I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення MOTOR »

Дивлюсь з телефону то так і не видно
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

MOTOR писав:А як їх впалили шо то фотошоп?
Вони файл не переймінували навіть, зливали в папку, система матюкнулась і почали розбиратись.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення AM »

Volodymyr писав:...До-речі, судді в нас таки собі, в трофі реально не розбираються настільки що б відповідати за свої дії...
От і я десь про те, і в якійсь мірі ідея з викладанням фоток має право на існування, але тільки в тому випадку якщо є час на оскарження результатів.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення robosol »

дайош народний суд! самий гуманний суд у світі :D
а ще як варіант до кожного екіпажу приставити маршала, на випадок якщо хтось виявиться віртуозом фотографії :D

а взагалі є правила спортивної поведінки, і є судді робота яких якраз полягає в тому щоб оцінювати результат.
якщо є явне порушення на трасі зафіксоване іншими учасниками - то звичайно про це треба повідомляти, але оскарження - це не самосуть змагання!!!
взагалі виходить як у нашій владі. спочатку вибираємо суддів, а потім кажемо що вони не вміють робити своєї роботи, бо ми краще все знаємо, всю владу народу.
давайте краще говорити про те що рівень судейства нам потрібний на рівні того ж Чемпіонату України, ніяких поблажок, судді ліцензовані. Більш жорсткіше будемо проходити тех. кома. і т.д.
Аватар користувача
iXP
Повідомлень: 11
З нами з: 30 грудня 2014, 20:39
Ім'я: Христина
Авто: Nissan Terrano2

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення iXP »

Привіт, народ!!! Сьогодні вирішили з Ірою почитати ваш форум, згадати гоночку. Зайшли,...почитали...на свою голову! І хоч ми люди неконфліктні, ви знаєте, але на таку відверту зневагу з боку Володі, вирішили відповісти. Володя, ми не розуміємо такого агресивного та хамського відношення до нас. Твої вислови "...гнати ссаними тряпками.."- без коментарів. Тобі не соромно, взагалі. Якщо в тебе є професійні претензії, висловлюйся, будь-ласка, корректно. А якщо це особисті мотиви, то наші телефони ти знаєш. Дзвони, поговоримо. Половина твоїх претензій - мимо. По-перше, ми ніколи не приймаємо точок і ти це прекрасно знаєш. Було узгоджено з організатором, що ми проводимо адмінку і виводимо результати в цілому. По-друге, дозаповнення протоколів в Дніпропетровську. Не збираюсь тобі нічого доводити, але я ці таблиці для ФАУ особисто друкувала до ночі. І якщо я звернулась до фахівця високої кваліфікації і чудової людини, яку я дуже поважаю, з проханням перевірити мою роботу, то це моя особиста справа. І зроблено це було, щоб на перших етапах уникнути помилок. Тобі не все рівно, хто мені допоміг, якщо це корисно для загальної справи? Ти б з своїми амбіціями цього точно б не робив, так що, не тобі мене судити. А перед тим, як говорити, що ми з Ірою нічого не розумієм в трофі, згадай, хто нас туди запросив. Як же ти, ідеальний, рекомендував таких некомпетентних? І тут справа не в короні, ми Женю не хотіли турбувати, бо в неї своїх справ повно. Переглядаючи форум, зразу можна помітити, що постійний негатив в сторону суддів іде лише від тебе, ти будь-яку тему зводиш до нас, точніше, до нашої "некомпетентності". Якщо для тебе це настільки важливо, будь-ласка, займайся цим сам, ніхто від тебе нічого не забирає. Але, озвуч, вже нарешті свою позицію. А так виходить, що допомагати хлопцям з організацією і адмінкою - в тебе часу нема, зате тролити нас з Ірою на форумі, ти час знаходиш. Ще раз кажу, ми дуже не любимо ці негативні перепалки, але вибач, накипіло!!!
Окремо хочемо звернутись до учасників та майбутніх організаторів. Хлопці, вибачайте, якщо щось не так. Ми стараємось і вчимось для покращення нашого спільного результату. Але, якщо ви вирішите, що такі "некомпетентні" судді вам не потрібні, не образимось, а залюбки приїдемо до вас як глядачі, та вболівальники. Якщо мій пост не видалять, дуже прошу вас висловитись. Дякую!
Востаннє редагувалось 25 лютого 2015, 23:47 користувачем iXP, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення AM »

robosol писав: якщо є явне порушення на трасі зафіксоване іншими учасниками - то звичайно про це треба повідомляти, але оскарження - це не самосуть змагання!!!
взагалі виходить як у нашій владі. спочатку вибираємо суддів, а потім кажемо що вони не вміють робити своєї роботи, бо ми краще все знаємо, всю владу народу.
давайте краще говорити про те що рівень судейства нам потрібний на рівні того ж Чемпіонату України, ніяких поблажок, судді ліцензовані. Більш жорсткіше будемо проходити тех. кома. і т.д.
Контроль є багато де. Щодо суддів державних - це забезпечується гласністю судового процесу, що значить що будь-хто може зайти на будь-який судовий розгляд таким чином маючи можливість впевнитись, що суддя поступає по закону чи ні.
Практично кожен вид спорту видимий - бокс, дзюдо - всі можуть порахувати удари чи кидки; футбол, баскетбол - очки за голи, тощо; раллі - кожен може засікти час старту і фінішу будь-якого екіпажу. І оскільки все це видно - то учасники це все мають можливість проконтролювати.
В трофі же ж є такий особливий момент як фото, яких ніхто крім суддів (і самого екіпажу) не бачить. І навіть якщо ти поставиш на кожному КП по комісару, комісари все одно не будуть знати, які фотки наробив екіпаж. Тому питання контролю актуальне. Судді люди і можуть помилитись. Або їх можуть намагатись обманути, і я думаю що якщо б ті чюваки з екіпажу 719 принесли зразу відредаговане фото - фіг би Тарас побачив це.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення s.pal »

По ходу я пiдставив дiвчат, бо попросив все зробити якiсно одними руками, а вийшло як завжди.
Особисто в мене притензiй до iхньоi роботи не маэ, робити якicь не зрозумiлi розборки не пасуэ на форумi, э якicь питання, треба вирiшувати в тiсному кругу, тим бiльше що ми iх самi запросили допомагати, а коли треба то й безкоштовно, думаю нi в одного органiзатора кл 2014 небуло проблем з дiвчатами. Менi якось соромно за такi випади до них.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення AM »

Теж підтримаю Спала. Претензій не було. Дівчата старались ))
Аватар користувача
StE@LtH
Повідомлень: 55
З нами з: 04 січня 2015, 12:40
Ім'я: Антон
Авто: Pajero Wagon III 3.2 DiD
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення StE@LtH »

Ну буду говорити про делікатні питання останніх сторінок - я вас всіх замало знаю щоб вступати в полеміку.

Хочу повернутись трішки назад - який сенс забороняти запаску якщо дозволено відкривати задню дверку? це питання до правил і тих хто їх придумав

а тепер питання до екіпажів - який сенс використовувати запаску якщо дозволено відкрити задню дверку?

:shock:

Взагалі я, нажаль, не прочитав тої частини регламенту яку виклав Спал. Мені колись один хароший человек сказав що тільки невідємна частина авто і хитрувати неможна. Я все сприйняв буквально і відкриті дверки вважав хитруванням. Ех на скільки би мибільше точок взяли якби я, дурак, прочитав регламент так би мовити мовою оригіналу :)

Всім хельоу!

ЗІ: Дівчат не сваріть - вони старались, і на всіх івентах на яких я був (раптом аж 3 ) бачив як вони старались, як їх відволікало море народу зі всіх сторін а вони і далі робили свою справу. Це чисто так зі сторони мої спостереження. :oops:
Yezevika
Повідомлень: 2
З нами з: 05 жовтня 2012, 14:12
Ім'я: Євгенія
Авто: на свої двох

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Yezevika »

Вибачайте народ, але фраза "дівчата старались" в даному випадку недоцільна, на хвилиночку вони ніби кваліфіковані судді, другої категорії! та і на трофі вже не перший рік, те що вони ліниві і вчитися ніфіга не хочуть це так, і вони самі це знають. І до слова на трофі вас затягнула я, бо казала які ви чудові і працьовиті, тіко по факту вийшло що не дуже, і мені за вас чесно соромно, але я для вас не авторитет, сподіваюсь ви все ж навчитесь добре працювати відповідно до своєї категорії якщо звісно захочете ;)
І ніхто нікого насправді не підставив, якщо вони беруться робити, то беруть на себе відповідальність, тому критику щодо роботи потрібно сприймати і думати і робити висновки, а не плакатись що хтось на когось наїжджає
п.с. я ні в якому разі не хочу нікого образити, але якщо є претензії до мене, мій телефон теж є, кому треба.
Востаннє редагувалось 26 лютого 2015, 11:32 користувачем Yezevika, всього редагувалось 1 раз.
Хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - шукає причини.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

iXP писав:Твої вислови "...гнати ссаними тряпками.."
Там хіба сказано що то про вас? Особисто я мав на увазі не конкретних людей, а суддей котрі не вміють коректно працювати з точками.
iXP писав:Якщо в тебе є професійні претензії, висловлюйся, будь-ласка, корректно.
Конкретно по вам. Увесь минулий сезон - жодного етапу що б не було проблем з ліцензіями, прийняттям недозаповнених заявок та результатами, постійно якись проколи і уточнення після гонки з Спалом по 10 раз. Це в додачу до не знання регламенту дисципліни з якою ви працюєте.
iXP писав:А якщо це особисті мотиви, то наші телефони ти знаєш.
Особисто враження від вас досі є позитивними. Мова лише про виконання професійних обов'язків. За рік просто назбиралось. При чому ан помилки я завжди вказував директору гонки.
iXP писав:По-перше, ми ніколи не приймаємо точок і ти це прекрасно знаєш.
Так і я про то! Приклад був наведений про судей котрі можуть некваліфіковано приймати, а ще точніше фальсифікувати результати. І приклади потім наводили з інших гонок. Не дуже розумію чого ви вирішили що це про вас.
iXP писав:І зроблено це було, щоб на перших етапах уникнути помилок.
Не будемо тут про фахівців. Особисто дивує підхід коли є все готове тут на місці + досвід не одного року, але шукаємо фахівців за тридев'ять земель. Спал чомусь нормально до мене звертається і знає що ні разу не відмовив ні документами ні порадою ні роботою.
iXP писав:Ти б з своїми амбіціями цього точно б не робив, так що, не тобі мене судити
Ну ти ж про мої амбіції вирішила тут поговорити, тобто посудити :)
iXP писав:А перед тим, як говорити, що ми з Ірою нічого не розумієм в трофі, згадай, хто нас туди запросив.
Ваша проблема в тому що ви не вчитесь, ви освоїли якісь квалок роботи і далі не ростете і не хочете. От чесно ППТР хоч раз від корди до корки прочитали, хоч один семінар відвідали поза межами нашого клубу з цієї дисципліни?
iXP писав:Переглядаючи форум, зразу можна помітити, що постійний негатив в сторону суддів іде лише від тебе
Наведіть таки теми.
iXP писав:вчимось
Кажу прямо і відверто - не вчитесь. Чому - я навів приклади. І по документам і по семінарам і по самій дисципліні. Також про це свідчить не бажання приймати точки, тобто вникати в саму суть дисципліни.

Якби мені був байдуже КЛ який ми піднімали ще з 2008 року і той рівень на якому відбуваєця ця формалізація під ФАУ, я би певно забив на критику цього всього і хай буде як буде. Але так не є.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Katonych »

Прошу додати до форуму смайлик :facepalm: або :рукалице:!

Поки в нас не стало на декілька зацікавлених людей менше - мож є зміст обсудити такі питання в приватній телефонній розмові?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

AM писав:раллі - кожен може засікти час старту і фінішу будь-якого екіпажу.
Не може. Технічно не може. А ще є купа пеналізації що не стусуються перегонів. І їхї проконтролювати теж не може кожен. Для цього потрібно створити як мінімум паралельну суддівську бригаду від 10 чоловік і до 150-200 на великих етапах. Трохи знайомий з дисципліною + був на семінарі FIA то ж знаю про що говорю. І ця специфіка вона притаманна всім видам технічного спорту.
AM писав:Або їх можуть намагатись обманути, і я думаю що якщо б ті чюваки з екіпажу 719 принесли зразу відредаговане фото - фіг би Тарас побачив це.
Згоден. Але процедура прийняття точнок максимально унеможливлює фотошоп. На таких етапах карта пам'яті здається по фінішу. Фактично в екіпажу немає часу на ходу дивитись свої проколи і фотошопити їх. Але думаю і до того дійдуть. Але також не впевнеий що викладання фото дозволило б помітити це фотошоп.

Тут швидше мова про констатацію факту як такого - викласти ВСІ фото екіпажу з коментарем зараховано не зараховано і якщо не зараховано то чому. А вже далі дійсно можна це переглядати і обговорювати. Навіть без впливу на результати. Ще раз повторюсь, я дану процедуру пропонував ще у 2010 році. Ну нехай в нас немає інтернету на гонці, але можна то викласти після гонки і попрацювати з цим. Для коментування використати акаунти з форуму.
Але вирішити ряд технічних питань перед тим.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення Volodymyr »

StE@LtH писав:Хочу повернутись трішки назад - який сенс забороняти запаску якщо дозволено відкривати задню дверку? це питання до правил і тих хто їх придумав
а тепер питання до екіпажів - який сенс використовувати запаску якщо дозволено відкрити задню дверку?
Тому що таки правила. Двері є невіємною частиною, запаску можна зняти.
Варіант яки пропонував по фото-кадруванню Пілігрім часом зустрічається в фотофіксація (як фото-фальсифікація). Але там є і своя методика перевірки, ну і зазвичай "добрі люди" допомагають. Але над цим питання ще треба працювати. А от зняті запаски я теж бачив.
В принципі будь-яке правило можна трактувати як таке що не є логічним з тієї чи іншої точки зору.
StE@LtH писав:Ех на скільки би мибільше точок взяли якби я, дурак, прочитав регламент так би мовити мовою оригіналу :)
Це загальна проблема усіх. Не читають документи і вирішують питання на форумі.
Реально що треба хоча би прочитати:
  1. Загальний регламент КЛ
  2. Індивідуальний регламент КЛ
  3. ППТР
  4. НСК ФАУ (котрий є адаптованою версією МСК ФІА)
  5. Правила Чесної Гри
При отримання ліцензії пілота ви підтверджуєте що знаєте як мінімум НСК. Повірте на слово. Після прочитання цих документі, і розбору документів (перших двох) більшість проблем зникне.

До війни був час (в мене) і ми проводили семінари для спортсменів. Зараз в мене немає вихідних взагалі коли йде навчання курсантів. В березні буде 2 тижні перерви між вишколами. Один точно буду на курсах по TCCC, а один фактично вільний. Можу провести семінар та офіційних осіб що приймають участь в КЛ. Просто і банально розібрати перші 2 документи. Якщо є бажання, зголошуйтесь (треба лише знайти приміщення, бо там де було, я вже не працюю).

P.S. До всіх і Христини персонально. Перш ніж тикати що я щось не роблю, поцікавтесь чому.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I Этап Кубка Львова - 21.02.2015

Повідомлення robosol »

А це місцеві жителі в районі проведення змагань :D
Зображення
Закрито