Хто як кріпить ноут в машині?

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення max »

Хочу спробувати навігацію з ноута. Треба якось його закріпити - так шоб штурман міг користуватись і одночасно шоб це все не заважало штурману виходити\заходити в машину (ну і мені передачі переключати). Ну і шоб то кріплення витримувало тряски бездоріжжя. Ноут невеличкий, типу еее.

Хто чим користується? Де мож купити чи може самому заколхозити?

Ше хочу відмітити шо мені б не хотілося за кріплення платити 100-200 доларів.
Шось схоже могло б підійти: http://www.ts.ru/ch.html.
BobeG
Повідомлень: 159
З нами з: 19 вересня 2006, 11:54
Ім'я: Петро
Авто: UAZ 31512x
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення BobeG »

Для початку ноут має бути захищений, інакше він довго не проживе.
Кріплення можна зробити самому використавши поворотний кроннштейн для панелей, телевізорів,моніторів яких в продажі зара повно.
Але вле впирається в точку кріплення в машині , погано уявляю як кріпити до пластикової панелі , хібашо шукати під нею якісь точки кріплення до кузову і пидсилювати пластиною. Тещо на фото я так розумію кріпиться до підлоги, теж варіат , шарніри можна зробити прості з меншою ступінню вільності, в тому шо на фото напевно шарові зєднання.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення pilgrim »

BobeG писав:Для початку ноут має бути захищений, інакше він довго не проживе.
Да ладно ))) не у всех УАЗеги и соответственно не все топят свои машины по крышу ))) а в обычном жыпе ЕЕЕ PC может быть поживучее чем защищенный ноут из-за того что в более дешевых моделях ЕЕЕ исползуют флешку вместо харда и ей пофиг на тряску ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
BobeG
Повідомлень: 159
З нами з: 19 вересня 2006, 11:54
Ім'я: Петро
Авто: UAZ 31512x
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення BobeG »

якшо це простий ноут , то внього від вібрації може кріплення екрану не витримати , хібашо робити кронштейн так шоб підпирав ззаді екран
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення max »

Ну ноут який вже є, головне дешевий, та й ми не купаєм машину, + це 10 дюймів ноут, тому екран в нього легенький і досить цільний - не повинно розтрісти.

Так, переважно готові рішення мають кріплення до підлоги: або окремо на саморізах, або до лівого болта\шпильки на яку кріпиться сидіння (це мені більше подобається). Шарнірів мені скажених не потрібно, мож навіть взагалі без шарнірів. Головне шоб зручно, надійно і акуратно. Про тілівізори - цікаво, треба буде полазити по магазинам. Ну і якшо вже робити - то я б зробив шоб мож було планшет там поставити.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення Volodymyr »

Краще планшет, вони набагато живучіши. І не обов'язково захищені, якщо дійсно не уаз під затоплення. Головне моноблок з флеш диском. Тоді вібрація не так вбиває.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення max »

Та, найкраще напевно таблєтка на ссд. Але то згодом, зараз хочу спробувати хоч шось на повноцінній вінді, тому треба якось закріпити ноут шоб було зручно юзати.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення s.pal »

pilgrim писав:
BobeG писав:Для початку ноут має бути захищений, інакше він довго не проживе.
Да ладно ))) не у всех УАЗеги и соответственно не все топят свои машины по крышу ))) а в обычном жыпе ЕЕЕ PC может быть поживучее чем защищенный ноут из-за того что в более дешевых моделях ЕЕЕ исползуют флешку вместо харда и ей пофиг на тряску ...
100 пудов!
Спросите у Мыколаевича где был его нетбук, что он видел и как он им пользуется.
А крепление он сделал в панеле приборов как шахту на мафон а на ней полку оклеенную ну скжем ковролином или й тканю точноне знаю, все держится и очень удобно фунциклирует.
Нетбук для некоторых людей лучше чем планшет, таблетка, потому, что пальцетык не всегда удобен.
Все ИМХО.
Макс у тя есть ручка для пасажира, на нее и повешай уголок полку с упором нижним в панель приборов, парочку липучек с кросов и все в поряде
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення автобат »

О! Не зважаючи на висловлювання багатьох знатоків, Макс, я теж вирішів п"ятак упхати. Вебаште. Асус, який в мене живе вдома и на роботі, кочуе зі мноу вже три чи штири роки(бодай не пам"ятаю). Не хочу нікого ображати, але йому, здаеться, не пофіг тільки, якщо б я його в паровозну топку запхав і то не факт, бо не пробівав. Один тіко раз вирішів протерти клаву мокрою трапочкою, після цього її ж і поміняв і усе. Якщо звертав увагу, я зробив йому полочку. Є ще простий варіант: купляеш в Практикері полосу з липучкою. Там є таке типа папка і мамка. Одну полоску наклеюеш на торпеду, другу на ноут. У Тараса Сотника так їздив довгий час. Якщо хтось скаже, що це фігня-не вір
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення max »

автобат писав:Один тіко раз вирішів протерти клаву мокрою трапочкою, після цього її ж і поміняв і усе.
Тряпочку :). Та, еее проектували в челябінску то факт.


Ясно. Щиро дєкую за всьо шо відписали. Видно готовими рішеннями ніхто не користується (шо і треба було довезти). Ок, теж тоді займусь рукоділлям.
Буду робив кусок гнутої трубки до кріплення основи крісла (там великий надійний болт - буде тримав), а далі поличку на шарнірі (шоб і ноут і планшет мож було чіпати) і уже до тої полички мож тими ліпучками шо продаються в практікері ліпити пристрої. На торпеду не виходить приліпити, бо там акурат еірбег, і якшо він стрілить ...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення s.pal »

max писав:
автобат писав:Один тіко раз вирішів протерти клаву мокрою трапочкою, після цього її ж і поміняв і усе.
Тряпочку :). Та, еее проектували в челябінску то факт.


Ясно. Щиро дєкую за всьо шо відписали. Видно готовими рішеннями ніхто не користується (шо і треба було довезти). Ок, теж тоді займусь рукоділлям.
Буду робив кусок гнутої трубки до кріплення основи крісла (там великий надійний болт - буде тримав), а далі поличку на шарнірі (шоб і ноут і планшет мож було чіпати) і уже до тої полички мож тими ліпучками шо продаються в практікері ліпити пристрої. На торпеду не виходить приліпити, бо там акурат еірбег, і якшо він стрілить ...
ЯКШО ВІН СТРІЛИТЬ ТО ТОБІ БЕ ПОХЕРУ ВСЕ РЕШТА, краще щоб не стрілив.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення max »

Ну є різниця чим по морді получити, чи круглим шаріком, чи квадратним ноутом ... Ну а так да - краще шоб не стрілив.
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення khoma »

BobeG
Повідомлень: 159
З нами з: 19 вересня 2006, 11:54
Ім'я: Петро
Авто: UAZ 31512x
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення BobeG »

Зображення

Судячи з площі і одної точки кріплення і плечей , воно має добре хитатися, трястися , і сладається така враження шо то дуже хлипка констукція .
чи під часу руху штурман то все підпирає ногами , колінами ?
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Хто як кріпить ноут в машині?

Повідомлення max »

Доречі не заважає штурману виходити\заходити?
Відповісти