I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Закрито
Аватар користувача
жук
Повідомлень: 191
З нами з: 02 листопада 2008, 14:12
Ім'я: Oleg
Авто: УАЗЖУК, TLC 70
Звідки: Східниця

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення жук »

Як завжди клас!!! :D :o ;)
Аватар користувача
verta
Повідомлень: 128
З нами з: 13 квітня 2009, 11:56
Ім'я: Тарас
Авто: Nissan Patrol Y60 4.2D

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення verta »

завидую, хорошо народ поколбасился, привиду здоровье в порядок и проедусь по точкам :D
Бензин есть, фары светят, прорвемся
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Alex_L »

По пути были замечены и сфотканы снегири:
снегирь.jpg
снегирь.jpg (137.76 Кіб) Переглянуто 9017 разів
снегирь1.jpg
снегирь1.jpg (139.81 Кіб) Переглянуто 9017 разів
Аватар користувача
picassodred
Повідомлень: 89
З нами з: 24 квітня 2008, 01:00
Ім'я: Володимир
Авто: ЛуАЗ 969М
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення picassodred »

Організація просто супер!!!Маршрут клас!!!Фініш БОМБА)))))Величезне дякую Тарасу, Лєні та Володі за доставку на СТАРТ та до дому (подорож додому була особливо цікава :D )Дякую хлопцям з Тернополя за те що прийняли в екіпаж!!)))Атмосфера змагань просто чудова...супер показав себе жіночий екіпаж з овочем :lol: Поковбасилися на славу, я дуже радий був зустрічі з однотумцями та новим знайомствам!
Повний привід це хвороба))))))))
Аватар користувача
R_II
Повідомлень: 116
З нами з: 02 лютого 2009, 13:08
Ім'я: Руслан
Авто: Land Rover Range Rover 2
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення R_II »

Організаторам подяка за міроприємство. Окрема подяка команді Аро за провода, сірій ниві за ізоллєнту і всім хто супроводжував до дому.
На жаль поломка не дала змоги побачити всі точки, зато набувся дорогоцінний досвід ремонту в польових умовах. :)
БОРЩ (якщо правовласник виразу не проти)
Аватар користувача
R_II
Повідомлень: 116
З нами з: 02 лютого 2009, 13:08
Ім'я: Руслан
Авто: Land Rover Range Rover 2
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення R_II »

фото
Вкладення
IMG_0738_web.jpg
IMG_0738_web.jpg (145.99 Кіб) Переглянуто 9009 разів
IMG_0732_web.jpg
IMG_0732_web.jpg (236.88 Кіб) Переглянуто 9009 разів
IMG_0729_web.jpg
IMG_0729_web.jpg (223.89 Кіб) Переглянуто 9009 разів
Аватар користувача
R_II
Повідомлень: 116
З нами з: 02 лютого 2009, 13:08
Ім'я: Руслан
Авто: Land Rover Range Rover 2
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення R_II »

фото
Вкладення
IMG_0762_web.jpg
IMG_0762_web.jpg (200.8 Кіб) Переглянуто 9009 разів
IMG_0744_web.jpg
IMG_0744_web.jpg (224.03 Кіб) Переглянуто 9009 разів
IMG_0743_web.jpg
IMG_0743_web.jpg (242.89 Кіб) Переглянуто 9009 разів
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення tad100 »

Є в мене підозра, що з Гологоро - Кременецького кряжу, ми довго не сповземо. Зрозуміло що знайдуться люди, які скажуть - що вони сто років там відпочивають, все знають і кругом бувають. Особисто для мене - це було відкриття. Ми і п`яти відсотків не побачили коли там були. Спробували охопити все, але ... В районі Романіва є вихід скель - подібний на Довбуша. Вершина Камуля - тотемне місце, вже тисячоліття. Над Селиськом, не тронуті тліном артелерійскі позиції і мальовнича доріжка на Свірж. Там, між іншим, і Руна 2. Зрозуміло, що в русі на час, втрачаєш можливість озиратись навкруги. Але поза чистим спортом, нашою метою було познайомити всіх, з цим мальовничим краєм. Може хтось помітив, але жодної точки не було біля купи сміття. Вважаю це досягненям. Всі поппередні єтапи, в той чи інший спосіб, були пов`язані з андропогеним впливом.Зараз, хтось знімкував снігурів, а хтось придивлявся до косуль.
Про результати змагань: Вони дивовижні. Вибачайте за принциповість, але в багатьох були не зараховані точки. Включити додаткові хвилини за неправильно взяту точку не могли. Бо хтось за те щоб правильно поставити машину борскавська годину, а хтось в х.. не дув. Тому такі результати. Ті хто вийшли з відведеного часу на 2 -3 хвилини не пєналізувались. Але це було зважаючи на зимові умови та непердбачені обставини - ми припустимо, похорон пропускали.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення tad100 »

StVol писав:Ось такий колаж... :)

Зображення
Прекрасний колаж, машина стоїть один в один.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення Volodymyr »

Офіційні результати I етапу Кубку Львова 2010 з Трофі.
Переможці отримали комплекти ланцюгів Pewag від нашого спонсора!

Зображення
Австрійська компанія Pewag - спонсор I етапу Кубку Львова 2010 з Троф
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення tad100 »

Хотів всім нагадати минулорічну Руну, якщо б в мене, не було Сашкових цепурів - хрен би я кудись поїхав! Всі хто їздили зараз - можуть чесно стверджувати, що з ланцюгами заїхали б набагато глибше і якіснішне.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
StVol
Повідомлень: 33
З нами з: 29 січня 2010, 14:23
Контактна інформація:

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення StVol »

Трохи відео.
http://www.youtube.com/watch?v=p0uFeCYhfss
Дякуємо екіпажу уазика за визволення нас із складної ситуації :!:

Зображення
НАЗАР БУД
Повідомлень: 14
З нами з: 20 лютого 2009, 22:34
Авто: Л200 танчик
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення НАЗАР БУД »

verta писав:завидую, хорошо народ поколбасился, привиду здоровье в порядок и проедусь по точкам :D
Підтримую компанію!!!! Звоніть 0676603203 назар.
ПОВНИЙ ПРИВІД ДАЄ ВІДЧУТТЯ СВОБОДИ !!!
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення tad100 »

Багато людей питало, якого милого нас в ці краї занесло?
Відповідаю: Коли минулий єтап ми закінчували в Старому Селі, проїхавши всі навколишні пагорби. Задались питанням, а якого хрена тут стоїть фортеця, яку яблуками можно закидати з протилежного схилу. І тут воко почало рискати по мапі. Володя побачив пагорб який з чотирьох боків був оточений річками і перепад висот складав 150 метрів. ( На цьому пагорбі в нас вийшло 3 точки). Коли на місцині взяли "язика", то він сказав, що й лісу там ніколи не було, і городи до верху тягнулись. Замку там не було, але дивним чином поруч був Звенигород
(Звенигород - колишня столиця Звенигородського князівства, зараз - село Пустомитівського району, яких, здавалося б, багато на Львівщині. Та колись це було могутнє, найбільше на західноукраїнських землях місто з, можливо, наймогутнішою фортецею Давньої Русі.
Туристи можуть під"їхати до самого підніжжя городища, яке колись було оточене неприступними болотами і багнами.
Археологи і історики цікавились Звенигородом здавна. Перші розкопки та публікації були зроблені ще в першій половині ХІХ століття. Однак це були в більшості матеріали, зроблені на основі випадкових знахідок місцевих жителів та відомих літописних згадок про цей могутній колись укріплений город.
Планомірні дослідження почались лише в повоєнні роки. В 1953-1955 рр. у Звенигороді працювала перша комплексна експедиція львівських археологів: науковці Львівського історичного музею та Інституту суспільних наук АН України. Результати їх досліджень публікувались в різних виданнях.
найдавнішою із знахідок є стоянка мисливців кам"яного віку, що жили тут близько 15 тис. років тому. Виявлено і цілий ряд стоянок і поселень пізнішого періоду. Та найбільш цікавим для туристів є саме стародавнє городище.
Наприкінці І тисячоліття н.е. Звенигород став укріпленим містом, яке відігрвало значну роль у політичному житті Південно-Західної Русі ХІ - першої чверті ХІІІ ст. Перша літописна згадка про Звенигород відома з "Повісті временних літ". У Лавреніївському списку - з 1086 р., в Іпатіївському - з 1087 р. є повідомлення про вбивство під воротами фортеці володимирського князя Ярополка. Найбільшого розвитку Звенигород досягає у ХІІ ст., коли уньому правив правнук Ярослава Мудрого - Володимирко (1124 - 1153 рр.), бтько галицького князя Ярослава Осмомисла (1153 -1187 рр.). Відтоді і до 1144 р. Звенигород був столицею удільного Звенигородського князівства. В 1126 р. після смерті князя Ростислава. брата Володимирка, до Звенигородського князівства приєднали Перемиське, а в 1141 р. - і Теребовлянське князівства. У 1144 р. Володимирко переніс столицю із Звенигорода в Галич. Двічі - у 1144 і 1146 рр. - Звенигород намагався здобути київський князь Всеволод, однак могутня фортеця вистояла.



Лише у 1241 р. місто здобув і зруйнував хан Батий, який підійшов з чисельною ордою під місто. Збереглася навіть назва урочища - Батиївка, де, за переказом, стояв хан з своїм військом. Після цього зруйнування звенигород занепав і вже ніколи не піднявся до висоти великого міста. На місці могутньої фортеці залишилось городище, а навкруги ще й сьогодні простежуються глибокі рови та насипи оборонних валів.
Щоправда, у 1716 р. на території колишнього княжого замку великий землевласник Адам-Микола Сенявський, який був також власником замку в Старому Селі, наказав насипати ще більший пагорб, і за проетом інженера емпенгаузена побудував новий замок-фортецю у вигляді чотирикутної споруди з баштами, оточеної глибоким ровом і частоколом. однак проіснував він недовго і був, очевидно, знищений у середині 18 ст. Тепер цей пагорб, насипаний пізніше, значно ускладнює пошуки археологів, оскільки під час зведення нової фортеці були частково знищені і засипані культурні шари грунту.
Археологічні експедиції, які щорічно ведуть тут розкопки, відтворюють життя княжого двору, дружинників, численних ремісників, які населяли колись це могутнє місто. Нерідко у розкопаних могильниках, різних похованнях і валах археологи знаходять посічені скелети, відрубані голови з пробитими черепами княжих воїнів, їх коней, рештки зброї, шоломів, щитів тощо. До речі, у Звенигороді, як ніде в іншому місці, знайдено велику кількість пломб, що свідчить про високий розвиток ремесла, торгівлі і культури цього стародавнього міста Давньої Русі т його міжнродні зв"язки.
Та найціннішою знахідкою археологів слід вважати відкриття фундаментів кам"яної церкви ХІІІ ст. біля підніжжя гори. На їх підставі можна зробити реконструкцію її первісного вигляду. Церква ця була білокам"яна тринефна, триапсидна з 4 стовпами, на які спирався купол, споруда. А біля її південної стіни відкрито ще одну прямокутну будівлю, фундаменти якої теж викладені з білого тесаного каменю.
У Звенигороді працює музей, можна оглянути дорогу ХІІ ст., відкриту археологами в останні роки та новозбудований центр села.

За О. Мацюком. )
Взято тут http://www.castles.com.ua/zven.html
Згідно з картою поруч була гора Замчисько, взяти яку в лоб не вдалось, а в обїзденг страним чином вивались на Свірж, і ось тоді стало зрозуміло яку глибу копнули.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
НАЗАР БУД
Повідомлень: 14
З нами з: 20 лютого 2009, 22:34
Авто: Л200 танчик
Звідки: Львів

Re: I етап кубку Львова 2010 з трофі дисциплін

Повідомлення НАЗАР БУД »

Це моє село,але розкопки вже давно заросли,музей працює раз в місяць! А знайдені археологами безцінні речі були вивезені під час СССР в москву,і більше цих знахідок ніхто небачив..............
ПОВНИЙ ПРИВІД ДАЄ ВІДЧУТТЯ СВОБОДИ !!!
Закрито