ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення Volodymyr »

Черговий етап Кубку Львова з Трофі 27 липня 2013 (відповідно до календарю).
Попередньо графік аналогічний до попередніх етапів, зараз вирішується чи буде 1 день чи 2, та місце проведення. Попередньо планується Яворівський полігон, на 2 дні (з заїздом у п’ятницю вечором і можливістю у п’ятницю пройти адмінку).
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення ZUB »

о то було би СУПЕР :D :D :D
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення марік »

В мене пропозиція зробити 3 етап фистивалем для всіх учасників СПОРСМЕНІВ і не зовсім СПОРСМЕНІВ :idea: :idea: :idea:
Щоб народ погудів і віддихнув так і учасників більше приїде :) :) :)
Топто без ФАУ якшо це можливо ;) ;) ;)
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення Volodymyr »

Без ФАУ зробити етап офіційної серії що проходить під федераіією не вийде, бо тоді сам етап не відбудеться. Приїхати і погудіти не проблема. Якщо змагатись, то вже говорено-переговорено.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення Quadro^^ »

зуб писав:о то було би СУПЕР :D :D :D
+++
точкі як минулого разу, 2 дні, полігон, літо) шо може бути краще ? )
вербуйте учасників :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення TANKist »

марік писав:В мене пропозиція зробити 3 етап фистивалем для всіх учасників СПОРСМЕНІВ і не зовсім СПОРСМЕНІВ :idea: :idea: :idea:
Щоб народ погудів і віддихнув так і учасників більше приїде :) :) :)
Топто без ФАУ якшо це можливо ;) ;) ;)
Правильно Марян каже
Без фау більше учасників буде
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення Quadro^^ »

якшо реально є бажання їхати на змагання то зробити доки не проблема ..
проблемою є поставити досить дорогий каркас безпеки для групи ТР3 .. наскільки я розумію)
а оскільки в ТР 3 не буде в нас жодної машини, хоч би як не старались і на скільки цікаві точкі не ставили, то пропоную оргам поставити точки ТР1, ТР2, АТВ :D ;)
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення Khimik »

ТР2 з наступного року - також каркас, якщо не помиляюсь...
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення звездочет »

Quadro^^ писав:якшо реально є бажання їхати на змагання то зробити доки не проблема ..
проблемою є поставити досить дорогий каркас безпеки для групи ТР3 .. наскільки я розумію)
Згідний. Документи не проблема. Бажання хоч відбавляй. Проблема з дороговизною цих змагань. За ті самі гроші ми поїдемо в Східницю на три дні. Але, нажаль, не всі мають можливість поїхати на три дні на змагання. Та й каркас не проблема. Але він не вартує цих змагань. Покищо кубок Львова не на тому рівні, щоб ми ставили каркаси і платили такі гроші.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення автобат »

звездочет писав:
Quadro^^ писав:якшо реально є бажання їхати на змагання то зробити доки не проблема ..
проблемою є поставити досить дорогий каркас безпеки для групи ТР3 .. наскільки я розумію)
Згідний. Документи не проблема. Бажання хоч відбавляй. Проблема з дороговизною цих змагань. За ті самі гроші ми поїдемо в Східницю на три дні. Але, нажаль, не всі мають можливість поїхати на три дні на змагання. Та й каркас не проблема. Але він не вартує цих змагань. Покищо кубок Львова не на тому рівні, щоб ми ставили каркаси і платили такі гроші.
Фігово рахуеш, Ігорко. Вам на Східницю тре пального туда - назад 30 л бенза + тамка десь так само. Це згрубша 700 грн. Внески - 500 + жерти. Півторушкою не обійдешся.Це на 2-а етапа + ліцензіі.
Я тіко ЗА Східницю. Самому подобаеться, але не тре бакланити КЛ. Матеріально не крутіше участь обходиться. Друзі рядом, з кім в першу чергу і їдемо поспілкуватись. Організація... ну та, вибаште, на гулькін ніс внесків сильно не розгуляешся, а голови сільради чі міськради нема в родичах. А праця людей, які питаються зробити з КЛ нормальні спортивні змагання достойна поваги і попиткі розуміння деяких моментів. А вот допомогти ні хера ніхто не хоче. Тіко хочуть, щоб за внесену сотку їх катали, як на каруселях.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення TANKist »

Шановний Сергій Миколайович , в чому полягае допомога?
І друге скільки тут спортсменів?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення автобат »

Андрійку, ми всі дорослі. Допомога бувае потрібна. Я теж люблю приймати участь, але останні кілька років змушений був прокладати КПшки, бо більше ніхто не хотів. Не погано було б допомогти в пошуку якіхось спонсорів для проведення змагань. Тоді міг би появитись і якісь призовий капитпл і можливості привнесення в змагання єлементів. шоу.
Про спортсменів... Спортсменами всі були, коли КЛ проходив без втручання ФАУПриїзджало да 30-ти екіпажів.. Всі були герої, а потім чомусь ополчились проти КЛ. Так, згідний, вимоги стали жорсткішими і більше потребують капиталовкладень, особливо для груп більш підготовлених позашляховиків. Так тре іх і готувати, готувати так, щоб в складних географічних умовах машини не вбивали, а рятували життя. Щож тут такого, що заважае продовжувати участь в змаганнях? Ліцензії? так зробили, що ліцензія по вартості входила цього року в стартовий внесок 1-го етапу. Шоломи? Так обсмоктали вже, що на торпеді можна купити б/в за невелики гроші. Меддовідку? Так теж не проблематично, якщо в спортсмена нема проблем зі здоров"ям.
Так де ж ті всі спортсмени поділись? Перетворились більшою частиною на скандалістів. Сидимо на форумі і чогось почали гризти один одного. А нащо? Ми повинні були б дружити. Тут нема основного каменю роздору - бабла, яке можна ділити.
А попитка створити КЛ, як то кажуть під ФАУ, вона спрямована була, окрім того, що всі думають, під крило сина президента, троха з іншою метою - вирощування в місті спротсменів справжних, тобто тих, хто буде змагатись, отримувати за це спортивні звання, готуватись до більш серьозних змагань і прославляти свое місто. А при тому, всі бажаючі просто приймати участь, моглиб її і приймати. Ось і все. Мужики, теми для распрів, обзиваній, баклансьтва нема.
Всіх цілюю і Андрійка також.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення ZUB »

автобат писав:Андрійку, ми всі дорослі. Допомога бувае потрібна. Я теж люблю приймати участь, але останні кілька років змушений був прокладати КПшки, бо більше ніхто не хотів. Не погано було б допомогти в пошуку якіхось спонсорів для проведення змагань. Тоді міг би появитись і якісь призовий капитпл і можливості привнесення в змагання єлементів. шоу.
Про спортсменів... Спортсменами всі були, коли КЛ проходив без втручання ФАУПриїзджало да 30-ти екіпажів.. Всі були герої, а потім чомусь ополчились проти КЛ. Так, згідний, вимоги стали жорсткішими і більше потребують капиталовкладень, особливо для груп більш підготовлених позашляховиків. Так тре іх і готувати, готувати так, щоб в складних географічних умовах машини не вбивали, а рятували життя. Щож тут такого, що заважае продовжувати участь в змаганнях? Ліцензії? так зробили, що ліцензія по вартості входила цього року в стартовий внесок 1-го етапу. Шоломи? Так обсмоктали вже, що на торпеді можна купити б/в за невелики гроші. Меддовідку? Так теж не проблематично, якщо в спортсмена нема проблем зі здоров"ям.
Так де ж ті всі спортсмени поділись? Перетворились більшою частиною на скандалістів. Сидимо на форумі і чогось почали гризти один одного. А нащо? Ми повинні були б дружити. Тут нема основного каменю роздору - бабла, яке можна ділити.
А попитка створити КЛ, як то кажуть під ФАУ, вона спрямована була, окрім того, що всі думають, під крило сина президента, троха з іншою метою - вирощування в місті спротсменів справжних, тобто тих, хто буде змагатись, отримувати за це спортивні звання, готуватись до більш серьозних змагань і прославляти свое місто. А при тому, всі бажаючі просто приймати участь, моглиб її і приймати. Ось і все. Мужики, теми для распрів, обзиваній, баклансьтва нема.
Всіх цілюю і Андрійка також.
+1 :D
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення TANKist »

автобат писав:Андрійку, ми всі дорослі. Допомога бувае потрібна. Я теж люблю приймати участь, але останні кілька років змушений був прокладати КПшки, бо більше ніхто не хотів. Не погано було б допомогти в пошуку якіхось спонсорів для проведення змагань. Тоді міг би появитись і якісь призовий капитпл і можливості привнесення в змагання єлементів. шоу.
Про спортсменів... Спортсменами всі були, коли КЛ проходив без втручання ФАУПриїзджало да 30-ти екіпажів.. Всі були герої, а потім чомусь ополчились проти КЛ. Так, згідний, вимоги стали жорсткішими і більше потребують капиталовкладень, особливо для груп більш підготовлених позашляховиків. Так тре іх і готувати, готувати так, щоб в складних географічних умовах машини не вбивали, а рятували життя. Щож тут такого, що заважае продовжувати участь в змаганнях? Ліцензії? так зробили, що ліцензія по вартості входила цього року в стартовий внесок 1-го етапу. Шоломи? Так обсмоктали вже, що на торпеді можна купити б/в за невелики гроші. Меддовідку? Так теж не проблематично, якщо в спортсмена нема проблем зі здоров"ям.
Так де ж ті всі спортсмени поділись? Перетворились більшою частиною на скандалістів. Сидимо на форумі і чогось почали гризти один одного. А нащо? Ми повинні були б дружити. Тут нема основного каменю роздору - бабла, яке можна ділити.
А попитка створити КЛ, як то кажуть під ФАУ, вона спрямована була, окрім того, що всі думають, під крило сина президента, троха з іншою метою - вирощування в місті спротсменів справжних, тобто тих, хто буде змагатись, отримувати за це спортивні звання, готуватись до більш серьозних змагань і прославляти свое місто. А при тому, всі бажаючі просто приймати участь, моглиб її і приймати. Ось і все. Мужики, теми для распрів, обзиваній, баклансьтва нема.
Всіх цілюю і Андрійка також.
Я теж вас цілюю :D
Дякую за відповідь
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: ІІІ етап Кубку Львова з Трофі 27(28).07.2013

Повідомлення Quadro^^ »

як прочитав пост Автобата, аж плакати хочеться шо через дурну поломку мого корча не поїхали на Україну-трофі ((
а так готувалися .. особливо морально :mrgreen:
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Закрито