Вибір GPS

Рації УКВ та СВ, GPS, навігатори, картографія, інвертори
Відповісти
pipedream
Повідомлень: 25
З нами з: 05 березня 2010, 09:56

Вибір GPS

Повідомлення pipedream »

Скажіть напове джіпери,
який GPS найбільш джиперський? І чим керуватися в виборі
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Вибір GPS

Повідомлення Volodymyr »

Надійність і зручність. Щоб потім не паритись кожен раз з ним не знаючи ні як в нього залити треки/точки ні як з нього їх злити. Практично всі останні моделі мають нормальний чіп що дає пристойну точність. Бери Garmin - не прогадаєш.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Вибір GPS

Повідомлення AM »

Маю на лептопі Озіка + блютус ресівер Holux M-1000B. Крім того той самий ресівер підключаю до смартфона Нокіа (програма SmartcomGPS - працює з озіковськими картами, точками, треками). Задоволений як слон - надійно, просто і дешево (ресівер 500 грн.). В поєднанні смарт-ресівер зручно також ходити по горах бо батарея і телефона і ресівера тримає не менше 1 доби, і ваги додаткової з собою не несеш. Єдине - для серйозного болота бажано купити захищений ноут (хоч я вже з цим проїхав і на Горганах і на Карпатському Кордоні і без проблем). Можна також на смарт поставити інші GPS навігаційні проги, які працюють із звичайним картами автомобільних доріг, але мені поки що не дуже треба то і не дуже шукав.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Вибір GPS

Повідомлення Denon »

AM_ufu писав:Маю на лептопі Озіка + блютус ресівер Holux M-1000B. Крім того той самий ресівер підключаю до смартфона Нокіа (програма SmartcomGPS - працює з озіковськими картами, точками, треками). Задоволений як слон - надійно, просто і дешево (ресівер 500 грн.). В поєднанні смарт-ресівер зручно також ходити по горах бо батарея і телефона і ресівера тримає не менше 1 доби, і ваги додаткової з собою не несеш. Єдине - для серйозного болота бажано купити захищений ноут (хоч я вже з цим проїхав і на Горганах і на Карпатському Кордоні і без проблем). Можна також на смарт поставити інші GPS навігаційні проги, які працюють із звичайним картами автомобільних доріг, але мені поки що не дуже треба то і не дуже шукав.
У тебе GPS приймач у смартфоні?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Вибір GPS

Повідомлення AM »

та ні. Кажу ж блютус ресівер Holux M-1000B. http://www.gpsplaneta.com/gps-bluetooth ... 1000b.html. Розмір як сірникова коробка. Нормально працює в кишені куртки, між сідушками тощо.
Відповісти