Пропозиція - паркетники.

CUV (Crossover Utility Vehicle), SUV (Sport Utility Vehicle), XUV
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення Volodymyr »

Тема початково була мертва. Паркетник він не оффроад.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення AM »

Володь, нє тарапіська ;) . Я наприклад знаю 2х чуваків на кросах (Аутлендер ХЛ та Хюндай Сантафе), які б не проти взяти участь в змаганнях, за умови що збережуть машинку. Один із них навіть їздив зі мною по кількох точках з останнього орієнтування (капличка на скелі, бруківка в лісі; правда на нафтопровід не поліз - обірвав би бампера :) ). Пацану мегасподобалось.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення Volodymyr »

Ну і де вони ці пацани були на 2-му етапі?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення AM »

не повіриш, але хотіли приїхати. Один хотів сильно, і навіть готовий був приїхати з Тернополя. Але по поважній причині приїхати не зміг (причина дійсно була поважно). Другий правда ввагався, і вкінці відмовився, але поїхав потім зі мною по тих точках (звичайно що самі прості але його захопило). Так що не треба опускати руки і говорити з власниками кросоверів, а ще було б можливо прікольно біг борд (але дорого) або хоча б створити теми на форумах оутлендерів, сантафе, туксон тощо про новий етап кубку львова.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення Volodymyr »

Нам лі на 35 катках руки опускати :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення AM »

:)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення AM »

Ну що, пора б я думаю по трохи підписувати кросоверів на наше наступне орієнтування. Якщо буде для них категорія я б уже із тими двома колєгами гворив, хай люди планують.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

AM_ufu писав:Ну що, пора б я думаю по трохи підписувати кросоверів на наше наступне орієнтування. Якщо буде для них категорія я б уже із тими двома колєгами гворив, хай люди планують.
Я можу на Мазда клубах виложити інфу.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

Инфу выложил.
Ежели че не так, могу все подрехтоваль.
http://www.mazda-club.com.ua/forum/inde ... c=16789586
http://mazdaclub.org/forum/showthread.p ... post140610
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
dimidrolum
Повідомлень: 50
З нами з: 19 вересня 2010, 10:07
Ім'я: Ivan
Авто: Hyundai Tucson 2.0 4WD
Звідки: Lviv

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення dimidrolum »

Усім доброго дня. Я не дуже розібрався де на форумі можна представитись тому буду так. Люблю місити болото по полях і відкритих місцевостях на аматорському рівні бо немаю опиту і партнерів щоб поганяти. Досвід не дуже великий, тіки пару раз посадив машинку трохи дріфтував в болоті і маю трохи поняття як їздити по коліях після тракторів. Хотів би цього тижня покататись десь недалеко від Львова але нема з ким і був би дуже навіть радий виїхати на болото класу "Чайник" і отримати якісь корисні поради від вас. Ось мій номер: 0934621340 Іван. Буду дуже вдячний тому хто відгукнеться на моє пропозицію
Нас невозможно сбить с пути - нам
пофигу куда идти
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення AM »

Покататись можна. Але на цей тиждень не відомо чи получиться бо багато збираються на Горгани. От на наступний більш реально. Треба придумати куди, так щоб відповідно до класу машини. Яка в тебе гума?
Якщо цікаво я б радив поїхати подивитись на Горган трофі. Буде цікаво навіть подивитись, а при бажанні зможеш проїхатись по кількох помірних точках. На місці розпитаєш куди ватрує їхати куди ні (і чи вартує взагалі). Але те, що буде цікаво - однозначно.
dimidrolum
Повідомлень: 50
З нами з: 19 вересня 2010, 10:07
Ім'я: Ivan
Авто: Hyundai Tucson 2.0 4WD
Звідки: Lviv

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення dimidrolum »

Проблема в тому що з часом зовсім покищо напряг і хватає ну максимум на пару годин виїхати за Львів і то раз на місяць. Поїздки по бездоріжжю виходять спонтанно, тобто катаюсь між областями і як бачу гарне поле то ниряю туда. Вчора вертався з Луцька і 10км перед Львовом вирішив корів у відкритому полі поганяти, деякі люди навіть на трасі приторможували щоб подивитись на божевільний тушкан що дріфтуючи приймає грязьові ванни, а один навіть зїхав з дороги і виліз з свого жигуля щоб на це подивитись. Гума у мене заводська бріджі на 50% сходжена, а із доводки тіки повноцінний металевий захист мотора. В клуб хочу вступити не через туксон, а для того щоб підготувати собі свого увазіка чи ниву на проф рівні (це плани на майбутнє) Покищо це моя маленька мрія, яку обовязково втілю в життя. Хочу покищо хоча б в інеті зрозуміти що це таке. А ваш клуб обовязково відрекомендую на нашому туксон форумі.
Нас невозможно сбить с пути - нам
пофигу куда идти
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення Volodymyr »

Один з засновників клубу має тушкана. Думаю тобі буде цікаво з ним поспілкуватися.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення автобат »

(текст читати після включення тумблера "гумор").
Це прикольно, що наші р яди ширяться. Веселіше жити, коли знаеш, що всіх не переведуть. Але одна порада - не дуже прислуховуйтесь до тих, хто погодиться проїхатись на аматорському рівні напиклад УАЗом або тим ж самим підготовленим Паджериком. Втоплять, зарази, Тушкана і будуть тішитись, споглядаючи на дах, торчащий з під хвиль Полтви або Дністра. Це ж хорі люди, міра в них відсутня..., як, схоже і в Вас, раз ви вже тут.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пропозиція - паркетники.

Повідомлення s.pal »

автобат писав:(текст читати після включення тумблера "гумор").
Це прикольно, що наші р яди ширяться. Веселіше жити, коли знаеш, що всіх не переведуть. Але одна порада - не дуже прислуховуйтесь до тих, хто погодиться проїхатись на аматорському рівні напиклад УАЗом або тим ж самим підготовленим Паджериком. Втоплять, зарази, Тушкана і будуть тішитись, споглядаючи на дах, торчащий з під хвиль Полтви або Дністра. Це ж хорі люди, міра в них відсутня..., як, схоже і в Вас, раз ви вже тут.
Зображення
Дружище ты как всегда в ударе!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти