І етап серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Закрито
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

І етап серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення s.pal »

Дорогі ДРУЗІ, учасники змагань, вболівальники!

Позашляховий клуб «Львів 4х4» при підтримці Жовкоівської РДА та компаній FREE WAY SHOP , НАШ ДАХ, ГРАН ДИЗАЙН, ЛеоКотел, ПП РОМА, іформаційній підтримці AUTO.RIA та підтримці страхової компанії ДНІСТЕР проводить I етап з трофі рейдів "Кубок Львова 2017"- "ЖОВКВА ТРОФІ".
Відбудуться ці змагання 1-2 квітня на теренах мальовничого Жовківського р-ну Львівської області .

Реєстрація
Обговорення
Офіційна інформація заходу знаходиться за посиланням: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017»

Шановні учасники!
Проживання та харчування за рахунок спонсорів!
Ніч з 01.04.2017 на 02.04.2017 для 2(двох) членів екіпажу!
Вболівальники, овочі, фрукти за свій рахунок.
Хто захоче приїхати завчасно, можна буде забронювати місця.


Проживання: Готель Акварель
вулиця Вокзальна, 14a, Жовква, Львівська область, 80300
hotel-akvarel.com.ua
097 311 7311

Прошу реєструватись, щоб розуміти скільки номерів забронювати.

Заброновано 40 місць, як що буде більше народу то треба буде дозамовити і готоель і вечерю.

Не стидайтесь!
Щоб потім ми не стояли і не кліпали очима!

31.02.2017 Відкриття приймання заявок
31.03.2017 Закінчення приймання заявок
01.04.2017 06:00 Відкриття штабу змагань
06:15 - 07:15 Реєстрація учасників, адміністративна перевірка, технічний та медичний контроль
07:45 - 08:00 Публікація списку допущених учасників та стартової відомості, брифінг, інструктаж з безпеки.
08:00 - 09:00 Старт СД1 (навігаційної)
20:00 - 21:00 Фініш СД1 (навігаційної)
21:30 Поселення
22:00 Вечеря
02.04.2017 11:00 Старт СД2 (лінійної)
14:00 Фініш СД2 (лінійної)
15:00 Публікація попередньої класифікації (результатів) змагань
15:30 Публікація офіційної остаточної класифікації (результатів) змагань
16:00 Церемонія нагородження. Закриття змагань

Зображення

Жовква
N 50°3.332', E 23°58.236'

Жовква - невеличке ренесансне містечко біля Львова, колишня резиденція короля Речі Посполитої Яна Собеського III. Якуб Собеський, його батько, як і багато інших польських дворян, похований тут у костьолі Святого Лаврентія, тому в місто приїжджає досить багато польских туристів. Під час нашого візиту також був польський автобус. Уся центральна частина міста має статус історико-культурного заповідника державного значення.
Жовква дуже зручна для туристів - усі архітектурні пам'ятки, а їх досить багато, розташовані навколо Вічевого майдану. В центрі уваги, звичайно, ренесансний замок, побудований у 1594-1606 роках Станіславом Жолкевським, він же і заснував Жовкву. Замок зберігся практично повністю, але 75% його знаходиться у стані запустіння. Лише фронтальне крило відреставровано та служить візитною карткою міста. Інші частини на даний момент на реконструкції, але проходить вона досить повільно і, як це зазвичай буває, зі скандалами. Всередині є музей.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
За замком Жолкевський і його дружина розбили сад і організували звіринець із зубрами, оленями, сарнами та іншими тваринами. Але нічого з цього не збереглося. Парк є, в напівзапущеному стані, але хоча б назва "Звіринець" збереглася.

Жолкевський загинув у 1620 році в битві з турками на території Румунії, а його син Іван потрапив у полон. Голову Станіслава турки возили по країні як військовий трофей і вимагали викуп у три мільйони злотих за повернення обох на батьківщину. В той час на такі гроші можна було побудувати декілька міст рівня Жовкви. Щоб зібрати таку суму, у Жовкві навіть відкрили монетний двір і почали карбувати гроші. Необхідну суму таки зібрали, однак син помер через кілька років після повернення.

Після смерті Жолкевського замок переходив до його дружини Регіни, дочки Софії і, нарешті, до внучки Теофіли, матері короля Яна Собеського III. Зробивши замок своєю резиденцією, король істотно відреставрував його наприкінці 17 століття. Та й усе місто в той час виглядало дуже колоритно.
Зображення
Це були часи розквіту, коли в місті знаходилося 5 монастирів, розвивалося книгодрукування, працювали школи живопису й різьбярів по дереву, єврейський культурний центр. Синагога, що розташована в місті, унікальна. Вона названа на честь християнина Собеського, який і посприяв її будівництву. Нечасто таке зустрінеш, якщо взагалі можна зустріти. Синагога була спалена німцями під час війни, але сама будівля залишилася й зараз у ній проходить реконструкція (звичайно, дууууууже повільно).

Вся міська забудова велася строго за європейським принципом, а не так, як роблять зараз у Ялті :) Від стін залишилося небагато, але вони є на Вічевому майдані, де добре збереглися дві брами та велика Оборонна вежа.

Глинську браму в 1964 році розвалили військові, просто тому, що в них не проходила військова техніка. Так що нинішні ворота - це реконструкція за старими кресленнями.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
У 1648 році військо Богдана Хмельницького підійшло до замку, проте після отримання викупу не стало атакувати. До речі, є така думка, що великий гетьман народився саме тут. Грунтується вона на тому, що його батько Михайло служив у Станіслава Жолкевського.

У 1655 році козаки все ж захопили й розграбували місто. Під час Північної війни (1706-1707) у замку розмістив свою резиденцію Петро I для підготовки до війни зі шведами. Тут же він приймав гетьмана Івана Мазепу. В радянські часи в замку жили цивільні та військові, так тривало аж до початку 21 століття.

Навколо площі ви знайдете багато інших цікавих об'єктів:

Міська ратуша 1932 року. Її попередниця стояла посеред площі, але була розібрана у 1832 році.
Зображення
Зображення
Монастир Різдва Христового (17-20 століття)
Зображення
Костел Святого Лаврентія (1606-1618). Саме тут покоїться прах Жолкевського, його дружини Регіни та їхніх дітей, а також родина короля Яна Собеського III. Всередині знаходяться унікальні скульптури Жолкевського, його сина Івана, дочки Софії та дружини Регіни, виконані з мармуру. Голова, викуплена у турків, замурована в стіні. Ще один цікавий експонат - плита, на якій вибиті назви міст, завойованих поляками, серед них є навіть Москва, Псков і Смоленськ. Тут же і герб Собеського, дорогоцінні камені з якого розікрали в радянські часи.

Біля костелу лежать великі камені. Це все, що збереглося від пам'ятника Собеському. В 1961 році Микита Хрущов проїжджав через місто і, дізнавшись, кому цей пам'ятник, наказав його розібрати.
Зображення
Зображення
Колишній Домініканський монастир, тепер тут храм
Зображення
Храм святого великомученика Йосафата
Зображення
Крім основних пам'яток, зверніть увагу на аркади. Їх тут вистачає і я б сказав, що це дуже незвично для міста такого розміру. Не Генуя або Болонья, звичайно, але дивіться самі.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
В одному з цих будинків у 1931 році народився Любомир Романків, майбутній винахідник, один з 10 вчених, внесених до зали національної слави США (разом зі Стівом Джобсом). Він переїхав до США й закінчив Массачусетський технологічний інститут, після чого досі (2013) працює в корпорації IBM. Автор і співавтор 65 патентів, завдяки його винаходу магніторезистивних головок для запису інформації IBM зуміли створити жорсткий диск.
Зображення
Синагога.
Зображення
Зображення
Зображення
https://www.youtube.com/watch?v=kWMGRpkthPQ

Фотографії: ©Yuriy Buriak
Інформація чесно стирена тут:http://www.pizzatravel.com.ua/ukr/Ukraina/2/zhovkva

БАЖАЄМО ВДАЛОГО ЗМАГАЛЬНОГО РОКУ!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення Roman »

Без ФАУ? :D
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Так. На сайті висить протокол зборів Клубу. Подивимось на ті десяки учасників котрі 4 роки казали що ми приїдемо до вас якщо буде без ФАУ ;)

Страховка на місці залишається або наявність річного полісу від підвищених ризиків. Мед довідки не треба, але медогляд на місці буде.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення myshketer »

Там в протоколе с датами 4 этапа ошибка?

3 етап — КЛ 30 вересня-01 жовтня; 4 етап — 04-05 вересня 2017.
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення ZUB »

Volodymyr писав:Так. На сайті висить протокол зборів Клубу. Подивимось на ті десяки учасників котрі 4 роки казали що ми приїдемо до вас якщо буде без ФАУ ;)

Страховка на місці залишається або наявність річного полісу від підвищених ризиків. Мед довідки не треба, але медогляд на місці буде.
Ти думаєш люди 4 роки чикали поки вам дойте, Шо фао ге, а тепер приїдуть!!!!
Сумніваюсь, за той час багато помінялось!!!
З рештою побачим , я за масовку так цікавіше коли в класі є 10 і більше екіпажів!!!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

ZUB писав:З рештою побачим , я за масовку так цікавіше коли в класі є 10 і більше екіпажів!!!
Багато таких змагань в Україні?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
газета
Повідомлень: 111
З нами з: 23 квітня 2014, 10:26
Ім'я: вадим
Авто: TLC80
Звідки: кам'янець-подільський

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення газета »

скільки членів у екіпажі?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

газета писав:скільки членів у екіпажі?
Спорт: 2.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення автобат »

У екіпажі може бути один член і одна не член, а бувають дві нечлен . подумую над пошуком другого пілота. Може цього року повожуся троха. Без ФАУ, все ж таки. Тре Зубам доказати, що ми були просто в пастці
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення ZUB »

Два питання
1. Де буде? І який формат???
2. Чи буде ночівка і вечеря???
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення s.pal »

ZUB писав:Два питання
1. Де буде? І який формат???
2. Чи буде ночівка і вечеря???
І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення
Повідомлення s.pal » 03 лютого 2017, 12:06

Дорогі учасники змагань цім оголошенням починаємо роботу по проведенню Кубку Львова 2017 з трофі рейдів.
Команда організаторів вже працює над організацією всіх етапів.
Тому побажаємо вдалого змагального року спортсменам, та щоб все вдалось організаторам.

По надходдженню інформації будемо викладати на офіційній сторінці змагання.

Лист ще не підписаний, тому твердо заявити не можемо, як буде підписано лист буде інформація.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення max »

автобат писав:подумую над пошуком другого пілота.
я тут якшошо :)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення s.pal »

Лист підписаний Жовківською РДА, перший етап відбудеться на території Жовківського району.
Робота по проведеню I-го етапу Кубка Львава 2017 почалася.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Vyshkvarok
Повідомлень: 2
З нами з: 17 лютого 2017, 13:13
Ім'я: Maksym
Авто: KIA Sportage
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення Vyshkvarok »

Доброго дня всім, підкажіть, а де можна знайти інформацію для тих, хто хоче приїхати просто повитріщатися на змагання?
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» - 1-2 квітня 2017 - Обговорення

Повідомлення robosol »

Vyshkvarok писав:Доброго дня всім, підкажіть, а де можна знайти інформацію для тих, хто хоче приїхати просто повитріщатися на змагання?
основна офіційна інформація заходу знаходиться за посиланням: І етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017»
Закрито