I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення MOTOR »

myshketer писав:По поводу местных - была жалоба от председателя дачного кооператива про нанесенный вред дороге с Хоросно до Виняв мимо карьера. Я сегодня созванивался с ним, конфликт вроде улажен, обговорили пожелания с их стороны и моменты, которые следует учесть при организации следующих соревнований. Например - безопасность движения в населенных пунктах и проезд дачными участками. Все это будет обсуждаться на сборах Клуба.
В ... їх пожелания, і ті два балона шо на тій дорозі закопані, тоже їм в ... закопати.
Може і пожарка би проїхала куда треба, а не застрягала на полі.
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Viton »

iXP писав: Окремо хочемо звернутись до учасників та майбутніх організаторів. Хлопці, вибачайте, якщо щось не так. Ми стараємось і вчимось для покращення нашого спільного результату. Але, якщо ви вирішите, що такі "некомпетентні" судді вам не потрібні, не образимось, а залюбки приїдемо до вас як глядачі, та вболівальники. Якщо мій пост не видалять, дуже прошу вас висловитись. Дякую!
Дівчатка (Христина та Іра), всі ми вам за це дуже вдячні.
Якщо декому щось не подобається, то як вже писали дорогі Кумпелі, це варто обговорити за філіжанкою кави, а не таким некрасивим способом ...

Колеги, всі ми справді добряче напряглись (хто більше, а хто менше), щоб цей Етап (і наступні теж) вийшов для нас всіх святом. Ми молодці !!! І не варто саме після його закінчення таким чином зводити все нанівець. Що це вже - звичка чи традиція ? ;)

П.С. Звертаюсь до всіх, хто активно обговорював цю тему - давайте зустрінемось на Зборах і саме там вирішимо всі питання. І не будемо це робити назагал.
І не забувайте - всі ми приречені на дружбу ;)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення myshketer »

Volodymyr писав:До-речі, судді в нас таки собі, в трофі реально не розбираються настільки що б відповідати за свої дії. Навіть протоколи дооформлювались в Дніпропетровську, бо тут корона з голови б впала звернутись до Жені чи до мене.
Мы учимся. А короны у нас нет - просто не хотели твой моральный облик портить.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення myshketer »

У кого-то есть фотографии, как вытаскивали пожарную машину?
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення myshketer »

Спасибо, Ma®io
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення climber »

Слухайте, я перечитав пару раз документи офіційні. І не знайшов де описано які класи авто де і що можуть використовувати. Наприклад на точці 3 для туризму було заборонено використання лебідки (злі орги не давали вінчуватися). А де можна прочитати що саме можна використовувати а що не можна?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення AM »

climber писав:Слухайте, я перечитав пару раз документи офіційні. І не знайшов де описано які класи авто де і що можуть використовувати. Наприклад на точці 3 для туризму було заборонено використання лебідки (злі орги не давали вінчуватися). А де можна прочитати що саме можна використовувати а що не можна?
Очевидно ви хотіли тягнутись за КПшку. Це заборонено. А крім того - тягніться собі на здоровя, головне щоб КП не зруйнували.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення robosol »

не можна тягнутися за точки, стовби, рельси, труби водо/газо чи бог зна чого проводів.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення climber »

не той випадок, за дерево. мова йшла що лебідку не можна діставати в туризмі в принципі.
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення _!Ostap!_ »

climber писав:не той випадок, за дерево. мова йшла що лебідку не можна діставати в туризмі в принципі.
Там недорозуміння вийшло, все ок, якщо на машині є лебідка то можна тягнутися і в туризмі
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення myshketer »

Понабирали оргов по объявлению...
Аватар користувача
Штурман нивы
Повідомлень: 318
З нами з: 12 квітня 2010, 10:52
Ім'я: Тетяна
Авто: smart, uaz patriot

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Штурман нивы »

climber писав:Слухайте, я перечитав пару раз документи офіційні. І не знайшов де описано які класи авто де і що можуть використовувати. Наприклад на точці 3 для туризму було заборонено використання лебідки (злі орги не давали вінчуватися). А де можна прочитати що саме можна використовувати а що не можна?
А где написано, что можно? ))) а потом, в туризме ехали машины без лебедки, то как же тогда про равноценные шансы? ))
"Внедорожник - это автомобиль, который застрянет там, куда другой не доедет"
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Quadro^^ »

шо там 2 етап ?
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення krust »

А менi сподобалось, i навiть мому брату який на субару iздить з клiренсом 13 то чекаэ бiльше мене 2 етапу, тому якщо буде туризм то буду радий)
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення s.pal »

Шановна громада, камради, кумпелі, батяри!
Тут така справа, наш Мушкет, зараз розгрібається з дорогою після етапу, сьогодні буде грейдер, 50 літрів соляри я йому надибав в МНС, але так як ніхто ніколи не рахував скільки пИє грейдер, оказалось що треба 100 літрів соляри.
Народ, хоч він у нас і "уважаємий" :), але тра помогти, ну попав під роздачу, не будемо зараз розводити бадягу чому, але вартує помогти.
Думаю 50 літрів соляри на нашу банду не великі гроші!!!
тел. Мшкета О96=463=53=93

Готівка на Чорновола, 45а (корпус 6)
Карточка ПриватБанк 5168 7572 5143 0106 Ящук О.М.(велике прохання дзвоніть щоб знати що то гроші не по роботі О67=948=27=17 )
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Закрито