I етап Кубку Львова 2011.01.29

Аватар користувача
Grjazomes
Повідомлень: 259
З нами з: 14 червня 2010, 15:41
Ім'я: Євген Семчук
Авто: УАЗ+СЛАВКО для особистих Сраковозів
Звідки: Львів-Брюховичі (ДЖУНГЛІ) непроїздні болота

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Grjazomes »

iGO25 писав:А вам і не треба, головне щоб ми, учасники, зрозуміли
Оце ти Ігорко попав в саму точку: головне щоб ці учасники не починали шукати в дупі меду---бо його там ніколи не було
а страждати приходиться наступним:
1.Grjazomes-(старший по лопаті, лебідка, хайджек, сантреки,), бо СУСАНІН думав що тут можна зрізати шлях , а вияляється, що це дорога в один бік: і взяв СУСАНІН в руки GPS і пішов шукати звідти вихід і забрів СУСАНІН так далеко що не докричишся до нього, і розрядилась батарейка у GPS-навігатора і шукаємо СУСАНІНА,....... :twisted: :twisted: :twisted:
2.марікзамість того щоб насолоджуватись від того як піготовлена машина, приходиться після довготривалих пробирань через хащі, болота, нікому не потрібні підйоми та спуски губити дорогоцінний час та проводити в кращому випадку ТО накштаут сокирою дещо підстукати після зіткнення з каминюкою висотою пів мерта(просто хтось не зауважив, що лінія на карті синього коліру це зовсім не дорога через непрохідний ліс в котрому медвідь три роки тому в останнє ходив срати, а рійчка по котрій дуже важко пробиратись) :twisted: :twisted: :twisted:
3.sergsemyкотрий пройшов задопомогою топографічної карти та звичайного компаса вздовж та поперек всі Карпати, Кавказ, Алтай, Тянь-Шань-- ніяк не може зрозуміти чому ми постійно блукаємо маючи на руках: GPS із вбитими заздалегіть КП та прилеглою до нього лигендою. :twisted: :twisted: :twisted:
4.iGO25-зато у нього є зоряна карта :lol: :lol: :lol:
МОГУ КОПАТЬ,МОГУ НЕ КОПАТЬ
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення POKEMON:) »

заявка:
пілот - Чайка Роман
штурман - Прокопенко Саша
Паджеро 1 "POKEMON"
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
РОМIК
Повідомлень: 144
З нами з: 09 листопада 2009, 19:20
Ім'я: РОМАН
Авто: TOYOTA (тося)
Звідки: Україна, Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення РОМIК »

КІАРУСОБОЛТ буде. Правда не знаю чи ми з Сашком будемо приймати участь бо машинка буде після ремонту двигуна. Але будемо точно
Аватар користувача
Advokatleon
Повідомлень: 37
З нами з: 14 січня 2011, 12:04
Ім'я: Леонид
Авто: Nissan Patrol GR
Звідки: Львов

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Advokatleon »

А можна популярно пояснити значення фрази "рука-рука + точка + ваша машина"? І як це повинно виглядати на фото?
Для нас дороги не важны! Лишь укажите направление!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Volodymyr »

Фіксація контролю проходження траси здійснюється екіпажем у наступному порядку:

Процедура здобуття відмітки про проходження контрольного пункту (КП) на Спеціальній ділянці. На трасі СД будуть розташовані контрольні пункти, позначені табличками (фарбою) з порядковими номерами (знак контрольного пункту) дерево, камінь, стовп та ін. Контроль проходження даних пунктів ведеться за допомогою цифрових знімків з роздільною здатністю кадру не менше 1600 х 1200 пікселів. Екіпажу необхідно сфотографувати знак контрольного пункту, свій транспортний засіб і одного з членів екіпажа, виконавши вимоги Організатора по компоновці кадру, яка зазначається у Індивідуальному регламенті змагання. Процедура здобуття відмітки про проходження контрольного пункту виконана правильно лише якщо хоч би на одному фотознімку є правильно скомпонований кадр, на якому чітко видно всі необхідні елементи обумовлені у вимогах. В разі відсутності кадру (псуванню окремих кадрів і так далі) з БУДЬ-ЯКОЇ причини або кадр виконаний з порушенням вимог по компоновці, а так само роздільної здатності кадру нижче 1600 х 1200 пікселів, процедура відмітки про проходження контрольного пункту вважається не виконаною. На фініші екіпаж здає флеш-карту від цифрового фотоапарату, судді в Рєєстрі КП і Карнеті в спеціальній графі проставляє відмітку фінішу.

Забороняється використання мобільних телефонів, як фотоапарат!

Вимоги по компоновці кадру для екіпажів на позашляхових автомобілях — на знімку мають бути добре видимі і такі, що однозначно ідентифікуються:
  • номер даного контрольного пункту (точки);
  • автомобіль учасника з виразно помітним бортовим номером;
  • один з членів екіпажа, який однією рукою торкається знаку c номером даного контрольного пункту (не закриваючи його номера), а іншою рукою тримається за будь-яку частину свого автомобіля (окрім троса лебідки), причому дана частина повинна складати єдине ціле з автомобілем (не має бути відокремлена від нього). Допускається відкриття дверей (у тому числі задньої) і капота.
Вимоги по компоновці кадру для екіпажів на квадроциклах/мотоциклах — на знімку мають бути добре видимі і такі, що однозначно ідентифікуються:
  • номер даного контрольного пункту (точки);
  • два квадроцикла/мотоцикла учасників з виразно помітними бортовими номерами на них та один з членів екіпажу;
  • при цьому квадроцикли/мотоцикли повинні торкатися будь-яким колесом, або іншою невід’ємною частиною предмету кузова контрольного пункту (каміня, дерева, стовпа, тощо) з номером цього контрольного пункту.
Псування знаку контрольного пункту не дозволяється і пеналізується зняттям екіпажу зі змагання! Якщо цей факт зіпсування (знищення) знаку КП не дає можливості об’єктивно класифікувати інші екіпажі, Колегія Спортивних Комісарів зобов’язана прийняти рішення щодо скасування результатів цього КП.

Не дозволяється «лебедування» за предмет контрольної точки КП і пеналізується анулюванням екіпажу проходження (взяття) однієї контрольної точки КП.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Zenek
Повідомлень: 77
З нами з: 23 лютого 2010, 16:15
Ім'я: Караповський
Авто: УАЗ 469 ("Zenek"), Toyota Hilux '92 ("Морковка")
Звідки: Солонка(Львів)

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Zenek »

Заявка:
toyota.JPG
екіпаж "Морковка"
Toyota Hilux 2.4 D '92
пілот (керування, тех. стан) Караповський Сергій
штурман (легенда, тех. стан, такелажка, GPS, лопата, рація(і де тут справедливість!?)) Караповський Андрій
можлива наявність "овочів"
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення tad100 »

один з членів екіпажа, який однією рукою торкається знаку c номером даного контрольного пункту (не закриваючи його номера), а іншою рукою тримається за будь-яку частину свого автомобіля (окрім троса лебідки), причому дана частина повинна складати єдине ціле з автомобілем (не має бути відокремлена від нього). Допускається відкриття дверей (у тому числі задньої) і капота.
Це стандарт для точок.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення tad100 »

Прокладаня завершене, старт з Ельбрусу, ( там новий повар і відмінна грузинська кухня) фініш так само там. Як що попередні єтапи мали історично-краєзнавчий характер, то цей, виключно геологічний. Людей що знайдуть мамонта, та око мегалодона прошу знахідки залишити в організаторів.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення AM »

tad100 писав:Людей що знайдуть мамонта, та око мегалодона прошу знахідки залишити в організаторів.
Шукав на попередніх етапах кубку, але ні ока ні самого мамонта минулого року не бачив. Але мамонт там точно був, бо говна залишив достатньо :lol: (чи може то був мегалодон :) )
uncletafuk
Повідомлень: 168
З нами з: 25 березня 2009, 16:39
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення uncletafuk »

tad100 писав:старт з Ельбрусу
Вас іст "Ельбрус" ? Ну я в курсі шо це найвища гора Кавказу, але то вроді як трохи далеченько від Львова.....

P.S. з Тернополя можливо буде 2 екіпажі. Прохання оргам викласти регламент хоча б до вівторка-середи.....
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення іллі4 »

де той "ельбрус " сам не зна..але гугліть - деревач.
active-style.com.ua
Аватар користувача
Zenek
Повідомлень: 77
З нами з: 23 лютого 2010, 16:15
Ім'я: Караповський
Авто: УАЗ 469 ("Zenek"), Toyota Hilux '92 ("Морковка")
Звідки: Солонка(Львів)

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Zenek »

http://www.doroga.ua/hotel/Ljvovskaya/D ... ljbrus/194
це інфа про Готель...
Деревач, село мале, і якщо джипери умудряються в болотяному лісі знайти пофарбоване дерево з символом, то єдиний Готель у селі це для нас не проблема :)
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення POKEMON:) »

Та написали би зразу....Там де стара дорога була ....Там де файні шашлики роблять!!!!!! :D ......а то "Ельбрус"... :D ....де "Ельбрус-а де ми!!! :D
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення марік »

Grjazomes писав:Оце ти Ігорко попав в саму точку: головне щоб ці учасники не починали шукати в дупі меду---бо його там ніколи не було
а страждати приходиться наступним:
1.Grjazomes-(старший по лопаті, лебідка, хайджек, сантреки,), бо СУСАНІН думав що тут можна зрізати шлях , а вияляється, що це дорога в один бік: і взяв СУСАНІН в руки GPS і пішов шукати звідти вихід і забрів СУСАНІН так далеко що не докричишся до нього, і розрядилась батарейка у GPS-навігатора і шукаємо СУСАНІНА,....... :twisted: :twisted: :twisted:
2.марікзамість того щоб насолоджуватись від того як піготовлена машина, приходиться після довготривалих пробирань через хащі, болота, нікому не потрібні підйоми та спуски губити дорогоцінний час та проводити в кращому випадку ТО накштаут сокирою дещо підстукати після зіткнення з каминюкою висотою пів мерта(просто хтось не зауважив, що лінія на карті синього коліру це зовсім не дорога через непрохідний ліс в котрому медвідь три роки тому в останнє ходив срати, а рійчка по котрій дуже важко пробиратись) :twisted: :twisted: :twisted:
3.sergsemyкотрий пройшов задопомогою топографічної карти та звичайного компаса вздовж та поперек всі Карпати, Кавказ, Алтай, Тянь-Шань-- ніяк не може зрозуміти чому ми постійно блукаємо маючи на руках: GPS із вбитими заздалегіть КП та прилеглою до нього лигендою. :twisted: :twisted: :twisted:
4.iGO25-зато у нього є зоряна карта :lol: :lol: :lol:
Женя не умнічай :evil: :twisted: :twisted:
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
Advokatleon
Повідомлень: 37
З нами з: 14 січня 2011, 12:04
Ім'я: Леонид
Авто: Nissan Patrol GR
Звідки: Львов

Re: I етап кубку Львова 2011 - 29 січня 2011

Повідомлення Advokatleon »

Дякую за "лікбез"!
Для нас дороги не важны! Лишь укажите направление!
Закрито