Тече бризент

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Тече бризент

Повідомлення звездочет »

Така проблема - промокає бризент на нашому Уазі. Промокає тільки на швах. Бризент нормальний, покритий резиною ззовні, але дуже тонкий. Через це і промокає. На новий немає грошей. Може хтось щось порадить, чим можна обробити шви, але щоб зберігся нормальний зовнішній вигляд.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тече бризент

Повідомлення Alex67 »

Технологія, яку колись застосовував до туристичного спорядження - проклейка шва стрічкою. На автомобільному тенті ніколи не пробував, тому сам поміркуй наскільки це підійде. Береться або стрічка із такого самого матеріалу як тент, або із тоншого (щоб трохи легше тягнувся ніж матеріал тенту). Тент і стрічку зачищається, знежирюється, змазується 88 клеєм (для гуми та прогумованих виробів). Ширина стрічки залежить від того наскільки грубий шов і від радіусу поворотів, від 15 мм для швів на гідроодежі до 30-35 для грубих та довгих швів. Після намазування тонким шаром клею обох сторін з'єднання треба обов'язково витримати 10-15 хв , після чого спочатку прикласти стрічку, а потім ДУЖЕ МІЦНО притиснути послідовно по всій довжині. Для цього зручно застосувати гімнастичний ролик, але за відсутності такого можна пройтися скляною пляшкою. Раджу спочатку потренуватися, а потім братися за тент. При належному навику зовнішній вигляд не постраждає, але для цього роботу треба виконати дуже акуратно. Увага - при належній підготовці поверхні критичною є сила короткотермінового притискання, тому і терба пройтися по всій довжині роликом чи іншим круглим предметом.
Олексій
BobeG
Повідомлень: 159
З нами з: 19 вересня 2006, 11:54
Ім'я: Петро
Авто: UAZ 31512x
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тече бризент

Повідомлення BobeG »

Як варіант задути полімочевиною або рідкою гумою
Відповісти