Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Закрито
kolbear
Повідомлень: 18
З нами з: 23 березня 2016, 14:10
Ім'я: Артур
Авто: Isuzu Trooper

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення kolbear »

kolbear писав:Здравствуйте будущие участники.
Я на этом форуме впервые и по рекомендации хорошего знакомого.
Имею большое желание присоединится к экипажу, у которого есть место, чем могу помочь:
  • имею много необходимого оборудования для трофи, такое как: стропы, хайджек, сандраки и многое другое полезное, даже почти новые 31-е сильвера.. на R15
  • из оборудования, хорошие палатки, спальники, коврики, экспедиционные канистры (точно пригодятся) костровые наборы, маленький инверторный генератор и многое другое
  • из навигации всё необходимое!
  • могу поехать штурманом, есть опыт, могу поехать фотографом, есть достойная техника! можно и тем и этим..
пишите
ну что, будет у кого-либо свободное место?
vint
Повідомлень: 16
З нами з: 27 квітня 2010, 00:18
Ім'я: Віктор
Авто: Уаз 31512 ,СУЗУКІ-ДЖИМНІ

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення vint »

dima62217 писав:
vint писав:Мої вітання!!! Примкнув би до групи "джимніводів".Відгукніться чи дайте контакти-координати. Завчасно дякую.
я самураєм думаю їхати) можемо разом
Напевно що так.Шукаємо ще самурай -джимноводів.Минулого року після другої ночівлі повз нас прошмигнули в тумані ,як привиди,машинок п"ять нашого типу.Так що а-у-у-у-у.
Mik
Повідомлень: 9
З нами з: 06 квітня 2016, 08:59
Ім'я: михайло
Авто: Джип

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Mik »

ВсІм доброго дня !
Цікавить питання чи відбудеться КК 2016 з огляду на заборону поїздок по лісі у звязку з прийняттям нового закону про "Сезон тиші 2016"
http://ridna.ua/2016/03/vpershe-v-ukraj ... zon-tyshi/
Багатьох це цікавить. Чи буде перенесено КК 2016
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення pilgrim »

Mik писав:ВсІм доброго дня !
Цікавить питання чи відбудеться КК 2016 з огляду на заборону поїздок по лісі у звязку з прийняттям нового закону про "Сезон тиші 2016"
http://ridna.ua/2016/03/vpershe-v-ukraj ... zon-tyshi/
Багатьох це цікавить. Чи буде перенесено КК 2016
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 0916&skl=9

если я правильно понял то "Сезон тишины" относится только к "місцям масового розмноження та вирощування потомства тваринами"

а так же: "При цьому зазначені суб‘єкти спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, органом місцевого самоврядування вживають заходів щодо визначення місць розмноження диких тварин та своєчасно інформують населення про правила поведінки, яких необхідно дотримуватися в таких місцях"

т.е. сперва нас должны проинформировать какие именно места были определены как места массового размножения животных, в которых будет действовать "Сезон тишины".

если я конечно ничего не перепутал ... а то по дибильному так законы выложены ... отдельно законы, отдельно поправки .. нет что бы смержать сразу и выложить окончательную версию закона с поправками ...

ЗЫ
вот тут так же пишут как я написал что именно в местах массового размножения: http://ahf.org.ua/uk/news/374-sezon-tis ... kih-tvarin
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
sasha.lviv
Повідомлень: 251
З нами з: 18 вересня 2006, 15:24
Ім'я: Олексадр
Авто: Беха сіра
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення sasha.lviv »

Де саме є ссилка на зміни в єкологічному законодавстві, крім того сайтуу томенка
http://smartclub.olx.ua/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Volodymyr »

Mik писав:Багатьох це цікавить. Чи буде перенесено КК 2016
Цікавить тільки "екологів" заслали це сюди. Так що "казачок" походу засланий ;)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Mik
Повідомлень: 9
З нами з: 06 квітня 2016, 08:59
Ім'я: михайло
Авто: Джип

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Mik »

Висновки, що прявивши інтерес до закону, ця людина "засланий козачок" може зробити ПОХОДУ тільки сам "козачок", або дегенерат !
Тепер відповім нормальним: інтерес виплив щойно я випадково натрапив на закон, розповів про це друзям з Івано-Франківська, які неодноразово приймали участь у КК. Їх це занепокоїло, тому й написав для обговорення, бо приготування до КК 2016 йдуть повним ходом, набираються у нас екіпажі, будуються плани, бо всі ж розуміють, сімя діти робота. Мені теж місце готують в екіпажі. Теперішня поліція іноді все розуміє однобоко, можуть всіх затримати й скласти протоколи. Ось нещодавно поліція мала претензію про миття автомобіля навіть подалі від водоймища, хоча за законом є відповідні межі.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Volodymyr »

Mik писав:Висновки, що прявивши інтерес до закону, ця людина "засланий козачок" може зробити ПОХОДУ тільки сам "козачок", або дегенерат
Тобто один з засновників цього ресурсу засланий козачок? Чи то дегенерат? Нічого не поплутали?

Нам таких закідонів за 15 років від людей що навіть не вказують не міста, ні навіть машини толком, взагалі нічого і перше що їх цікавить на форумі після реєстрації якась провокаційна тема, було доволі багато. Тих кого я знаю з Франківска і з Франківщини, пишуть тут самі і відкрито. Та і інших аитання це не цікавиьть. А про будь-яки зміни інформуємо одразу. Та і чесно. А куди переносити? В червні на КК "асфальт". Тупо за день в пилюці все проїзжаєш. В купі з Сневиром.

Так от або представляйтесь нормально, що б мені не дзвонили форумчани з питаннями "що то за один?" або ж не дивуйтесь реакції.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення pilgrim »

Mik писав:інтерес виплив щойно я випадково натрапив на закон
видимо вы не достаточно внимательно читали закон ну или же читали только статьи о нем ...

там не говорится что "Сезон тишины" распространяется на абсолютно все леса, поля и горы Украины ... а исключително про места массового размножения животных ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення robosol »

pilgrim писав:там не говорится что "Сезон тишины" распространяется на абсолютно все леса, поля и горы Украины ... а исключително про места массового размножения животных ...
я би сказав що ліса тут взагалі ні при чому, олені і в місті зустрічаються і теж хочуть розмножатися. і схоже що машини їм не дуже заважають. а взагалі правильно Паша пише, виходить що людей з сіл що знаходяться в горах потрібно срочно еваюкувати з тамтешніх місць проживання, бо олені лякаються. чи не бред?

є заказники, національні парки і т.д., маршрут проходить через такі зони?
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Khimik »

цікаво, Київ-Чоп також перекриють на 2 місяці, десь так зі Синевидного і до Сваляви?...
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Мік не беріт то близько до серця. Як то питання Вас дуже турбує то раджу відсидітися дома і по закінченню "Сезону..." проїхатися по КК.
Сонця всім!...
Mik
Повідомлень: 9
З нами з: 06 квітня 2016, 08:59
Ім'я: михайло
Авто: Джип

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Mik »

Доброго дня всім !
Бачу що потрібно дати коментарі та відповіді:
Те що Ви засновник ресурсу не дає права не розібравшись вішати людям ярлики про засланих. Спершу зясуйте. я-ж відписуюсь, не мовчу, не зник.
Я з Івано-Франківська, ось мій профіль на Фейсбук, я волонтер ЗСУ https://www.facebook.com/profile.php?id=100010806072289 Мій номер 066 46 008 34
Їхати збираємось на УАЗі, у мене Джип ГЧ WJ 3.1 td (але чи це Вам від того легше ?)
Відкрию Вам тайну: Товариш-водій того УАЗа, тай інші з екіпажу не зареєстровані на профільних форумах, зокрема тут, ми самі нічого толком для себе не зясували, вирішили що я десь про це напишу, але без реєстрації ніде мабуть не напишеш. Ось чому перше що я тут написав, так це про сезон тиші, і чи не будуть псувати настрій нам, а ми дичині, якщо маршрут проходить в таких місцях (мабуть не всі ж пофігісти чи є у лісі звірина, чи вже майже немає).
Якщо ніхто нас, і ми нікого не потурбуємо, то звичайно я тільки радий.
Зауважу, ми мали на меті почути думки з приводу нововведень, і чи перейматися цим чи ні, всіх особиста справа.
ПС: чим більше вникаю тим більше розумію, що все буде лиш на папері КК 2016 відбудеться як і планувалося.
Galicia
Повідомлень: 7
З нами з: 01 березня 2015, 15:16
Ім'я: Любомир
Авто: Ніссан Патрол 61
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення Galicia »

Mik писав:Висновки, що прявивши інтерес до закону, ця людина "засланий козачок" може зробити ПОХОДУ тільки сам "козачок", або дегенерат !
Тепер відповім нормальним: інтерес виплив щойно я випадково натрапив на закон, розповів про це друзям з Івано-Франківська, які неодноразово приймали участь у КК. Їх це занепокоїло, тому й написав для обговорення, бо приготування до КК 2016 йдуть повним ходом, набираються у нас екіпажі, будуються плани, бо всі ж розуміють, сімя діти робота. Мені теж місце готують в екіпажі. Теперішня поліція іноді все розуміє однобоко, можуть всіх затримати й скласти протоколи. Ось нещодавно поліція мала претензію про миття автомобіля навіть подалі від водоймища, хоча за законом є відповідні межі.
Та з скількома в ІФ не спілкувався, та ніхто взагалі нічим не запокоєний, крім підготовки авто. Та і поліція нормально і неупереджено ставиться до представників джиперського руху. Та і взагалі щойно зареєстрованим представникам ІФ, власникам авто Джип))))) не треба розписуватися за всіх франківських і робити з нас переляканих. Я так думаю.))))))
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Трофі–експедиція «Карпатський Кордон '16»

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Паджеро писав:Доброго дня! Хочу переночувати в м. Турка,не можу там знайти отель.Може хто знає?
Щойно відзвонили з Турки, там дійсно нема де переночувати, найблищими є "Чертур" в Яворі база віддиху в Присліпі, і с.Розлуч.
Сонця всім!...
Закрито