ІІ етап Кубку Львова з Тріалу 16.06.13

Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ІІ етап Кубку Львова з Тріалу 16.06.13

Повідомлення TANKist »

Undefeated писав:
AM писав:........... Памятайте ми всі тут на форумі зібрались заради Вас.
Андрію, міг просто послати!!! :mrgreen:
І ще скажу, складається враження, що таке відношення всіх членів клубу до "неугодних" дописувачів цього форуму!

+++++++++++
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: ІІ етап Кубку Львова з Тріалу 16.06.13

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Послухайте, я нісловом не обговорював організацію та проведення етапу, так як не був присутнім.
Я хотів сказати про відношення до дописувачів і реагування на критику. І в кінці кінців це моє суб'єктивне висловлювання яке вилилося в результаті перегляду та аналізу форуму, я нікого не схиляю до моєї крапки зору.
Сонця всім!...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ІІ етап Кубку Львова з Тріалу 16.06.13

Повідомлення AM »

Undefeated писав:
AM писав:........... Памятайте ми всі тут на форумі зібрались заради Вас.
Андрію, міг просто послати!!! :mrgreen:
))
Undefeated писав:І ще скажу, складається враження, що таке відношення всіх членів клубу до "неугодних" дописувачів цього форуму!
Да ладна... Ти знаєш моє відношення до фау (я про це неодноразово говорив і писав). Але я себе не відношу до неугодних. І я не ставлю своє відношення до клубу в залежність від мого відношення до фау. Мені подобається моє хобі, і в клубі я можу знайти людей, які це хобі поділяють. А фау чи не фау - це питання не вирішальне для мене.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ІІ етап Кубку Львова з Тріалу 16.06.13

Повідомлення AM »

Undefeated писав:Послухайте, я нісловом не обговорював організацію та проведення етапу, так як не був присутнім.
Я хотів сказати про відношення до дописувачів і реагування на критику. І в кінці кінців це моє суб'єктивне висловлювання яке вилилося в результаті перегляду та аналізу форуму, я нікого не схиляю до моєї крапки зору.
Та блін, Ігорко... 5 сторінок ми обговорюємо одне і те саме.
Всі ми знаємо, що Володя в нормальному варіанті не є відповідальним за проведення тріалів. Чому сталось що він став відповідальним - не знаю, та і не так важливо. Дуже правильно написав Мушкетер, і воно все в реальності так і було. Коли мені в пятницю сказали, що треба зареєструвати проведення змагань в місцьк раді і крім того бажано допомогти з організацією, я цього не сподівався, і на пятницю мав дещо інші плани. Однак кинув їх і пішов реєструвати бо треба. Нажаль з самим проведенням і прокладкою не міг ніяк, тому все взвалилось на Володю. А тут його уже 5 сторінок склоняють який він козел, і все що він зробив - понуре лайно. А я не думаю, що він козел, і немає чого з робити з окремих випадків такі висновки. Якщо і були якісь косяки - так він і не віднєкувався - якісь проблеми були. Так, що ж тепер 5 сторінок трусити про одне і теж. Вон люди були, яким сподобалось, і задоволення отримали.
А те що траса була заскладна (наскільки я зрозумів) - так вона і повинна бути складна, це ж тріал. І більше того, як для тріалу - вона імхо навіть запроста. І більше подібна до джип спрінта. На тріалі (знову ж імхо) машина має важко проходити трасу, а тут переважна більшість траси проліталась (наскільки я суджу по відео). Але у звязку із відсутністю у нас тріальних машин робимо щось до цього подібне.
На закінчення скажу словами із Біблії - хто з вас без гріха - хай перший кине камінь. А якщо ми теж деколи допускали помилки, давайте і інших розуміти.
Но то, что он не стал провальным - это заслуга организатора.
+1
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ІІ етап Кубку Львова з Тріалу 16.06.13

Повідомлення TANKist »

(Цитата з поеми АМ,) Нажаль з самим проведенням і прокладкою не міг ніяк, тому все взвалилось на Володю. А тут його уже 5 сторінок склоняють який він козел, і все що він зробив - понуре лайно. А я не думаю, що він козел, і немає чого з робити з окремих випадків такі висновки.

Ну тут тільки ти його так назвав (козел)
Я наприклад на пятьох сторінках не знайшов хто таке про нього писав
І повторяю востанне я не проти Володі
Я критикував його організацію

І вже вспів спалити ваш чудоФАУбілет
:twisted:
І взагалі якшо комусь не подобаеться шо я пишу прошу адмінів мене забанити ;)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ІІ етап Кубку Львова з Тріалу 16.06.13

Повідомлення AM »

Думаю тему в цьому напрямку вичерпано.
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: ІІ етап Кубку Львова з Тріалу 16.06.13

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Згідний!
Сонця всім!...
Закрито