IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення Volodymyr »

Рорус то реально поруч. А не в цьому ж лісі ;) ну і це порада, а не до виконання.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Фото в студію, то до Андрія.
Сонця всім!...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення s.pal »

БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення Khimik »

Де бачили поруч (а не 100 метрів вбік) - то замальовували, звісно.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення myshketer »

Ха. Приезжаем мы на капешку, поискали, нашли нечеткую надпись, но первая цифра 2 - типа наша. Я стою лебедем, позирую, и тут на РЕАЛЬНО соседнем дереве вижу четкую 217 вроде... Развернулись, перефоткали... :lol:
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення climber »

ОМЕЛЯН писав:Фото в студію, то до Андрія.
ну типу такево, точка 108:
Зображення

потім 109:
Зображення

а потім по джипиесу щось такево надибали і не знати що то таке:
Зображення

в результаті так розстроїлися, що не в той провулок повернули:
Зображення
Зображення
:D
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення Khimik »

І що, реально за номером точки в джіпесі були такі ж номера поруч? (маю на увазі, що якщо точка 212, наприклад, то на 265 збоку явно не варто було звертати увагу...)
"Перша" 109 - моя. "Друга" - явно не той почерк. То десь поряд? Якщо так - дуже дивне співпадіння. Я їхав без минулорічних треків....
А 108 - хіба така оранджова фарба була ще десь?
Сумніваюся, би я поліз в такі тріщаки її малювати...

пс. сумніваюся, що лісники чи мєсні би таким бавилися.
Так само сумніваюся, що учасники би до такого додумалися...
Ще варіанти?
Ні в жисть не повірю, що приїхавши на хароше місце я малюю 112 точку рівно там (ну на пару дерев вбік), де торік вирішив поставити Ігор точку з ТАКИМ ЖЕ номером. Причому не бачивши торішньої....
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення climber »

Khimik писав:І що, реально за номером точки в джіпесі були такі ж номера поруч? (маю на увазі, що якщо точка 212, наприклад, то на 265 збоку явно не варто було звертати увагу...)
"Перша" 109 - моя. "Друга" - явно не той почерк. То десь поряд? Якщо так - дуже дивне співпадіння. Я їхав без минулорічних треків....
А 108 - хіба така оранджова фарба була ще десь?
Сумніваюся, би я поліз в такі тріщаки її малювати...
та ні, помилка була в тому що ми не звернули увагу на номер і не порівняли його до того що шукаєм, до речі то саме було наскільки ми знаєм в Ростика Хоми, але він готувався до д.н., тому йому можна. а от то що ти виправдовуєшся, вказує на почуття провини :) признайся ще де ти не так що зробив і чому не був на змагах?
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення ОМЕЛЯН »

А я казав, а я казав........
Сонця всім!...
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення Khimik »

climber писав:чому не був на змагах?
та от подумав, що то буде неспортивно :lol:

пс. торішніх точок бачив дві - одну тр1 (замалював) і одну туризм - замальовувати не став, бо інша фарба і інший номер... з нулями на початку...
Аватар користувача
yoox
Повідомлень: 51
З нами з: 09 лютого 2007, 13:18
Ім'я: Юля
Авто: Suzuki Vitara та ін.
Звідки: Львів -> Мюнхен

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення yoox »

Сподобалася організація змагань, табір на березі річки, смачна юшка, бейджики у відповідальних осіб, співпраця з міською владою (бо на користь як місту, так і клубу). Спасибі організаторам за змагання, а учасникам за вечірню культурну програму :-) Дуже гарна була точка 217 ТР2, особливо перед нею ванна з (лікувальною?) грязюкою, в яку ми не полізли. А точка ТР3 за тією ванною була цьогорічна, така з чорними гумнами? Вона мені теж сподобалася :-) здалеку.

Пропозиції до покращення. Особисто мене нервує, коли потрібно ходити і про все розпитувати: де проходить реєстрація, як проходить реєстрація, коли техком, чи буде брифінг, у якому порядку старт і т.д. Якби організатори зараз по гарячих слідах записали, з чим найбільше виникало проблем/запитань, можливо наступного разу можна буде їх вирішити з допомогою дошки оголошень, табличок, рупора/дзвінка.

Техком наступного разу проводити по порядку, як стоять машини.

Буду вдячна, якщо в межах одних змагань і однієї групи цифри на всіх точках будуть одного кольору.

Хотілося би більше клубної символіки на машинах. І футболку з Кубку Львова. І наклейку "Я (сердечко) 4х4" з маленьким логотипом клубу, або адресою сайту в куточку.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення s.pal »

По рупору, колоколу, дошцi оголошень слушна думка, вчимось , виправляэмо, дякуэмо за пiдказки.
З Клубню символiкою все просто, мали цiлий чемоЙдан наклейок, деякi(Кубок) создавали, все решта можна було докупити.
По футболкам , думаю в кiнцi року ще можна думати, бо на кожний етап на разi трошки накладно.
Малюнки, логотипи футболок Кубку та сердечок чекаемо на почту Клубу. ;)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
yoox
Повідомлень: 51
З нами з: 09 лютого 2007, 13:18
Ім'я: Юля
Авто: Suzuki Vitara та ін.
Звідки: Львів -> Мюнхен

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення yoox »

s.pal писав: З Клубню символiкою все просто, мали цiлий чемоЙдан наклейок, деякi(Кубок) создавали, все решта можна було докупити. ;)
Я щось навіть не здогадалася запитати. В ідеалі, якщо воно все викладене і продається на окремому столику, але розумію, що для цього потрібна окрема людина, може, за символічну плату або відсоток з продаду хтось знайдеться?

Або, знову ж таки, оголошення: що можна купити, за якою ціною, де і з котрої по котру годину.

Про футболки пропоную перейти в тему з клубною символікою.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення s.pal »

Чекаемо дизайн в клубнiй символiцi.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
afruka
Повідомлень: 52
З нами з: 23 травня 2011, 21:54
Ім'я: Коля
Авто: Patrol
Звідки: Львів, Новий Яричів

Re: IІ етап національної серії з трофі-рейдів «Кубок Львова 2016» - 23-24 липня 2016 - Обговорення

Повідомлення afruka »

трохи наших фото https://photos.google.com/share/AF1QipP ... ZlMHdtV2FB , класно провели час, все було супер , дякую )
Закрито