«WinToRuna '14»

Закрито
Аватар користувача
Міха
Повідомлень: 35
З нами з: 15 грудня 2008, 10:26
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

«WinToRuna '14»

Повідомлення Міха »

Доброго дня. До штурму Руної залишилось зовсім мало часу.
Зголошуйтесь хто буде приймати участь у штурмі Руної цього року.
Декілька розвідок ми вже провели: http://mudway.com.ua/forum/topic_726/last#reply
http://www.drive2.ru/cars/luaz/969/969/mishpush/2/
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення Khimik »

На 33 КМ2 є зміст пхатися, чи "дасвіданія" ?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення автобат »

Там, Ромасю, ніхто не знає, які кулка тре. Може і на сліках виїдеш, а може і 40-х мало буде. Ланцюги вот добре мати, та лопаток пару снігових в машині. Я був мінулого тижня в Лумшорах, Руна біла файна. Не поїхали ми, бо діти малі з нами. А вона манить...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення robosol »

В мене є ланцюги і снігова лопата, візьмете з собою?

Доречі підмітив що нема історії за 2011-2013 роки offroad.lviv.ua/wintoruna, а фоток ще з 2007 року. Непорядок.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення Volodymyr »

Руна вже не та. Коли ми 12 років назад вперше туди піднімались і після того, то це було щось на кшталт міні-експедиції. По суті майже три сотні в одну сторону. 4-5 днів на горі і назад. З наметами, казанами і т.п. Ми жили на горі, жили на підйомах докуди змогли пробитися що б на наступний день пробити ще пару сотень метрів. Це було не просто сходження заради галочки. Це був певний формат. До якого готувались. Якого чекали. Останні роки замова Руна перетворилась в якісь суто спортивний захід чи швидше атракціон. Прилетіли зранку, виїхали, не виїхали, надвечір в низ у Ломшори (чи зразу до дому), бахнули і на наступний день до дому остаточно. Все. Галочка поставлена. Нічим не відрізняється від недільної Камулі чи Раківецького / Брюховицького лісу, тільки на одометрі не сотка а сімсот. Воно і виправдано, коли до дому година їзди. Просто стало не цікаво. Так само як їздити по асфальту. Тому і точаться розмови про новітні зимові формати типу Паміра чи Боржави. Не заїжджені, екстремальні (сенсі не під боком). З певним рівнем автономності. І щоб цікаво і не заїжджено натовпом.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення Khimik »

Гарно написав.
В принципі, як не спорцмен, то би з радістю і розглядав виїзд так, як ти написав.
Ну тобто їдеш, перекусив, покопав, ше троха проїхав, змучився, упив, розклався, поспав, потому знов троха покопався і т.д.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення автобат »

Вот не то, щоби поспорити. Раніше на Руну їхала 5-7 молодих, неодружених, заряджених ентузіазмом чудаків. Тепер це перетворилось на розкручений "бренд". Почали їздити закарпатськи хлопці. Їдуть сімьями на відпочинок, побухати, поспілкуватись. Це теж не погано. Пробувати виїзд на другий або третий день ніхто не заважає
та й ночувати в палатках теж. Народ порубався, зварив на схилі бограч і по домах, а шалені можуть собі лишатись. Тіко ХТО? Я їздив разів 4 чі 5. Двічі з них вдавалось підниматись. Були мої і фото і, навіть, цілий звіт. Прикольно було, коли їхали в Лумшори 31-го грудня, зустрічали там Новий рік, балділи, купались в чані, мочили ноги у водоспаді. Ьуло і так, що ночували на савковій базі по 60 грн з людини і на рання знову на підйом. і було так, що при 30-тиградуснім морозі з Тарасиком Сотником і Жестью міняли мені ступицю. Та прикольним, по суті , був кожний виїзд. Одного разу тільки було так, що снігу не було і підпустила Руна до хреста легко. Десь година 2-га дня піднялись і всі в ступорі - а дальші то шо ж? Програма виконана? Ну то таке... А ще скажу, навіть сама дорога туди - назад, яка в купі складає 500 км, але зато які 500 км! Ти собі ідеш помалу, любуешся крайовидами. Їдеш не поспішаючі, зупиняешся попити чаю з термосу і перетриндіти з попутчиками.( до речі, можна дорогу також розміжувати ночівлею в палатках десь посередині шляху) Тобі кайфово від того, що не тре гнати на роботу і заробляти те кляте бабло, не тре триндіти по таліхвону з якимось діставучим замовником на 3 рублі. Тобі все похрен, бо ти просто відпочиваеш... Ну а чани - це, взагалі непередаваемі відчуття. Особливо прикольно вночі. Ти собі сидиш, варишся в кип"яточку, знизу під тобоу тріщать дровенятка, а над головоу зіркове новорічне небо і падаючі хлопья снігу... казка... і тут зриваешся і в льодяну річку хлобись...і голочки щастя по всьому тілу . Єх, та що там казати, тре пертися.
А друзі? Власне на Руні я отримав багато друзів з Ужгорода, Сваляви, Мукачева, зі всього Закарпаття. І це люди, з якими приємно і надійно. Замерзнути не боїшся. Знаю таких, що серед ночі приженуть, нагодують, зігріють і допоможуть.
А це чарівне слова " ДРУЛЯЕМЕ" !!!, яке звучить ледь не над усіма карпатами в цей день...
Так жосртко, щоб спати в палатці, боюсь, я вже старуват, а вот зі спуском в Лумшорські чанчики - легко і з задоволенням. Тіко ХТО? Львівських машин їде коли 2-3, коли і зовсім одна.
А місця там казкові... і я готовий туда їздити ще багато разів. І був тамка 7-8 грудня і ще хочу і вам всім раджу. До речі, на Руні снігу вже дофігіщща
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення автобат »

Хто ж казав, шо фотів неє? А осьожбо http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... =60#p12667
А осьожбо http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... 135#p17241
Тут найкращий у світі звіт http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... =60#p27557
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення ZUB »

а коли планується поїздка?????????
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення автобат »

Славік, так вже 12 років попідряд штурм 2-го січня зранку, а там як повезе. Бажано годинка 9-9.30 ранку бути у підніжжя. Зазвичай перед Липовцем в ляся в бесідці передштурмове чаепиття і до гури. За себе скажу: не знаю, чі вдастся цього року - все, як завжди фінанси. Але, як буде на що, я їду
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення Volodymyr »

А от і ні. Перші Руни були в кінці грудня. То вже потім робота, света і т.п. Деречі треба хронологяію зробити.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення автобат »

А вот в грудні це цікавіше. Чесно кажучі на 2-день після нового року тежко відірватись від хати
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення s.pal »

автобат писав:А вот в грудні це цікавіше. Чесно кажучі на 2-день після нового року тежко відірватись від хати
Тому поїдемо на суботу-неділю 3-4, щоб після свят відіспатись і бути готовім друляти, якраз на вечерю в хаті будем.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення автобат »

може і так. Мінулого року на амароках 3-4 числа якраз і піднялись. Може це магична дата :geek:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: «WinToRuna '14»

Повідомлення s.pal »

автобат писав:може і так. Мінулого року на амароках 3-4 числа якраз і піднялись. Може це магична дата :geek:
Вот ми нею і скористаємось.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Закрито