, і скачуть то 13й то 19й то 20й.
тому припиняйте холівар, як дуже треба створіть собі тему "чи потрібний клубу сб-звязок". :)
ДА!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти