Пошуки авто для позашляхової їзди

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення AM »

max писав:Частота ремонту залежить від якості міняних запчастин і взагалі наявності в природі нормальних. Грає роль ціна на ці запчастини. Це треба враховувати, бо шо 25, шо 39 - там певно вже все перебране.
Згідний. Але це значить, що ті запчастини, які на діско чи чіріку міняються раз на 5 років, в уазі будуть мінятись раз на 1,5 року. Я з цим можу жити.
Крім того, потрібно памятати, що вузли на уазі слабші і запердолювати стрибками на ньому не треба (як зокрема автор цієї теми). Тим більше що уазу часто не треба так рубатись, як рубаються інші машини в силу його геометричної прохідності.
Як на мене це більше схоже на заїзджений жарт (популярний в більшості за кордоном) по типу того, що якщо ви бачите власника ленд ровера на машині, то він їде або на сервіс або з сервісу. Але ж це не зачить що всі ленд ровери гамно і постійно в ремонті.
stas
Повідомлень: 121
З нами з: 25 листопада 2013, 00:36
Ім'я: іван
Авто: уаз 3151
Звідки: lviv

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення stas »

Почитав тему, подумав і зрозумів що уаз уазу не рівня, В мене є вувазік експлуатую майже кожен день, деколи виїджаю в ліс. Сказати Що ремонтую часто буде не правильно, так ламається але ламається в більшості з моєї вини. Все залежить від зч і того хто крутить його.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення Alex67 »

Ламаються УАЗи, Патрулі і Крузери. А власники Міцубіші та Ленд Ровер просто вчасно їздять на сервіс своїм ходом. :-). За це із них кепкують власники справжніх позадоріжників. Я особисто вдячний своєму Дефендеру що як би не було важко, які б не були поломки він зберігав головне - можливість їхати далі, наприклад добратися до цивілізації і вже спокійно все зрихтувати.
Олексій
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення robosol »

холівар в розгарі.
хочу і я поділитися своїми роздумами з громадою: скільки людей продали іножип і купили уаз, а скільки продали уаз і купили щось заморське? :roll:

але тим не менше: як є бажання бороздити капотом в небо у непізнані далі, то треба це робити на тій техніці що є доступною, і робити це з камрадами. зрештою у нас "Позашляховий клуб «Львів 4×4»" а не клюб по марці повнопривідного "скакуна" :geek:

вибирайте техніку під себе і під свій бюджет. зрештою хто щоб не нарадив, це все рівно буде головний біль власника (купити, підготовити, ремонтувати) :D
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення AM »

Перший абзац це подібно до питання - скільки юдей продало алоговий тел і купило мобільний а скільки навпаки. Але це не значить що аналоговий постійно ламався. Просто він не зручний.
З рештою згідни
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення автобат »

Прикольна темка. Хрум хрум кокпорн, хрум хрум. Сам ніц запалити не можу, бо Лдвасто повне дерьмо і мій стоіть зара з розкиданим мотором...хоча насправді, гімно не зовсім він, а я скорше, бо вічно не маю сраних доралів і гривнів на вчасний ремонт
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
DAKAR
Повідомлень: 34
З нами з: 13 грудня 2015, 19:26
Ім'я: Володимир
Авто: NIVA

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення DAKAR »

Drift писав:Хочу купити позашляховик але задумуюсь який? Взагалі подобається УАЗ. Що скажете?
pilgrim писав:Зображення
я дочого веду, а воно Вам треба? Не спішіть, спєшка потрібна коли ловите... Покатайтесь спочатку пасажиром(овощем), попросіться в поїздку де будуть різні марки авто, подивіться на шо вони здатні, попросіть проїхатись... зрештою до весни на так далеко, поїдьте на Карпатський кордон,подивіться які машини ідуть самі, яких тягнуть, а які розкладені. Візьміть з собою побільше горилякі, поспілкуйтесь з власниками джипів, може правду хто і скаже... а тут хвалять всі своє болото :) За той час відвідайте заходи Клубу, поїздіть по різних сервісах, поговоріть з толковими майстрами(не власниками таких машин) вони Вам більне правди скажуть, а тоді робіть вибір. Якщо розраховуєте на N-нну суму, то купуйте авто за 70%, а 30% лишайте на апгрейд. Позашляховик- "ето нє только ценний мєх", а і ... :)
Краще гір, можуть бути тільки гори ... КАРПАТИ
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення robosol »

ця тема була і завжди буде холіваром, і ось чому:
добре їде та машина у кої впевнений і знаючий можливості водій, який поставив правильну гуму, лебідку, блокування замість диференціалів. там машина і поїде краще, тому це порівняння суб'єктивне. часто трапдяєтсья що "прокачана" машина не може заїхати де більш стокова проїздить без зупинки, це водійська майстернійсть. те саме впливає на "розкладання" машини, є водії які умудряються зламати якусь "неубіваєму легенду" там де інші проїздять без зусиль.
тим не менше, є клас машин які конструктивно розраховані на кросоверну експлуатацію. є марки до яких нормальних запчастин не знайти, одна китайська сиромякоть. причому така проблема запчастин найбільше у совковаї техніки, кажу це як багаторічний власник ніво/уазів.

а вот з чим погоджуюсь на всі 100% - те що відвідати заходити, прийняти участь хоча б у якості "овоча" з якомось екіпажем, поїхати у туристичну поїздку - це буде точно корисний досвід щоб зрозуміти до чого в самого лежить душа, чи воно взагалі треба і на який бюджет треба розраховувати.
Drift
Повідомлень: 5
З нами з: 30 вересня 2016, 17:08
Ім'я: Александр
Авто: Subaru

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення Drift »

Katonych писав:
s.pal писав:Он є гарний УАЗ, Бурьонка, чемпіонська машина. Гарно зроблена, можна брати і кататись.
При чому продає її автор цієї теми :)
Скільки він за неї хоче, як його знайти щоб подивитися?
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення ZUB »

Drift писав:
Katonych писав:
s.pal писав:Он є гарний УАЗ, Бурьонка, чемпіонська машина. Гарно зроблена, можна брати і кататись.
При чому продає її автор цієї теми :)
Скільки він за неї хоче, як його знайти щоб подивитися?
Лиши номер , він тебе сам найде!!!!
Drift
Повідомлень: 5
З нами з: 30 вересня 2016, 17:08
Ім'я: Александр
Авто: Subaru

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення Drift »

ZUB писав:Лиши номер , він тебе сам найде!!!!
Напишу йому в приват.
Аватар користувача
DAKAR
Повідомлень: 34
З нами з: 13 грудня 2015, 19:26
Ім'я: Володимир
Авто: NIVA

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення DAKAR »

Всім привіт. Таке питання, може хтось підскаже, в чому фішка різного виду кузовів NISSAN PATROL Y60:

в цього фара на передньому крилі
1024px-1995-1997_Nissan_Patrol_(GQ_II)_RX_wagon_01.jpg
в цього високий дах
1024px-Nissan_RD28_Patrol_(1995)_(owner_Declan_Gaffney)_pic1.JPG
ну а це більш звичний варіант
1992_Nissan_Patrol_(GQ_II)_ST_wagon_(2010-09-23).jpg
Підскажіть це різні комплектації на різні ринки продажу і чим вони різняться, чи це результат рестайлінгу? І який варіант "правильний" в плані ремонтопригодності і наявності запчастин?
Краще гір, можуть бути тільки гори ... КАРПАТИ
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення Khimik »

почнем з того, що друга знимка - то не 60ка, а 260.
але і в 60-к були високі дахи, але праворульні.
Фари на крилі - 4.2 мотор, і то в дорожчій комплектації.
Аватар користувача
DAKAR
Повідомлень: 34
З нами з: 13 грудня 2015, 19:26
Ім'я: Володимир
Авто: NIVA

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення DAKAR »

Khimik писав: друга знимка - то не 60ка, а 260.
Сорі не ту знимку приліпив, мав на увазі такий варіант
Nissan_Safari_Y60_003.JPG
а праворульні, крім правого руля, ще чимось різняться від звичайних в плані запчастин? І ще десь читав, що бувають австралійські і арабські варіанти, то як з ними ситуація?
Краще гір, можуть бути тільки гори ... КАРПАТИ
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Пошуки авто для позашляхової їзди

Повідомлення pilgrim »

Invictus писав:Бажаю змінити своє авто, що саме можете порадити для наступного автомобіля після Лади ?
все зависит от суммы с которой вы готовы растаться ... совершенству нет предела :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Відповісти