Пропозиція - паркетники.

CUV (Crossover Utility Vehicle), SUV (Sport Utility Vehicle), XUV
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

Пропоную для для збільшення зацікавленності наслення оффроадом, ввести підфорум(або як правильно це має називатись) ПАРКЕТНИКІВ. По перше зростае таким чином популярність КЛУБУ, а по друге збільшуеться кількість учасників і потенційних якто такуть "клієнтів" на перехід на вашку-класичну позашляхову техніку.
Можна проводити змагання і серед них(паркетників) з виїздом цілого КЛУБУ, тобто збільшується кількість можливостей зустрічатись більше і пожарити ковбаски, та наповнити одноразові стаканчики. :D
Це звичайно лірика, але так можна збільшувати можливості КЛУБУ та створити якийсь гарний статутній капітал для нагород і привітань, а також для проведення всіляких благочинніх акцій.
Може трохи сумбурно, але всеж надіюсь зрозуміло.
Для постійних членів клубу, які роблять постійні внески скидочки на проведення всіляких заходів, а новачкам роздрібна ціна.
Зрозуміло, що під словом ціна малось на увазі певна зрозуміла цифра. А в кінці року на сторінці заходи ЗВІТ про проведенні міроприємства та витрати на них, це допоможе прорахоувати можливості клубу на наступний рік.
ИМХО.
З повагою до адміністраціі та одноклубників.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення Katonych »

Справа корисна, факт.

Щоправда, я-б не називав це "паркетниками", бо люди вважають свої паркетники справжніми джипами. Ну і взагалі, під це поняттня попадають не тільки справжні паркетники - кросовери, а й всі ті, в кого серійні машини типу ниви, прадо ітд - на АТ-шці і з неподряпаними боками. Такі люди може і хотіли-б поковбаситись, але коли вони бачать уаз чи тойоту на великих зубастих колесах з пом'ятими крилами і подертим лаком - все, люди думають що оффроад не для них.

Але тут є інша проблемка - потрібен хтось, хто буде цим займатися. Тобто людина, що буде придумувати траси для новачків, цікаві виїзди, зустрічі, піклуватися про наявність простіших трас. S.pal, будеш цим займатись?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

Katonych писав:Справа корисна, факт.

Щоправда, я-б не називав це "паркетниками", бо люди вважають свої паркетники справжніми джипами. Ну і взагалі, під це поняттня попадають не тільки справжні паркетники - кросовери, а й всі ті, в кого серійні машини типу ниви, прадо ітд - на АТ-шці і з неподряпаними боками. Такі люди може і хотіли-б поковбаситись, але коли вони бачать уаз чи тойоту на великих зубастих колесах з пом'ятими крилами і подертим лаком - все, люди думають що оффроад не для них.

Але тут є інша проблемка - потрібен хтось, хто буде цим займатися. Тобто людина, що буде придумувати траси для новачків, цікаві виїзди, зустрічі, піклуватися про наявність простіших трас. S.pal, будеш цим займатись?
Так, я цілком згідний що багато людей вважають свої кросовери потужними позашляховиками, але е багато людей які гоцають на Фрилендерах -1, Ховерах(хоча він тагне на позашляховик), Сузучках , РАВчиках і на всяких різних машинках, і добираються в такі дебрі шо мало місця. Я дивився на на форумі http://www.chinamobil.ru/ як там народ їздить на покатухи і пробуе встановлювати всякі обвіси на свої кохані машинки. Я думаю, що зразу народ не повалить табунами, але вірогідність є і зубастих УАЗів їм хіба показувати, а змагатись вони мають між собою. І потихеньку будуть підростати нові джипери, до речі серед таких людей є чи мало завзятих шибайголовів які просто так не здаються.
Візьмемо до прикладу нашого РОМІКа, він був стрітрейсером і машини опускав до асфальту, а потім пересів на КІАшку і почав піднімати машину, а завзятий такий шо мало місця.

На рахунок займатись, сам по ки що без Коня і являюсь штурманом в РОМІКа, а всеж думаю що раз другий тему протягнути і там з`явиться людина яка навіть не захоче віддати цю посаду другому.
ИМХО,
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

Пропоную зробити, як наприклад пыдфорум Квадроцикли і так само зробити підфорум Паркетники. Думаю що колі люди сторонні будуть заходити на сайт побачивши такий підфорум обовьязково там зупиняться, почитають і приеднаються до руху.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення іллі4 »

Katonych писав:

Щоправда, я-б не називав це "паркетниками", бо люди вважають свої паркетники справжніми джипами.
я теж за кросовери..ще вважаю, шо якшо для них створювати певні змагання, то це буде проміжною сходинкою до справжнього джипа..
active-style.com.ua
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення AM »

Теж думаю що тема цікава і можна просувати. Згідний що слово "паркетник" звучить дещо зневажливо :D так що краще вжити в назві підфоруму слово "кросовер". Навіть готовий був би спробувати взятись до організації 1-2 заходів (щоб спробувати, не впевнений що вийде добре :) ) але не маю досвіду в справі організації таких заходів. Крім того катаюсь недавно, тому мало знаю ландафт нашої області і всякі "злачні" місця. Тому як я сказав - взятись може і не проти, але із підтримкою більш досвідчених камрадів-одноклубників.
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення Katonych »

Це вже краще.

Можно об'єднати разом дві справи - "кросовери" і "початківців", відкрити для них окремий "дитячий садочок" :). Теоретичну сторону, тобто відповідати на питання початківців ітд - я, наприклад, можу і буду. Якщо AM_ufu має бажання і можливість зайнятись організацією одного-двох виїздів, то я думаю хтось з одноклубників допоможе. Volodymyr, наприклад, точно може розповісти що і як, плюс чудово знає ландшафт. І tad100 чудово знає "злачні" місця, всілякі цікаві і гарні села ітд.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

Я думаю, чоловік справиться з задачою, а потім і засмакує така справа.
Хлопці думаю допоможуть, тай інші знають багато всіляких мальовничих місць.
Приміром той самий "грязьовий вулкан".....
Для початку можна і по кар`єру пошоркатись.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення AM »

Ну що ж, тоді дай Бог в суботу зустрінемось, і обговоримо.
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення Oleg »

Знаєте хлопці я теж думав що мій крос пройде всюди поки в болоті не втопив.
А потім вирішив купити бобіка і зробити з нього те що хочу. Ця тема є дуже потрібної для таких як я.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення іллі4 »

Oleg писав:Знаєте хлопці я теж думав що мій крос пройде всюди поки в болоті не втопив.
А потім вирішив купити бобіка і зробити з нього те що хочу. Ця тема є дуже потрібної для таких як я.
вот!!! ця тема повинна помогти людям пересісти на БОБІКА, не втоплюючи кроса в болоті!!!
active-style.com.ua
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

іллі4 писав: вот!!! ця тема повинна помогти людям пересісти на БОБІКА, не втоплюючи кроса в болоті!!!
А бо докупити до кроса БОБІК якщо є така можливість.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення Oleg »

Хлопці з вами цілком згідний. І готовий підтримати.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення tad100 »

Ну может отдельная ветка это и хорошо, но сдаётся мне, что там будет пусто. А приглашать людей на покататься - стоит. Все помнят 3-е место Вольво ХС 60 зимой. Паркетник, кросовер. В ориентировании у нас больше ориентирования, нежели трофи. Так что любой желающий может ехать, даже на недоприводе. просто не ездить "короткой дорогой" (С Сашко), а голову включать.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

tad100 писав:Ну может отдельная ветка это и хорошо, но сдаётся мне, что там будет пусто. А приглашать людей на покататься - стоит. Все помнят 3-е место Вольво ХС 60 зимой. Паркетник, кросовер. В ориентировании у нас больше ориентирования, нежели трофи. Так что любой желающий может ехать, даже на недоприводе. просто не ездить "короткой дорогой" (С Сашко), а голову включать.
Ветку всегда удалить можно и людей пригласить стоит, а там глядиш и ветка заполнится или переростет во что то большее.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти