Хаби

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: хаби

Повідомлення Roman »

max писав:
Khimik писав:Макс, якщо найдеш такий рівний асфальт, щоб мож було замість пружин і амортів вварити арматуру - то, думаю, і кардану не пошкодить...
Тобто всі тут схиляються до думки - шо при їзді по київській трасі, або автобанах європи розбивається кардан і підшипники хвостовика, якщо воно все не крутиться? І тепер якшо розбивається то за скільки км пробігу (по дорогам якості такої як згадано вижче на нормальній машині типу л200 наприклад)?
в мене Паджеро Вагон 3, кардан не крутиться, не помітив що щось в ньому зіпсулося :D стоїть собі і стоїть вже 12 років ;) , я думаю так, якщо по багнюці не їздити ніц йому не буде, а як їздити просто прошприцувати треба після покатух і буде жити довго і радісно. :D :D
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
Aleks.M.
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 105
З нами з: 26 липня 2016, 03:15
Ім'я: Олексій
Авто: Mitsubishi L200 "Люська"
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хаби

Повідомлення Aleks.M. »

Шановні форумчани. Ось таке питання, чи є сенс ставити хаби на Great Wall Hover ? Я бачив по фото що ставлять люди.
І як Вам хаби фірми http://www.amisa.com.ua/hub_landwind
Хтось про них чув ? Там ще й блокування є в передній міст але люди щось негативно до нього ставляться.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Хаби

Повідомлення s.pal »

А що з твоïми хабами?
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Aleks.M.
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 105
З нами з: 26 липня 2016, 03:15
Ім'я: Олексій
Авто: Mitsubishi L200 "Люська"
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хаби

Повідомлення Aleks.M. »

В мене нема хабів, є машинка що відключає передній привід але полуосі постійно в русі, ну тобто вона впринципі і виконує роль хаба, хто каже якщо хаби на ступиці поставити то розхід меньше и динаміка краща на звичайній дорозі. хтось каже що погано коли привід простоює на 100%
Ось цікавий погляд людей-джиперів.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хаби

Повідомлення robosol »

якщо передній міст справний, підшипники в робочому стані, залито нормальне масло в картер мосту, і є змазка в підшипниках ступиці - то при таких умовах опір котінню цих механізмів буде меншим ніж опір самих коліс. встановивши хаби не вийде економити літри на сотні і мати динаміку кращу ніж на заводському авто. для економії палива дуже помагає плавний стиль їзди, можна ще познімати з машини все зайве, для зменшення маси. доречі зменшення маси авто також позитивно впливає на динаміку. виходячи з цього, можна досягти якихось результатів тільки якщо демонтувати передній міст з карданом і роздаткою, скинувши таким чином значну масу.
Аватар користувача
Aleks.M.
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 105
З нами з: 26 липня 2016, 03:15
Ім'я: Олексій
Авто: Mitsubishi L200 "Люська"
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хаби

Повідомлення Aleks.M. »

Зрозуміло, все в нормі з мостом і масло залите порядне. Дякую що підтвердили те що як то кажуть серцем чув.
Відповісти